2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010.

tone said:
Sta se to organizira ,kada i gdije. Baš se nešto razmišljamo ...

Pa evo ja sam razmišljao ako ne bi skoknil u nedelju na Rab. Iz Kopra bi krenuo u pet u jutro a vratijo tu nekdje oko osam devet na večer. Normalno sve zavisi od prognoze.
 
Maxiscooter said:
Pa evo ja sam razmišljao ako ne bi skoknil u nedelju na Rab. Iz Kopra bi krenuo u pet u jutro a vratijo tu nekdje oko osam devet na večer. Normalno sve zavisi od prognoze.

Pa ako je prognoza ok, Artsi, Enco i ja bi isto tako skoćili na kakvu ribu do Raba. A nazad bi mogli i preko Krka i Cresa ?
 
Ljudi dajte prestanite za ovu sezonu dogovarati atraktivne vožnje samo mi  :slinavac: cure, kako stvari stoje promjena posla mi ne gine jer uz vas mogu samo bankrotirati.
:mrgreen:
 
os nexus said:
Kada ja bacim misli ima da Vas kiša slisti ...... :kada: :rofl: :rofl:

I zaista. Pogledam prognozu za Kvarner ..... petak kiša , sobota kiša , nedelja kiša ... Drugi put se mi dogovaramo prek P.M  :mrgreen:  :mrgreen: ili izključimo @os nexus-a sa interneta  :LOL:  :LOL:
 
Maxiscooter said:
I zaista. Pogledam prognozu za Kvarner ..... petak kiša , sobota kiša , nedelja kiša ... Drugi put se mi dogovaramo prek P.M   :mrgreen:  :mrgreen: ili izključimo @os nexus-a sa interneta  :LOL:  :LOL:
pa je sam ja lijepo rekao, a vi navalili.....eto neda nam mira.....  :LOL:
 
koma1 said:
pa je sam ja lijepo rekao, a vi navalili.....eto neda nam mira.....  :LOL:

sad smo promjenili datum, niko ama baš niko, da ne kaže @osnexu-su kada dolazimo  :LOL:, jer če nam opet sredit kišu  :mrgreen:
 
Susret još traje. Evo naše slike iz Novigrada, Rovinja, Gračišča.......  Važno ,da je smjeha i jela a lepog vremena. Dečki bilo je - sunčano. Ste me čuli Osječani ... bilo je sunce....

 
Imao je i @koma1 posjetu, ali to če valjda sam reči  :mrgreen: ( žao nisam bio pored :?)
I da nije bilo kiše  :jesus: