22-25.06.2006. MK CRUSADERS - Križevci

Added to Calendar: 22-06-06, 23-06-06, 24-06-06, 25-06-06

Ibiza

Administrator
Moto susret  - Križevci
U nedjelju ulična utrka Prvenstva Hrvatske
Info:  098 382 625 (Ivan)
ivan.sunic @ asta-zagreb.hr
 
Osnovno znate-sve ostale novosti javljam čim ih bude! Sve vas pozivam da dođete jer će fešta biti zagarantirano dobra. Od trenutnih novosti imam informaciju da 23.06 (petak) headlineri od bendova će biti Crno Perje  i kao predgrupa najvjerojatnije Porota iz Kž.

:yoman: :yoman: :rock: :rock:
 
  Ha!

Da vas sad vidim tko nece doc!

Mislim da sam nekim i pivu obecala kad dodu u Kž! :piva:
 
jelka said:
  Ha!

Da vas sad vidim tko nece doc!

Mislim da sam nekim i pivu obecala kad dodu u Kž! :piva:

Ako bude piva besplatna ili barem neka sitna cijena ja dolazim......
 
naravno da ce biti niska cijena, jel tako gdine. Camaro? :mrgreen:

Tko zna kaj jos jelka dogovori :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
headbanger-camaro said:
I ja i Jelka smo iz KŽ-BTW ona je sestra mog kolege iz kluba.

:yoman: :yoman: :rock: :rock:
vidim, i ja sam često u križevcima, nego, voziš li ti kakv bajk ili si automobiloman s pretenzijom na motore? A jelka?
 
miro said:
vidim, i ja sam često u križevcima, nego, voziš li ti kakv bajk ili si automobiloman s pretenzijom na motore? A jelka?

Ako je Kawasaki VN 1600 Classic pretenzija na motore onda si valjda u pravu :jesus: :LOL: :B:

Jelka ne vozi nikaj ali brat njezin ima boldorku 750 koju prodaje-bar tak veli jer bi i on uzeo choppera.


:yoman: :yoman: :rock: :rock:
 
headbanger-camaro said:
Ako je Kawasaki VN 1600 Classic pretenzija na motore onda si valjda u pravu :jesus: :LOL: :B:

Jelka ne vozi nikaj ali brat njezin ima boldorku 750 koju prodaje-bar tak veli jer bi i on uzeo choppera.


:yoman: :yoman: :rock: :rock:
hajde da utvrdimo jel svijet stvarno mali... taj tvoj sićušni VN 1600 jel kupljen u požegi u mms-u?A prije si imao z 1000?
 
miro said:
hajde da utvrdimo jel svijet stvarno mali... taj tvoj sićušni VN 1600 jel kupljen u požegi u mms-u?A prije si imao z 1000?

Ne. Vjerojatno misliš na Hrvoja koji je uzeo 1600 Mean Streaka- ja imam Classic. makar sam bio potencijalni kupac njegovog Z 1000.

:yoman: :yoman: :rock: :rock:
 
jelka said:
alooooo, kolega, a di su novosti?? :misli:

Znaš i sama koliko se zezam s organizacijom-ali evo kratak presjek:

Motorijada je locirana na Kalniku podno starog grada, od bendova su sigurno dogovoreni Crno Perje, Cota G4 i Dr. Scout, i POROTA a još pregovaram sa par bendova tak d ih bude bar 2 svaki dan počevši od četvrtka 22.-og (Dan antifašističke borbe)
 
headbanger-camaro said:
Ne. Vjerojatno misliš na Hrvoja koji je uzeo 1600 Mean Streaka- ja imam Classic. makar sam bio potencijalni kupac njegovog Z 1000.

:yoman: :yoman: :rock: :rock:
da, na njega sam mislio, Hrvoje I.