2022 Honda ADV350

Ok. To zao ili ne ??? Nisu to isti motori. Imao sam xadv i proda nakon par miseci. Ne pase mi( prvo tezina, 244 kg to nije skuter), pa jos neke stvari. Al ok moje misljenje je da se xadv prodaje dobro( vani) is dva razloga. 1. Ljudi nakon 20g zele nesto novo.2.Honda je nije kimko.
Meni to nije skuter. Ima 244 kg( krava) i prije je adv motor po tezini i manevriranju na mistu. Skuter je lako mobilno vozilo
Dobro kod mlađih je bitan đir,težak je al se ne primjeti toliko bar meni jedino kod maneviraranja u mistu
 
A kad ti kažeš da variomat me valja onda je to tako.
Shvati da svatko ima nešto što mu se sviđa a da nekom drugom je baš to bezveze. Zato se i proizvodi toliko različitih stvari jer nisu svi isti. Ali svatko ima pravo na svoje mišljenje i ne treba nitko kao ti sve tjerati da se slože s tobom jer eto ti jedini znaš.
Za mene je skuter vozilo koje je automatik,znači nema mi nikakvog smisla mijenjati brzine jer onda uzmem motor. Probao sam forcu i motor šalta stalno, i to me toliko živcira da je to strašno i t-max i variomat su mi 100 puta bolji.
Ma lik je ka i oni Seki. Ono sta voze u tom momentu je najbolje na svitu. Eto Seki ima t maxa 2010 i samo taj tmax valja. Ovaj ima intgru( u italiji rijedak primjerak) najbolji. Pa sta imas s njima pricat. Ne razumin ljude koji kupe nesto i to uzdizu. Ja kupim jer mi se nesto na izgled svidi( da ne kazem da mogu to platit) I sad bi treba pisat to je najbolje. Ma daj
 
  • Like
Reactions: Dene and Nino777
Ma lik je ka i oni Seki. Ono sta voze u tom momentu je najbolje na svitu. Eto Seki ima t maxa 2010 i samo taj tmax valja. Ovaj ima intgru( u italiji rijedak primjerak) najbolji. Pa sta imas s njima pricat. Ne razumin ljude koji kupe nesto i to uzdizu. Ja kupim jer mi se nesto na izgled svidi( da ne kazem da mogu to platit) I sad bi treba pisat to je najbolje. Ma daj
Njemu je najbolji i to je ok ali ne kužim kako ne može ni on ni Šeki shvatiti da nekome drugome nije najbolji,tj. da nekome drugom je nešto drugo najbolje. Da kažu i jedan i drugi,kao što si ti rekao,da je za njih to najbolje rekao bih ok,ali tvrditi da je to općenito najbolje i što je gore uvjeravati druge da je i za njih to najbolje to mi nije jasno
 
  • Like
Reactions: Nike11
100 judi 100 čudi, svatko voli nešto više od nečeg drugog
pa vozija san i možda ću opet vozit nešto s variomatom, nisan reka da to nevalja, dapače mislim da za grad je to jedina opcija
za van grada su svi ovi maxiji isto super, samo ističem benefite DCT-a
dikod se i raspizdin na neke postove ali bože moj (y) :)
 
  • Like
Reactions: Dene
Važno je, ti te autobuse napereš čačkajući nos, sa i bez kacige pod sjedištem.
 
Hoću ti reći, integra je bliže motociklu.
Kraća, kompaktnija, bolje joj leži dct, bolje nego varimat, jer fully loaded je sposobna za ture. Sprijeda nudi zaštitu od vjetra kao maxi skuer, nazad je vitka, možeš sa strane nakačit dva kufera.

Nitko te ne vrijeđa, niti te napada osobno, drži se malo forumskog bontona.
 
  • Like
Reactions: aprilliaaa
od motora je jedino razlikuje što joj je rezevar ispod sica i što ima zašitu za noge,
a okvir joj je respektabilan i za motore od 100 ks, sad s ovon dodatnon amortizacijom je zakovana za cestu...precizna nevjerojatno, treba bi joj skinit centralnu nogaru jer ju je tako lako obrusit a i opasno je... moran se sitit prije vožnje... stisnit još malo zadnji amortizer jer dogode se nepredviđene situacije i vožnja ...evo ka i ovi vikend...iskopa san kilo asfalta s centralnon...
 
