2022 Honda ADV350

Author

Well-known member
stiže i bratić od x-adv :mrgreen:
 

Attachments

  • fb_r (1).jpg
    fb_r (1).jpg
    100.3 KB · Views: 0
  • fb_r (2).jpg
    fb_r (2).jpg
    105.7 KB · Views: 0
  • fb_r.jpg
    fb_r.jpg
    105.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: StickyFingers
Piaggio Medley 125 je 32.000 kuna tako da me ne cudi cijena..
 
Piaggio Medley 125 je 32.000 kuna tako da me ne cudi cijena..
Mislin da je Medley 155 ccm
Ima mi ga prika
Zgodan skuteric ali ne vidin mu svrhu
Jer 30 iljada kn nije malo
za te pare tmaxa starog 10 god i peri deri😂
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Mislin da je Medley 155 ccm
Ima mi ga prika
Zgodan skuteric ali ne vidin mu svrhu
Jer 30 iljada kn nije malo
za te pare tmaxa starog 10 god i peri deri😂


koliko znan postoji 125 i 150 ali nebitno mozda si u pravu. Ma temaks je super ali gubi smisao zbog velicine zbog provlacenja ali meni bitno da vozim variomat sa toliko snage glupiro bi se bezze. Ovim znam da ne moze i bio bi miran.
 
  • Like
Reactions: Napier
Mislin da je Medley 155 ccm
Ima mi ga prika
Zgodan skuteric ali ne vidin mu svrhu
Jer 30 iljada kn nije malo
za te pare tmaxa starog 10 god i peri deri😂
... ti maleni skuteri tipa sh, liberty, vespa, nmax su zakon za provlacit se po uzem centru grada jer tu je bilo koji maksi skuter jednostavno prevelik, tezak i nedovoljno okretan... pa i tmax, iako je najlaksi od svih tih maksija...
 
... ti maleni skuteri tipa sh, liberty, vespa, nmax su zakon za provlacit se po uzem centru grada jer tu je bilo koji maksi skuter jednostavno prevelik, tezak i nedovoljno okretan... pa i tmax, iako je najlaksi od svih tih maksija...
Ma je ali nisu 12 iljada kn nego 30
Za te pare rade cu di koji put pricekat ako nema mista za uletit sa Kraljon
A o voznosti tih u odnosu na temaksa suvisno je i pricat…..
 
... a opet ovisi za sta ti triba... sta ce nekome sta svaki dan prolazi kroz varos 5 puta i nikad nece otic dalje od gripa sa skuterom voznost od tmax-a... njemu jedan takav mali skuter vridi vise od bilo kakvog tmaxa...
 
  • Like
Reactions: Nike11
I opet sve za k kad Sago nece imat vise od 5 kom za cilo lito, i to ako danas uplatis. Nakon 100 g Honda konurira Yamahi t maxu i x maxu, a u Hr se proda 2 ipo kom. A u It leve leva idu

kupili bi ljudi. Samo nemaju di kupit, a servis da ne govorim. Da suza ima skutera isli bi i oni jer se Suza digla. Ljudi kad kupe oce da imaju motor i za probat i za kupit isti ili par dana i servis odma.( dijelovi). Honda 0 bodova

nasla sa dva najnesposobnoija lika za drzat Hondu. RUTING za Hr i Sago St i okolo

da zelis ne mozes kupit niti jedan Hondin motor koji zelis, koja boja, oprema, dan isoruke itd.
 
Last edited:
Vespa gts300 je ispod50000 ili tu soma gori doli A Vespa je Vespa.


bacio sam oko malo na runnera i libertya oko 20 dodu.. 🤣🤣 jbt dodas cetiri i imas medleya koji me odusevio u voznosti pa i u snazi za 125 kuba... vespe su slatke al nedovoljno da bi dao toliko novaca..


edit: 300 kuba mi je prejako jer znam sebe da bi se glupirao...125 mi mjera taman koliko mi treba..
 

Attachments

  • Screenshot_20211129-120121_Brave.jpg
    Screenshot_20211129-120121_Brave.jpg
    359.9 KB · Views: 0