2014 MV Agusta Turismo Veloce

seki22 said:
Sad si najveca manga foruma



Nakon ovih sa Multicama i Africama[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
  :LOL:

A jesi lud  :mrgreen:
 
Odlican motor! Cestitam!
I osobno sam gledao taj motor uz Hyperstradu, no nije bila bas neka ponuda rabljenih, pa sam na kraju uzeo nesto trece.
Puno sretnih km ti zelim.
 
Čestitke na motoru! (y)
Vidim da imaš slične ideje šta se tiče motora ka i ja. Ja sam baš Veloce testira kad je došla u Moto Matušića 2016. i svidila mi se uz neke nedostatke rada Q shiftera. A kad sam pročita test Moto Pulsa (Matinih prijatelja) di su izgadili Veloce, malo sam razmislija i odusta. :wink: A najviše jer za sličnu lovu dobijem broj veći, bolji i opremljeniji motor u vidu MTS!!! (y)
 
Sinna said:
Čestitke na motoru! (y)
Vidim da imaš slične ideje šta se tiče motora ka i ja. Ja sam baš Veloce testira kad je došla u Moto Matušića 2016. i svidila mi se uz neke nedostatke rada Q shiftera. A kad sam pročita test Moto Pulsa (Matinih prijatelja) di su izgadili Veloce, malo sam razmislija i odusta. :wink: A najviše jer za sličnu lovu dobijem broj veći, bolji i opremljeniji motor u vidu MTS!!! (y)

Ma ti si stvarno car i to je to


 
impresivan i rijedak motor, čestitke i puno sretnih kilometara, ako niš bit će sa stilom :)
 
Jedi care, svaka cast na izboru, odlicno izgleda, isto bi je radije neg multicu.
 
Evo jedan review

Ali ka sta sam reka stvarno jedinstveno i impresivno

https://www.youtube.com/watch?v=l9rhbsaKYcg
 
Sinna said:
Čestitke na motoru! (y)
Vidim da imaš slične ideje šta se tiče motora ka i ja. Ja sam baš Veloce testira kad je došla u Moto Matušića 2016. i svidila mi se uz neke nedostatke rada Q shiftera. A kad sam pročita test Moto Pulsa (Matinih prijatelja) di su izgadili Veloce, malo sam razmislija i odusta. :wink: A najviše jer za sličnu lovu dobijem broj veći, bolji ir opremljeniji moto u vidu MTS!!! (y)

Za sve si u pravu, osim za boldano...tu bi se već dalo raspravljati.  :mrgreen:
 
jedimaster said:
Za sve si u pravu, osim za boldano...tu bi se već dalo raspravljati.  :mrgreen:
Mislio sam u odnosu Multistrada S i MV Agusta Turismo veloce Lusso! :wink:
 
Sinna said:
Mislio sam u odnosu Multistrada S i MV Agusta Turismo veloce Lusso! :wink:

Aha  (y) Ali onda (na MS) nemaš prozirni poklopac kvačila  :mrgreen: Bajdvej, taj novi Smart Clutch System, to bih volio probati. Praktički ne moraš nikad stiskati kvačilo. Ali, taj Lusso je ono, baš paprena cijena.
 
Čestitke na pili.... sušta ekstravagancija[emoji108]

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

 
jedimaster said:
Ovako, tri godine sam skuterašio , isusemojbože, valjda sam 100 motora pogledao, sve budem, pa nije to to...itd. U 'finale' je ušao Kawa Z 1000 SX, Hyperstrada, Multistrada, MV Agustu sam gledao ali samo krajičkom oka. Bajdvej, tražio sam sportturer, ali ne 'kravu' od 250+ kila. Kawac Z1000SX...odličan motor, udoban, pun snage, dobro izgleda, u stvari, nemam zamjerke, no, ja jednostavno nisam taj tip za japanske motore, prefino i prejednostavno je to  :D treba biti nekavi 'challenge'  :D Onda sam spazio Ducati Hyperstradu. Motor upravljiv kao bicikl, predobro razvija snagu, no, neudoban do bola...Užas. Hypermotard je udobniji (i njega sam probao iako nije bio opcija). To Dukac nikad nije trebao reklamirati kao turing motor, na koncu, ne čudi me što su ga povukli kao model. Onda sam probao Multistradu, onu veću 1200...Za mene kao ljubitelja Ducatija i digića opčenito, mrak motor. Udoban, pun snage, odličnog okretnog momenta, ali, malo prevelik za grad, kojim se također mislim voziti. I onda se pojavio Veloce, njega sam samo gledao. Izgledom taj motor je točno ono što sam u biti želio. A i snagom, pa i težinom (suh 191kg+21l tank). Na kraju rekoh, nemam zbog posla vremena nabijati 'milione' kilometara, ali kad se vozim, nek bude sa stilom  :D Naravano, dobro poznavajući sve mane Aguste ne samo u Hrvata (servis, cijena), nego i worldwide. Ali jebiga, motor se bira srcem a ne pameću. Naravno, auto mi je zato VW  :LOL: Kad ga malo više prvozam javim dojmove. Prvi su da je dosta visok, ali je položaj u vožnji barem za mene (visok sam 175 cm) idealan. Na prvih 50 km tu malo po gradu, ni malo ne umara. Vidjet ćemo sa koferima i suvozačem.

Uživaj, motor izgleda jebeno, na tragu prve Multistrade.

I daj nam malo riječi kad se dojmovi slegnu.
 
jedimaster said:
Ipak sam ja po godinama već lagano 'deda', treba mi i quickshifter i tempomat  :LOL:

Cestitke. Novi motor? Koliko dode i tko uopce prodaje u hr augustu?  Stvarno lip motor. I nije tezak.
 
Sad se moze narucit online.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk