2022 Honda ADV350

Aj ne pizdi. Napere neko s yugom nekog u ferrariu. I sta bi to trebalo znacit. Ma koji k ti uopce pisem sta

.... kad se sad sitim onih sretnih opustenih dana kad nije bilo ovih hondi... vozia bi se na onom starom tmaxu s cosmicom, diablerom, colakom, jokom, bobom i ostalim smetalima koji su se jedva vukli po cesti ... i uvijek smo se pitali sta ako se stvarno dogodi to da honda izbaci neki stroj sta ce moci parirati tmaxu... prvo je dosa gp koji je na srecu unatoc snazi imao kriminalan ovjes pa smo se izvukli, onda je dosa bmw c650, tu je vec trebalo posezati za matrisom, ohlinsom i variomatima da bi se nadoknadili gubitci u snazi na ravnim dionicama jer bmw nije bio los ni u zavojima, a onda su kao posljedni cavao u lijesu dosle ove proklete honde i to jos s dct-om pa su radije svi prodali tmaxove i uzeli nesto drugo nego da ih sramote na popularnoj dionici... problem je bio u tome sta niko od straha nije htio uzet r motor posto bi i na r-u vjerojatno najebao putem od nekog opakog stroja s dct-om, pa je brdo ostalo kao jedini logicni izbor, tu je bar kakva takva sigurnost zagarantirana... :mrgreen: ... valjda nece doc sad neko s africom unistit tu idilu, s xadv-om znam da nece jer s njim moras imat u pratnji i ladu nivu da te izvuceiz blata kad s 240kg zaglavis...:mrgreen:
 
Nije
.... kad se sad sitim onih sretnih opustenih dana kad nije bilo ovih hondi... vozia bi se na onom starom tmaxu s cosmicom, diablerom, colakom, jokom, bobom i ostalim smetalima koji su se jedva vukli po cesti ... i uvijek smo se pitali sta ako se stvarno dogodi to da honda izbaci neki stroj sta ce moci parirati tmaxu... prvo je dosa gp koji je na srecu unatoc snazi imao kriminalan ovjes pa smo se izvukli, onda je dosa bmw c650, tu je vec trebalo posezati za matrisom, ohlinsom i variomatima da bi se nadoknadili gubitci u snazi na ravnim dionicama jer bmw nije bio los ni u zavojima, a onda su kao posljedni cavao u lijesu dosle ove proklete honde i to jos s dct-om pa su radije svi prodali tmaxove i uzeli nesto drugo nego da ih sramote na popularnoj dionici... problem je bio u tome sta niko od straha nije htio uzet r motor posto bi i na r-u vjerojatno najebao putem od nekog opakog stroja s dct-om, pa je brdo ostalo kao jedini logicni izbor, tu je bar kakva takva sigurnost zagarantirana... :mrgreen: ... valjda nece doc sad neko s africom unistit tu idilu, s xadv-om znam da nece jer s njim moras imat u pratnji i ladu nivu da te izvuceiz blata kad s 240kg zaglavis...:mrgreen:
nije oni stari Tmax nego Kralj….
I nije tribalo nista kontra Benvea jer svima su se raspali….kumplunzi ili sta vec….
 
mora se skinut kapa tmaxu, jer na papiru je najslabiji a šije na cesti skoro sve maxije, izuziman samo ove honde
 
Nije

nije oni stari Tmax nego Kralj….
I nije tribalo nista kontra Benvea jer svima su se raspali….kumplunzi ili sta vec….
... kralja, oprosti... marioT je vozia onog prije... :mrgreen:
... nije bmw bia uopće loš, dok se nije raspa letia bi, jedino je ima usran zvuk...
 
kad mu se digne vjetrobran skroz gore izgleda još ok, skroz drugačije nego kad je dolje :ROFLMAO:
no zanimljivo je koliko je velik uživo...često odem u hondin salon i kad je bio kraj mene (da vjetrobranom skroz gore) mislio sam 750... kada sam malo bolje pogledao detalje vidim 350 wtf ....
i da šteta je što ne ide bar 160-170, ovako je ipak samo za grad, tu i tamo nešto malo dalje ali patnja ako je autoput, gas na full i jebi ga ne ide dalje

eo jedan ok test od francuza
 
Ovaj Disco je pravi lik, naime nisam vidio ružniji motor od njegovog kojeg je fotkao negdje sa brda prema moru, sa nekim sjebanim retrovizorima i tu ide komentirat skutera sa "Ok." Dakle ne vozim ni NC ni ovaj skuterčić ali kad vidim ovakve komentare sere mi se :mrgreen:
 
Po recenzijama meni se cini adv350 kao top skuter u klasi. Volio bi ga probati.IMHO je ljepsi od forze.
Steta sto se usporedjuje sa xadv jer to nije za usporedjivati - ni po cijeni a ni performansama.
Dodao bi da je izgled xadv-a inspirirao i adv150 koji ima odlicnu prodaju u aziji vec dvije godine (a dijeli agregat sa PCX ).
A di je recimo taj adv150 prema xadv? Negdje kao nmax prema Tmax.. :mrgreen:
Medjutim realno gledajuci, cijene svih novih skutera su prenapuhane pa tako i ovog pa bi rekao da mu je to i najveca mana.
 
  • Like
Reactions: Lo Juventino
A di je recimo taj adv150 prema xadv? Negdje kao nmax prema Tmax.. :mrgreen:
Čitam komentare, onda pogledam ovaj video gore i primijetim da nitko nije primijetio da je ovo samo ADV, nema onog X prije, znači ovo nije mali x-adv, nego običniji skuter, ne !
 
Nece ovaj skuter doci lako... kako mrzim kad ljudi petljaju pa to je nevjerojatno. Ako narucis, pa reci datum kad ce doci, a ne mjenjat i govorit krajem 5og, pocetkom 6og i onda na kraju u 8 mjesecu.... ode cijelo ljeto u pm, a ja neznam koji drugi uzeti osim ovoga... xmax 300 tech max 2022 s onom glupom bojom? ili xmax 300 2022 ?
 
Last edited: