2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010.

pinky said:
poz malaga, pa di si ti tak dugo, fakat si se durio mejketi  :shock:
pozzz,ma nisam se durio,vec pocetkom godine sam ja htio otic sa foruma( ne vezano za skuter podforum) i onda se preko ljeta sve skupilo i rekao sam sam sebi "ma nek ide sve u ku***" jbg nakon 13000 postova bilo je vrijeme kad cu puknuti :mrgreen: preko ljeta sam se vozio,igrao sa maloljetnicama i onda pred cca tjedan dana zvao bandita da mi otkljuca profil
 
malaga said:
pozzz,ma nisam se durio,vec pocetkom godine sam ja htio otic sa foruma( ne vezano za skuter podforum) i onda se preko ljeta sve skupilo i rekao sam sam sebi "ma nek ide sve u ku***" jbg nakon 13000 postova bilo je vrijeme kad cu puknuti :mrgreen: preko ljeta sam se vozio,igrao sa maloljetnicama i onda pred cca tjedan dana zvao bandita da mi otkljuca profil

s maloljetnicama,  :LOL: :LOL:  kaj imaš neki hendikep  :jesus:
 
Tmax said:
Imao je i @koma1 posjetu, ali to če valjda sam reči  :mrgreen: ( žao nisam bio pored :?)
I da nije bilo kiše  :jesus:

je imao sam posjetu, i vidi vraga....nije bilo kiše mada je Vakula svim srcem istu najavljivao..... :LOL:
slikali smo se malo, jeli dosta a pili previše... :mrgreen:
dečki su zadovoljni, obišli su sve i pao je dogovor za iduću godinu ponoviti sve ...samo u većem broju  (y)
Žao mi je zbog Tmaxa, što nije bio u mogućnosti doći na vikend, ali i on je u listi za sljedeću godinu
Sve u svemu bijaše to jedan lijep i ugodan vikend
P.S. (play of the day)...ušla žena u garage i vidila GS-a na centralnoj i kaže....uh jebemti ovo je veće od mene  :LOL:
e i da ne zaboravim, u garaži na noćenju bilo 3 kom...ukupno 441 KS  :mrgreen:
 
koma1 said:
je imao sam posjetu, i vidi vraga....nije bilo kiše mada je Vakula svim srcem istu najavljivao..... :LOL:
slikali smo se malo, jeli dosta a pili previše... :mrgreen:
dečki su zadovoljni, obišli su sve i pao je dogovor za iduću godinu ponoviti sve ...samo u većem broju  (y)
Žao mi je zbog Tmaxa, što nije bio u mogućnosti doći na vikend, ali i on je u listi za sljedeću godinu
Sve u svemu bijaše to jedan lijep i ugodan vikend
P.S. (play of the day)...ušla žena u garage i vidila GS-a na centralnoj i kaže....uh jebemti ovo je veće od mene  :LOL:
e i da ne zaboravim, u garaži na noćenju bilo 3 kom...ukupno 441 KS  :mrgreen:

Znači nakon početnih meetova krećemo prema Rabu ?
 
sve je mejlano......zašto je zapelo, ne znam...

gorank said:
Valjda im nitko nije poslao nista?

dušebrižniče, kako mi se samo brineš zbog toga... :mrgreen:
 
Mandrake said:
sve je mejlano......zašto je zapelo, ne znam...

dušebrižniče, kako mi se samo brineš zbog toga... :mrgreen:
ako neće oni pošalji u playboy il nekom,..... neznam    :mrgreen:
 
Mandrake said:
u playboy osobno odnesem... :mrgreen:

a mislim da je isto muski urednik  :shock:  :LOL: :LOL:

kak bi ti meni reko; bez ljutnje frend :mrgreen:
 
a kad treba rundu zavrtit, onda te nema........ :mrgreen: