23.09.-25.09.2022. - MotoGP: Motul Grand Prix of Japan

Mali Che zakon , bolji pametniji i nadasve kulturniji od velikog (y) 2024 kad predju na klavijature rasturat ce ih :cool:
:p
 
  • Like
Reactions: Dene
ja sam odspavao do 9 i sad
1664092689849.png
 
Malo i mi tu iz fotelja kenjkamo. Jer da Paco nije napao Fabio bilo bi jebo ga takav Paco kad ga nije napao.
Enea se borio s Paco za 10 mjesto jer previše oscilira, Pecu je to iznimka. Prednot Enee je s druge strane, što je očito stabilniji i sugurniji na bajku.

Brada volim gledati još od Moto2 dana. Kako zanosi tijelom bajk pred zavoj, kao da je vozač speedwaya :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: bolcic and Dene
Malo i mi tu iz fotelja kenjkamo. Jer da Paco nije napao Fabio bilo bi jebo ga takav Paco kad ga nije napao.
Enea se borio s Paco za 10 mjesto jer previše oscilira, Pecu je to iznimka. Prednot Enee je s druge strane, što je očito stabilniji i sugurniji na bajku.

Brada volim gledati još od Moto2 dana. Kako zanosi tijelom bajk pred zavoj, kao da je vozač speedwaya :ROFLMAO:
Bastianini je trenutno sigurniji jer se ne bori direktno za naslov a znamo da se u ovom sportu broji samo prvo mjesto, ostalo je statistika. Bagnaia danas nije napravio ništa loše ali je tako ispalo i nažalost bi ga moglo jako skupo koštati.
Za kraj, uopće mi nije žao što Japana i te debilne staze nije bilo u kalendaru zadnjih godina. :mrgreen:
 
..................................
Za kraj, uopće mi nije žao što Japana i te debilne staze nije bilo u kalendaru zadnjih godina. :mrgreen:
Neznam šta fali ovoj stazi, ima sve elemente koji traže maksimalnu tehniku, koncentraciju i vještinu, kontrolirana kočenja, zavoje, ubrzanja, nema opuštanja ...
U usporedbi sa raznim "poligonima" ili "stop and go" stazama na kojima voze, mislim da staza traži maksimum šta se jučer i vidjelo. ;)
 
Ne znam zašto je majstor prvog kruga Marquez potonuo za 4 pozicije ali mislim da nije bilo do motora nego oprez na kvadrat da ne dođe do nekog guranja i da vidi može li odvoziti cijelu utrku.