21.10.-23.10.2022. - MotoGP: PETRONAS Grand Prix of Malaysia

Fabio na 110% i opet nije ni blizu dovoljno
Paco i Enea su tu negdje po brzini...
Rins se probudio, Mir i dalje spava
A sve skupa će ih razj...... MM93 dogodine.
Ducati za klasu bolji od svih
 
  • Like
Reactions: bolcic
Ima li nesto pikantno, da ne citam sve bullshite...😄
572e3099f49c596dca77eeb8a426e1fbe41308ec.jpg


Romansa.
 
  • Love
  • Haha
Reactions: bolcic and Shepa
Ponovno jedna dobra utrka, iako uopce ne podrzavam toliku kolicinu nepotrebnog rizika. I onda na kraju svega se ljudi usude govorit da komitet radi utrke dosadnima :eek: Ako ovo plesanje po zici izmedju bestija i franica nije najbolji pokazatelj razine demokracije koja granici sa anarhijom, onda ne znam sto bi trebalo bit? To da se djeda mrazici nerviraju va boxu, je normalno i zalosno. Tako jin i treba kad su dopustili otvorenu igru :mad:

Ona dva glupsona #5 i #43 stvarno nisu normalni. Kopanje nosa na kvalifikacijama i onda kopanje tunela sa zacelja do top 5 :/ Za Zareta se nadan da vec testira neke komponente za drugu sezonu, inace se i njega treba rijesit. Dakle apsolutno sposobni voziti ritam pobjednika, ali jednostavno valjda strast za pretjecanjem je puno veca od privlanosti pobjednickog postolja :s

Jos 1 utrka, bit ce show u Spanjolskoj !!!
 
U nekom nemogućem scenariju Fabio još može do vrha pobjedom ,o.k., no bez pada Bagnaie , nedaj bože ozljede na treningu ili nešto treće ...reklo bi se 99% riješeno prvenstvo, samo potvrda u Valenciji, no poznavajući bezobraštinu nekih sve je moguće, pijesak npr... ;)
I dok MM i Fabio izvlače maksimum iz strojeva, isto bi se moglo reći i za AE-a najveća enigma ostaje u ovom prvenstvu KTM koji je od utrke do utrke dijametralno suprotan u rezultatima, pomalo iritirajuće :confused:, od dominacije do šlamperaja , baš su iritantni, u svakom slučaju od mehaničara do vozača ima da se preslože jer ovako je bez veze...
Motogp je puno dobio sa oba Rossijevca a podatak da je Marini jučer imao tek prvo odustajanje u sezoni je frapantan..bravo dečki (y).
Na kraju sezone ipak sve nekako očekivano , znalo se tko će se boriti za sam vrh, a bogami neki su trebali skužit da im tu nije mjesto, npr Daren Binder, Gardner , Fernandez...izgleda da im je sve ipak malo daleko od iskustva i njihove kvalitete ..no , treba navalit na palentu pa će bit bolje.
Druge godine očekujem puno jači fajt jer pored ove dvojice Bestia sjeda na tvornički stroj (možda je prednost , možda ne, vidjet ćemo) žao mi samo ove dvojice suzukijevaca jer je kod njih baš sve nekako neizvjesno, šteta :cool:

idemo odgledat Valencio, možda se nešto ipak dogodi ... npr. za kraj pobjedi Miller :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ... no dobro, sve je moguće !
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone
Ne bi se složio da su ova dvojica na rezervnim kateemima loši. Ne znamo. Prvo bi rekao da su rezervni kateemi loši.
A za udarne ktm-e: binder je vozačina. I to ne treba dirati. Iz tog stroja vadi maks.
A za prvenstvo... ne znamo ništa dok ne bude gotovo., Iako, ne bi me iznenadilo da Peco ima DNF. Ali bi me iznenadilo da fabio pobijedi.
 
Kako je ovaj kengur prokockao utrku na startu, tako je po meni Pecco ju i dobio sa onim nevjerojatnim startom: