2014. HD 750

EXD9M

Member
http://street.harley-davidson.com/en_USContact
 
Znam da ima tamo, ali "indijci" u novu temu...
 
"malo" je fuj

jamahica je za ovo pegla i pol


kam ovaj svijet ide...



Srki
 
Srki said:
"malo" je fuj

jamahica je za ovo pegla i pol


kam ovaj svijet ide...



Srki
Povijest se ponavlja...
Kad su im osamdesetih japanci pomeli tržište jeftinim, a kvalitetni(ji)m customima, HD se probudija iz sna na lovorikama.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Pripremio sam tekst na portalu ali ga tempirao za ujutro. :mrgreen: Ne kužim zašto se sad bunite, pa svi proizvođači su se okrenuli jeftinijoj klasi ali to ne znači da su ugasili ostale modele. Street je namjenjen mlađoj populaciji koja tek kreće u moto svijet, pale se na pravi HD a nemaju dosta love odnosno iskustva za motor od pola tone. Ako ih sad "zarobe", njihovi su za cijeli život. Alternativa je biti ko Srki, koji cijeli život kupuje krive modele, jer je najpametniji, i onda normalno da jadan nikad nije imao prilike naučiti šta valja. Od tuda stižu kompleksi, ako ste se pitali... :mrgreen:
 
Uz korektnu cijenu biti ce ih više na cedtvod onih "hunqua, qinqu,kingr  ....

Da sam tamo neki k..., izbacio bih i 250 i 125 ccm!
 
mate said:
Pripremio sam tekst na portalu ali ga tempirao za ujutro. :mrgreen: Ne kužim zašto se sad bunite, pa svi proizvođači su se okrenuli jeftinijoj klasi ali to ne znači da su ugasili ostale modele. Street je namjenjen mlađoj populaciji koja tek kreće u moto svijet, pale se na pravi HD a nemaju dosta love odnosno iskustva za motor od pola tone. Ako ih sad "zarobe", njihovi su za cijeli život. Alternativa je biti ko Srki, koji cijeli život kupuje krive modele, jer je najpametniji, i onda normalno da jadan nikad nije imao prilike naučiti šta valja. Od tuda stižu kompleksi, ako ste se pitali... :mrgreen:

maaaajstore :mrgreen:

pravi marketingaš, samo kaj ovi iz HD-a imaju pola sata tečaja više, ukupno 2 sata



Srki
 
Svi svjetski marketinški magovi će u prvih pola sata predavanja spomenuti HD, to znamo mi koji smo završili strane škole za marketing. :mrgreen:
 
biker4life said:
Stvarno je kriza - em malo ccm, em mjesto proizvodnje... :shock:
Malo je kubika samo za HD standarde,odnosno za američko pretjerivanje.
A šta se mjesta sklapanja tiče i drugi proizvođači se tamo prebacuju. Iskreno,meni je ovo šta su ponudili sasvim OK,i da im je cijena maloniža bilo bi još bolje.
 
Meni su fascinantniji komentari kako se radi o tehnologiji staroj 60 godina koju svatko može napraviti u garaži, a kad prebace tu istu proizvodnju jeftinijoj radnoj snazi, opet ne valja. :mrgreen: Onda, Harleyi ne idu s mjesta bez obzira na kubikažu a kad ju smanje onda je to katastrofa. Uglavnom, vesela publika prepuna znalaca... koliko Srkija na jednom mjestu. :mrgreen:
 
meni se lajka  :mrgreen:

ak bu cijena ok i ak mi se neke stvari posloze, i ak mi se dopadne

.....
 
HD 500ccm je dobra opcija zbog rege. :misli: :neznam:
 
zakaj bi indijska proizvodnja bila lošija nego drugi?
jebate pa nije to space shuttle..
 
pa i nije spejs šatl, tamo se već godinama proizvodi jedna od najkvalitetnijih pila na svijetu, Rojal Ejnfild.

Poznata je kvaliteta i neuništivost te marke. Nešto kao Alfa u auto svijetu.

Vjerujem da su Amejikanci izbrali Indiju upravo zbog požrtvovnosti i mikropreciznosti tamošnjih radnika-neimara.

Time ćemo i mi obožavatelji (Mate i sl.) profitirati.


Srkli