2014 MV Agusta Turismo Veloce

,,,a koliko te ja znam s nekih drugih foruma, mislim da se razuniješ u (taj) motor više od svih u navedenim servisima...za ove u Ri mogu i tvrditi...
Hvala (valjda) jer nije to za pohvalit se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kao što rekoh, problem je u tome da je premalo tih motora da bi imao kvalitetnu servisnu mrežu, odnosno servisere koji znaju i ono što ne piše u workshop manualu.
"Utješna" je činjenica da ni vani nije ništa bolje :rolleyes:
 
Prilično sam uvjeren da u sva ta četiri servisa nema mehaničara koji su u stanju iz rukava istresti odgovore na 2-3 pitanja koja bi im ja postavio o MV-u.
Nadam se da griješim ali ....
Griješiš,i to jako,bar kad je o Rijeci riječ
 
Last edited:
  • Like
Reactions: cadjo
,,,a koliko te ja znam s nekih drugih foruma, mislim da se razuniješ u (taj) motor više od svih u navedenim servisima...za ove u Ri mogu i tvrditi...
U krivu si,i to zato jer ne znaš niti tko je serviser u Ri.
 
Last edited:
Internet ratnici svašta pričaju. U HR ih ima minimalno 5 komada od kojih je većina prešla 30tkm bez većih problema. Ja znam vlasnike drugih marki koji su svašta prošli sa svojim motorima ali nekako uvriježeno je pravilo da što je motor posebniji i ekskluzivniji to je više ljubomornih idiota koji vole pametovati. Ja sam prije mislio da ću svoju voziti maksimalno 20tkm pa mijenjati a eto nemam srca prodavati motor s kojim sam zadovoljan i koji me nikad nije ostavio na cesti a uvijek mi da osmjeh u vožnji.
@blagi ja ti mogu dati da probaš sjesti ali znaš i sam da je to zajebano nekom dati da se vozi i eventualne moguće pizdarije ako se nešto dogodi. Inače ako gledaš uzeti novi motor onda moraš znati da je od ove godine predstavljeno dosta sitnih izmjena koje se tiču iskustva vožnje pa i to treba uzeti u obzir. Ali ajde javi se u inbox pa ću ti dovesti motor jednom da ga pogledaš i da prokomentiramo.
Thnx.......
javim ti se. Sve znam oko probavanja i svega sam svjestan....... jedino što mogu reć u svoju obranu je da dolazim s V4 pa na konto toga ne očekujem performanse slične tome i na konto toga i kod eventualnog probanja, neću sigurno tražiti niti takvu granicu niti probati u tom stilu i prema takvoj namjeni.
Pitanje je bilo čisto da se sjedne i napravi koji km lagane vožnje zbog položaja i svega ostalog.
 
  • Like
Reactions: navigator77
Utješna je za sve one koji ne voze MV
U krivu si,i to zato jer ne znaš niti tko je serviser u Ri.
Ali znam tko je bio do pred malo...a ako je sad neki novi google serviser, to stvarno ne znam, a neznam ni kada je mogao steći potrebno iskustvo,,,ne za promijeniti ulje i svjećice.
Prosvjetli me...
 
Utješna je za sve one koji ne voze MV

Ali znam tko je bio do pred malo...a ako je sad neki novi google serviser, to stvarno ne znam, a neznam ni kada je mogao steći potrebno iskustvo,,,ne za promijeniti ulje i svjećice.
Prosvjetli me...
Iskustvo se može steći i na drugim motorima a skupa dijagnostika jako puno pomaže a i to što je u tom svijetu da može doći do svih info koje mu trebaju.
Maći je ovlašten za MG
I opet ga pljuješ bez veze,Google serviser, a za onog tvog je doktor nauke pa sve jedno o njemu pričaš kao da je izmislio motore
 
Iskustvo se može steći i na drugim motorima a skupa dijagnostika jako puno pomaže a i to što je u tom svijetu da može doći do svih info koje mu trebaju.
Maći je ovlašten za MG
I opet ga pljuješ bez veze,Google serviser, a za onog tvog je doktor nauke pa sve jedno o njemu pričaš kao da je izmislio motore
Maći je zanat pekao kod "onog mog"...
...nisam znao da se uhvatio MG-a...a kakve to veze ima sa MV, i dalje ne znam...
 
Maći je zanat pekao kod "onog mog"...
...nisam znao da se uhvatio MG-a...a kakve to veze ima sa MV, i dalje ne znam...
Samo je i dalje napredovao i svakim danom napreduje,uči trudi se ulaže veliku lovu u alate. Ovlašteni je za mV ali ima dijagnostiku za sve ostale marke,trudi se i svakim danom napreduje.
Ovo mg sam krivo napisao i to je samo dokaz da ja ne napreduje niti u pisanju 😀
 
Griješiš,i to jako,bar kad je o Rijeci riječ
Nemaš pojma koliko me veseli ako griješim.

Na žalost, moja iskustva sa ovlaštenim servisom, tada jedinim u RH, su (u pojedinim segmentima) bila daleko od dobrih i jedini razlog zašto danas o agusti znam toliko da me s raznim upitima znaju kontaktirat ljudi izvan RH ili još bolje kad mi lik iz Slovenije dođe na Pag samo da mu naštelam motor.
 
  • Like
Reactions: Shepa and Dene
Nemaš pojma koliko me veseli ako griješim.

Na žalost, moja iskustva sa ovlaštenim servisom, tada jedinim u RH, su (u pojedinim segmentima) bila daleko od dobrih i jedini razlog zašto danas o agusti znam toliko da me s raznim upitima znaju kontaktirat ljudi izvan RH ili još bolje kad mi lik iz Slovenije dođe na Pag samo da mu naštelam motor.
Vjerujem,ali sada je u Ri dobar majstor.
Nažalost i sam znaš da tih motora nema i da ne može imati nekoga iskustva sa MV ali općenito ima jako puno iskustva i znanja o svim ostalim markama a ima volje za učiti,jako puno veza i poznanstva u moto svijetu a i dijagnostika mu pomaže a pošto je ovlašteni može doći do bilo koje info i iz tvornice
 
a za koje marke je on sve ovlašteni ako znaš, gledam mu malo po stranici, nigdje niš ne piše
 
Info za potencijalne kupce, Pro Motor, zastupnik za MV Agustu nudi akciju za salonski Turismo Veloce Lusso. Kiseli im se tamo već neko vrijeme bez pravog razloga pa su konačno odlučili snizit cijenu.
 
  • Like
Reactions: s2r
Samo za mV je ovlašteni a radi sve i ima dijagnostiku za sve,ako te bilo šta zanima o njemu pitaj,i ako ti treba kontakt 👍
Taman da se ucini lijepi djir do njega.
Vjerujem da moze i ovjes postelat po vozacevim specifikacijama?
 
  • Like
Reactions: Dene
Info za potencijalne kupce, Pro Motor, zastupnik za MV Agustu nudi akciju za salonski Turismo Veloce Lusso. Kiseli im se tamo već neko vrijeme bez pravog razloga pa su konačno odlučili snizit cijenu.
Kolko para sad traže?
Bila je 157k kn prošle god, a već tad je bila stara generacija