2009 Ducati Monster 1100

mv_agusta

Active member
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/mcn/2008/september/1-7/2009-Ducati-Monster-1100-spy-shots/

i just want one (y) (y)
 
ne znam zasto ne mogu progutati te monstere. mislim,svaka cast na sportskim ali ove monstere nikako. Ali gusti su gusti .
 
Monster je zakon.

A ove slike su bogami mogle biti malo veće i ljepše, ko da ih je kripl slikao.
 
Icek said:
A ove slike su bogami mogle biti malo veće i ljepše, ko da ih je kripl slikao.

Bas, kao da je fotkano mobitelom...al sto se tice monstera,hehe (y)
 
monsteri su meni inace odlicni al ovo.. pih radje bi starog 620 dark  :mrgreen: a od novih 'takvih' griso 8v
 
Odvratno

:mrgreen:
 
ne vjerujem da je to slika novog monstera, mašina je premala za 1100ccm. No nije isključeno da upravo takav bude i veliki monster. Mislim da su totalno fulali. performanse su ok, ali dizajn je bljuvotina.  :palacdolje:
 
fuj!

haha!!!

A pazite komentare

GHolmes81  says:
I`d rather buy a lada

10 September 2008 12:11



marty1035 says:
If Ducati were the only motorcycle company in the world, I'd buy a car.

08 September 2008 05:10


 
da ne otvaram novu temu stavit ču ovdje

Ducati Multistrada i Hypermotard od sada je moguće kupit i u  metRRo bijeloj
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/mcn/2008/september/8-14/sep1108-ducati-offer-pearl-white-multistrada-hypermotard/
 
(y)

ducati-hypermotard-pearl-white.jpg


ducati-multistrada-pearl-white.jpg
 
E sad pogledajte agregat , zadnju vilicu i točak od Hypermotarda i ramu , prednji kraj , rezervar i sic od novog malog Monstera , to spojite u kućnoj radinosti , i dobili ste gore uslikanu preradu u kućnoj radinosti  :mrgreen:
 
nebi se složio da je i rama od hypermotarda na monsteru 1100, ali kotač i vilica moguće zapravo vrlo vjerojatno da je ista kao i na multistradi i na hyperu
 
mv_agusta said:
nebi se složio da je i rama od hypermotarda na monsteru 1100, ali kotač i vilica moguće zapravo vrlo vjerojatno da je ista kao i na multistradi i na hyperu

Nebi' se ni ja složio da je rama sa mustre ili hypera zato sam i napisao i rama itd.od malog monstera , pažljivo pročitaj pa onda repliciraj , a od multistrade motor nije jer ovaj na slici ima suho kao na hyperu , a mustra ima kvačilo u ulju.