21-23.04.2006. MC MONSTERS VARAŽDIN - Veliki Bukovec

Added to Calendar: 21-04-06, 22-04-06, 23-04-06

Ibiza

Administrator
MC MONSTERS VARAŽDIN
XIV. Monsters Meeting- Veliki Bukovec kraj Ludbrega
Info: 098/436-003 (Ervin)
098/267-400 (Dada)
 
Tu mi stižemo na prvo veliko oblokavanje u sezoni !  :piva: :headfones: :pjevajuci: :biker: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
 
Ibiza said:
MC MONSTERS VARAŽDIN
XIV. Monsters Meeting- Veliki Bukovec kraj Ludbrega
Info: 098/436-003 (Ervin)
098/267-400 (Dada)

Bice i trk ubrzanje? (na ajrodomu) :D
 
nadam se da se vidimo...ja cu doc busom :jesus: ak bude potrebno :mrgreen: ili rolama...pa kaj ne nije to daleko od VŽ?? :misli:
 
volio bi tamo doći.......samo da mi je znati tko svira,i naravno,ako bude lijepo vrijeme......i spora vožnja,u tome volim nastupati!!
 
PRObike USB said:
Pa kaj je važno ko svira?!?

Jel si bajker ili kaj?

pa volim to pitati!! 8)

al ako nebude kiše,možda se vidimo........nije mi blizu baš,imam oko 270km,pa me zanima tko će još tamo biti,da se upoznamo i popijemo pivu!! (y)
 
ima nekih detaljnijih informacija? npr. hoće biti defile, moto igre, utrke ubrzanja i sl... tj. kada, i u koliko sati?
 
zeto said:
samo da mi je znati tko svira,i naravno,ako bude lijepo vrijeme......
Navodno Halid Bešlić.  :mrgreen:
 
Evo pošto sam organizator dajem sve informacije za koje ste se raspitivali. Kaj se tiće svirke u petak sviraju Cota G4 i Mustać Band, u subotu svraju Trio i Dr. Scout normalno a poslije je striptease ko doceka. Defile je u subotu oko 14h ima dva stajanja sa besplatnom cugom i malo klope. Ulaz je slobodan kao i kamping, a kaj se tiće igara bude sigurno spora vožnja i još neke igrice ostalo bute vidli dok dojdete. Pozdrav i vidimo se.
 
a čul sam da su se divlje jagode nudile, budu i oni nastupili?