2022 Honda ADV350

Nakon dvije yamahe x max, uzeo sam ovo “čudo”, i ne žalim niti malo.
Odličan skuter, vozio dosta modela iz ove klase, kažem zadnja dva skutera xmax 250 i xmax 300 ( odlični skuteri također ), ali u ovo malo prođenih kilometara.ovo je druga dimenzija, prvenstveno u upravljivosti.
 
Nakon dvije yamahe x max, uzeo sam ovo “čudo”, i ne žalim niti malo.
Odličan skuter, vozio dosta modela iz ove klase, kažem zadnja dva skutera xmax 250 i xmax 300 ( odlični skuteri također ), ali u ovo malo prođenih kilometara.ovo je druga dimenzija, prvenstveno u upravljivosti.
Evo malo prije danas sam naletio na jednog srebrnog adv350 s auspuhom (*sumljam da je bio 750cc jer s njim nemam sto traziti).. uglavnom, dir od Bakra do Vezice .. moj xmax300 je osjetno brzi - i u zavojima i ubrzanju. Interesantno, mislio sam da bi Honda trebala biti brza s malo vise cc. :sneaky:
 
Stavi podjednake vozace i ADV je i brzi u zavojima i u ubrzanju od X-maxa 300
ne vjerujem nakon ovoga danas.. a i prije sam jednog bio skinuo nije prvi.. ali dapace, ako jos naletim na kojeg probati cemo opet hehe .. scooter brothers
:sneaky:
 
Ma gle, miljardu cimbenika je tu... mozda je covijek pojeo odojka pa nije mogao prdnut pa sam bio brzi .
:mrgreen:
 
Stigla pila
20240321_123217.jpg
20240321_142721.jpg
20240325_112925.jpg
20240404_111353.jpg
 
Sretno s novim motorom, dobra boja kombinacija.Bas sam gledao te arrow po Italiji su dobre cijene . Di si svoj uzeo , jel zvuk šta bolji?