23-25.06.2006. MK OSIJEK - OSIJEK

Added to Calendar: 23-06-06, 24-06-06, 25-06-06

Ibiza

Administrator
MK OSIJEK
5. Moto susret, Osijek
Lijeva obala Drave (katakombe)
Info: 098 434-334 (Mijo)
        091/516-2181 (Željko)
info @ mk-osijek.hr ili www.mk-osijek.hr
 
oće li biti opet komaraca ili ste što riješili pozitivno na tu temu. Nadam se da ih opet nećemo mi morati hraniti.
 
Dali ce biti nesto drugo osim defilea npr.(Neka luda vožnja ili čak utrke ubrzanja).Jer svake godine skoro isto.Zasto se ne organizira utrka ubrzanja bilo bi vise motorista i gledatelja sigurno.
 
fjaka dida said:
oće li biti opet komaraca ili ste što riješili pozitivno na tu temu. Nadam se da ih opet nećemo mi morati hraniti.
:LOL: lool! naravno da će tamo uvik biti komaraca pa područje je močvarno i to je to... :palacdolje:(rođen i živio tamo pa znam)

drugo..nažalost nemam sa čime doć ali sljedeće godien sa svojim Dubrovčanima obavezno idem!


 
boy said:
Dali ce biti nesto drugo osim defilea npr.(Neka luda vožnja ili čak utrke ubrzanja).Jer svake godine skoro isto.Zasto se ne organizira utrka ubrzanja bilo bi vise motorista i gledatelja sigurno.
jedino znam sigurno da će biti dobre spize za to svaka čast osječanima
 
Posto se spremam u osijek..ovim putem trazim nekog za drustvo..idem u subotu u jutro.. 8)
 
zuc1 said:
Posto se spremam u osijek..ovim putem trazim nekog za drustvo..idem u subotu u jutro.. 8)

idem ja ali iz slavonskog broda i to negdje oko 4 pa ako ti se to uklapa u plan navrati do broda pa cemo dalje zajedno
 
zuc1 said:
znaci niko ne ide.. :(
,,ide ide ,,,ja grem i u petak,,vozim "Vrane" ,,a u subotu gem motorom,,vjerojatno s hanumom,,poslije posla (13-14 h).,,pa ak ideš kroz PŽ ,,možemo probat nešto iskombinirat  (y)
 
Tajnica said:
Ne znam, trebam li uopće spominjati da ću doći?!  :misli: :mrgreen:
,,,aj pa da ti ispunimo tu želju(staviti guzu na suzu)  :mrgreen:
,,zajedničkim snagama budemo srušili moju hanumu(Suzu) pa konačno sidi na tu,,,suzu  :wink:  (y) :piva:
 
Zorro said:
,,,aj pa da ti ispunimo tu želju(staviti guzu na suzu)  :mrgreen:
,,zajedničkim snagama budemo srušili moju hanumu(Suzu) pa konačno sidi na tu,,,suzu  :wink:  (y) :piva:

:LOL:

Aaaaaaaaaaa, svaka čast, nego mene toga malo strah.............. :mrgreen:


Ali, ljudi smo, dogovorit ćemo se. U svakom slučaju hvala.  (y) :wink:
 
danas nemrem delam do 4 vure..planiram u jutro krenuti..pa ak ko ide u subotu u jutro..dogovor vazi.. :wink:
 
Tajnica said:
Ne znam, trebam li uopće spominjati da ću doći?!  :misli: :mrgreen:

Viđena si...  :LOL:

Inače, meni je bilo super u Osijeku, sada sam maloprije došao kući.
Bili smo prvo u Špišić Bukovici ali tamo nije bilo ništa pa smo navratili malo do Osijeka! (y)

P.S.
Htio bi ovom prilikom zahvaliti tipu koji nas je doveo do mjesta održavanja susreta jer smo se izgubili u gradu.
Ako je registriran na ovom  forumu...
 
Newmie said:
Htio bi ovom prilikom zahvaliti tipu koji nas je doveo do mjesta održavanja susreta jer smo se izgubili u gradu.
Ako je registriran na ovom  forumu...

Da! I ja se zahvaljujem ćelavom dečku s kacigom na laktu u japankama na pomoći!  (y) :mrgreen:

Jel zna tko šta je bilo onom specijalcu što je turirao hladnu CBR 929-ku?! Crno crvena.
 
CyberPunk_DOHC said:
Da! I ja se zahvaljujem ćelavom dečku s kacigom na laktu u japankama na pomoći!  (y) :mrgreen:

i ja se isto tako zahvaljujem, jer da nije bilo njega tko zna di bi mi završili  :mrgreen:
 
bilo je odlično,upoznao još nekoliko forumaša.......a mislim da sam vidio 50icu iz slatine,supermoto,nisam znao da ste to bili vi i još mislim da je bila yamaha yzf,žute boje........
 
Da, to je moja 50tica. Pokrej nje je bio suzuki gn125.
Tip s tom žutom yzf je isto iz slatine, išli smo s njim kući do izvan grada!