22.01.

linza

New member
Pa da zazivi ideja.
Sutra ako cesta bude suha barem po sredini nadjemo se u Putu u 11 na kavi i u 12.00 krecemo SVI. Tko nije tankiro magare je bio
 
linza said:
Pa da zazivi ideja.
Sutra ako cesta bude suha barem po sredini nadjemo se u Putu u 11 na kavi i u 12.00 krecemo SVI. Tko nije tankiro magare je bio

U kojem Putu?
 
linzi tu i tam upadnu kriva slova :mrgreen:
ja ću probat doći ali mislim da zbog posla nažalost to se ipak neće desit :(
svima koji se odluče na vožnjicu želim da im sunčeko sije cijelim putem i da uživaju
 
U Jasku u Pastuha na cugu. Tamo imaju dobre pecene kobase sa pojest. Nije puno para.
 
Moram neke stvari za nedjelju pripremit za posao, pa nisam 100% siguran da bum stigao, ali ako stignem, bit ću u Pitu oko 11:30
 
Mopzes stizati do 12:00 koliko got puta zelis
 
Pa nadam se da ćemo se sutra vidjeti.
:yoman:
 
linza said:
U Jasku u Pastuha na cugu. Tamo imaju dobre pecene kobase sa pojest. Nije puno para.

aha, pivske kobase :mrgreen: a od meksičkog graha nebute mogli nijednu birtiju do doma promašit :wink: sve gori poslije njega :skocko:
 
oni krenuli
a kaj se rezanja tiče to se moramo dogovorit da nebude bez veze ali ti si prijatelju u moju kuću uvjek dobrodošo :wink:
 
Ma sad sam se čul s Linzom!Već mi je zapalil.Tak da bum ostal u Zg.Iskoristit ću lijep dan za glancanje pile! :D
 
Ovo je dobar primjer kako NE organizirati putovanja. Mogu se ja sad batje kaj sam krenul prema Jaski :evil:
 
bili eustahije i linza otišli do murskog središća popili kavice i čajeke i sad su već negdje pred ZG
kratko i lepo druženje
fino su me iznenadili :cool:
 
Bandit said:
Ovo je dobar primjer kako NE organizirati putovanja. Mogu se ja sad batje kaj sam krenul prema Jaski :evil:

Sorry
:cry: