22-25.06.2006. MK CRUSADERS - Križevci

Added to Calendar: 22-06-06, 23-06-06, 24-06-06, 25-06-06

Trka počinje u nedjelju valjda negdje oko 12 h-možda malo ranije- s obzirom da su nam organizatori trke bili glavna prepreka u organizaciji susreta na sajmištu u KŽ- o detaljima se previše ne informiram niti trudim makar iz respekta prema više desetljetnoj slavnoj trci spomenuo sam je na datum završetka našeg susreta-prvotna ideja je bila da se međusobno povežemo i nadopunimo a organizatori su nas blago rečeno odjebali i zato im evo jedan :palacdolje: :B: :2up: :pandur: :uzi:-ali su i oni svejedno pozvani kod nas na Kalnik-svi su dobrodošli koji dolaze u miru! (y)
 
headbanger-camaro said:
Trka počinje u nedjelju valjda negdje oko 12 h-možda malo ranije- s obzirom da su nam organizatori trke bili glavna prepreka u organizaciji susreta na sajmištu u KŽ- o detaljima se previše ne informiram niti trudim makar iz respekta prema više desetljetnoj slavnoj trci spomenuo sam je na datum završetka našeg susreta-prvotna ideja je bila da se međusobno povežemo i nadopunimo a organizatori su nas blago rečeno odjebali i zato im evo jedan :palacdolje: :B: :2up: :pandur: :uzi:-ali su i oni svejedno pozvani kod nas na Kalnik-svi su dobrodošli koji dolaze u miru! (y)
kužim, da. ako vrijeme posluži ja i mojih par kompića doći ćemo do kž na trke, ali ćemo nabacit i đir do kalnika da vide gdje se skrivao vaš idol, tj Tito a i bela 4, a i mnogi od vas su sigurno tamo na tvrđavi fukali nekaj....  :mrgreen:
 
Trka je samo u Nedelju a ovo traje 3 dana prije uključujući i Četvrtak (dan antifašističke borbe-neradni) pa probajte navratit i prije-neće vam bit žao. (y)
 
Pozdrav Crusadersima!! :wave:

Jeste li na kraju riješili onu zavrzlamu s HAK-om, utrkama i svime?? Držite te trkače na oku :mrgreen: :mrgreen:

Ines :maca:
 
Ma preselili smo cijeli susret 20 km dalje na brdo Kalnik-nazovem te koji dan početkom 6-og mj. jer sam sav u organizaciji i finiširanju-sorry kaj nisam napisao e-mail, odlučio sam malo pričekati razvoj situacije. (y)  :kiss2:
 
headbanger-camaro said:
Ma preselili smo cijeli susret 20 km dalje na brdo Kalnik-nazovem te koji dan početkom 6-og mj. jer sam sav u organizaciji i finiširanju-sorry kaj nisam napisao e-mail, odlučio sam malo pričekati razvoj situacije. (y)  :kiss2:
kakvo je vrijeme u križevcima? so idem na te trke il ne?
 
headbanger-camaro said:
Ma preselili smo cijeli susret 20 km dalje na brdo Kalnik-nazovem te koji dan početkom 6-og mj. jer sam sav u organizaciji i finiširanju-sorry kaj nisam napisao e-mail, odlučio sam malo pričekati razvoj situacije. (y)  :kiss2:
:oops: :ruza:  :mrgreen:

Ma nema beda. Iskreno, kako je broj bio pun do daske, ne znam gdje bi i stalo. Najvažnije je da je sve riješeno (y) I nadam se da ću imati vremena posjetiti vaš susret, a mogli bi odmah napraviti predstavljanje vašeg kluba :eyebrow:

Pozdrav! :wave:
 
KittyBIKE said:
:oops: :ruza:  :mrgreen:

Ma nema beda. Iskreno, kako je broj bio pun do daske, ne znam gdje bi i stalo. Najvažnije je da je sve riješeno (y) I nadam se da ću imati vremena posjetiti vaš susret, a mogli bi odmah napraviti predstavljanje vašeg kluba :eyebrow:

Pozdrav! :wave:

Može-svakako! (y)Javim ti se na vrijeme! :wink:
 
headbanger-camaro said:
P imaš još mjesec dana i kusur do motorijade i trke-nisam ja Sijerković da znam kakvo bu vrijeme bilo :LOL:-ne kužim pitanje? :misli:
hebiga, pa otkud meni onda da je to sad? kakvu ste mi to rakiju prodali na kalniku?
 
svaka čast Križevci,baš mi je drago da ste napravili susret, kako mi je stari iz KŽ tamo sam inače često, a koliko sam star trke sam propustio samo kad sam bio u vojsci.
vidimo se na susretu (y) (y) (y) (y)
 
badja said:
svaka čast Križevci,baš mi je drago da ste napravili susret, kako mi je stari iz KŽ tamo sam inače često, a koliko sam star trke sam propustio samo kad sam bio u vojsci.
vidimo se na susretu (y) (y) (y) (y)

Bit će mi drago-i povedi ekipu....

Obavijest: osim 4 benda istaknuta na flyerima sviraju još 3-Katarza,Alkotest i Bendover

Četvrtak: Katarza i Bendover
Petak:Alkotest i Crno Perje
Subota: POROTA, Cota G4 i DR. Scout

(y) :yoman: :rock: :biker:
 
Pitam se, pitam, koliko će motora završiti u živici ispod onog zanimljivog zavoja na rubu livade?
(Prvi desno, kad se krene doma sa susreta.)

Tiki

(ja sam iz Križevaca (iako imam ZG pločicu na jednom motoru), ali ne poznajem ni jednog Križara)