2-T TROKIRANJE help

Racing Spirit

New member
Evo imam ja jedan problem, , imam apriliu rs kit 80 i odkad smo ga ja i frend slozili (nisam stavio antifriza, varili smo vanjski cilindar, znaci nema to veze, tamo je samo tamo di je rashladna tekucina) trokira kao kad je hladan, prvo mislio dobro, vozit cu ga lagano, do 5-6-7 soma ziri a nekad i manje jer preko trokira, ali motor nikako da se ugrije i vjecno trokira, :evil: i meni dosadi dam das do daske i zapne na 6 điri, trokira trokira ja ga samo drzim do kraja :nene: :bambam: i polako se penje kazaljka ziri na gore i za 5-15sekundi dojde do kraja i 'otcepi se', tada sve radi ok, i ganjam ja cjelo vrijeme, saltam na 11,000 i stanem na semaforu, i normalno radi neko vrijeme na minimali, zeleno svijetlo, ja da cu ' :finga: startati a ono opet trokira ko prije, prva ,gas do kraja vucem se ko baba nasred raskrizja i za 5-10sec proprdi i opet ide kako treba, i stalno tako!

kab je original 14' i ljepo smo ga ocistili, sa svakom svijecicom tako radi, mako sam mu spuzvu u onom ogromnom filteru zraka i opet...
whats d problem?
 
Mislim da ti je problem upravo u tome što motor ne radi na radnoj temparaturi. nemoj ga gaziti hladnog inače će se razletiti kao moja davno bivša aprillia 125!