Last edited:
Neznan
52 iljde kn za 350 ccm je meni pomalo suludo.
Prika kupia 2017 god NC 750 DCT sa 5000 km za manje novaca…..ne tskorec ispod cekica nego ispod cekica…..

da moran uzimat skuter bia bi na sto muka….
560 je vjeroajtno super vozan ali nakon DCT-a ic na variomat je ka sa M3 ic na Golfa GTI…..dobar je GTI ali M3 je M3
Tako da temaks nista
Sia prije nekoliko dana na Kralja.rastega ga posteno pocnen kocit zavoj ocu nizu(navika se na DCT) ocu kurac…..kamilica…..nije to to vise….
NC,Xadv ili Forza 750……
Neznan……vjerojatno Forza 750 jer je najslicnija skuter filozofiji jer napisa san….ako bi kupova skuter
NC je motor a motor od 58 ks ipak u konacnici ne bih…..
Za 85-90 iljda moze se nac obicna Africa DCT.bitno da je od 2018 nadalje mada ako se nema para moze i 2016/17.onda se moze vjerojatno nac i jeftinije

Mada iskreno najbolja moguca kupnja skutera je Kralj 2008-11…..
Ako je dobro ocuvan….takorec bagatela…..25,30 iljda kn a za te novce nema nista bolje…..za skuter odlican….
Malossi i aftermarket ispuh i prdi ludi….
 
  • Like
Reactions: Author
ne pretjeruj, ima izvrsnih vozača što god da vozili, a i ostarija san 😝 eto to ti je ka i rosi 😇
uvik san vozija samo za svoj gušt

ovaj adv 350 mi se sviđa, gledan ovaj video kako dobro amortizacija supa...
 
Last edited:
Hoću ti reći, integra je bliže motociklu.
Kraća, kompaktnija, bolje joj leži dct, bolje nego varimat, jer fully loaded je sposobna za ture. Sprijeda nudi zaštitu od vjetra kao maxi skuer, nazad je vitka, možeš sa strane nakačit dva kufera.

Nitko te ne vrijeđa, niti te napada osobno, drži se malo forumskog bontona.
Da se drzim forumskog bontona, znas i sam sta bi ti napisa. Imas 3 x da pogodis
 
ne pretjeruj, ima izvrsnih vozača što god da vozili, a i ostarija san 😝 eto to ti je ka i rosi 😇
uvik san vozija samo za svoj gušt

ovaj adv 350 mi se sviđa, gledan ovaj video kako dobro amortizacija supa...
I ovaj nema dct . Bilo bi suludo da ima. Ako ima. Onda je za kurac. Eto ovo bi da je normalan uvoznik potuklo xmaxa. Je xmax star 4-5 g. Ali opet Sago nece imat vise od 10 kom da ga jebes. Odlican je skuter nema price tu. Al ako je dct onda je za k
 
Nisam nikad ima auto sa automatik saltungom,ni motor sa de ce teom.

Isto tako ima ljudi,koji su jednom provali aut getribu na autu,pa su rekli...nikad vise manualac.
Za dct na motoru,valjda se isto triba naviknit...mada se ne mogu zamislit na takvom stroju.
 
treba se samo voziti i uživati i moći platiti tu vožnju, putovanja i održavanje
Nisam nikad ima auto sa automatik saltungom,ni motor sa de ce teom.

Isto tako ima ljudi,koji su jednom provali aut getribu na autu,pa su rekli...nikad vise manualac.
Za dct na motoru,valjda se isto triba naviknit...mada se ne mogu zamislit na takvom stroju.
ja sam taj, nakon što sam uzeo novi automatik auto sa tempomatom nikad više mi nije palo napamet ići nazad, ja do istre imam 1300 km u komadu za vozit i to je odmor za dušu, isto tako je i sljedeći odabir nešto sa dct-om, ako me baš ne navuče nešto što nije od honde kao sljedeći izbor...
probao sam dct i to je za mene budućnost, imati ruku slobodnu, što za navigaciju, mobitel, što kao fotograf da udarim koju brzopoteznu bez razmišljanja o kvačilu
 
Onda imaš krila ispod sica koja staviš sastrane da te vjetar drži.. samo mislim da moraš imat hondu xvghm od preko 400 kubika da ide dovoljno brzo..
Morao sam al totalno se slažem s tobom..
 
  • Wow
Reactions: stipe_zxr