24.03.-26.03.2023. - MotoGP: Grande Prémio de Portugal

Dugo pratin motogp i gledajuči današnju trku čini mi se da posli Suzukija i Yamaha i Honda mogli digni sidro iz GP-a.
Ducati voze 4 ekipe!?!
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Marc vozi tocno kako treba da ova kineska skovaca moze prismrdit podiju.

A vi, valibani i cancel generacija kojoj sve smeta, pribacite se na gledanje baluna i simuliranje faulova.
fala kurcu da netko kuzi....
ok sjebo je covjek i aj bok, ali ova cancel kultura je gadljivija od markezovih crasheva....

majstor tjera hondu ko da ju 4 vragova gone... uspije nekako bit u istoj prici ko ducati kup i opet ne valja.
da na tomosu mazne sPeka opet bi neki drobili da je opasan i da mu treba dat Loncina.
 
  • Like
Reactions: e39 and bb1
Veci je problem sto vozi isto od prvog dana, tako da ako nije smetalo prije, sto ima smetati sada..na rubu..you win some, you lose some..srecom bez posljedica, a i odmah se otisao ispricat..

Dukac i Bagnaia djeluju prebrzo..debelo prebrzo..
 
  • Like
Reactions: Nero
Mada Faka 💪 :mrgreen:
 

Attachments

  • Mo.jpg
    Mo.jpg
    504.6 KB · Views: 0
Veci je problem sto vozi isto od prvog dana, tako da ako nije smetalo prije, sto ima smetati sada..na rubu..you win some, you lose some..srecom bez posljedica, a i odmah se otisao ispricat..

Dukac i Bagnaia djeluju prebrzo..debelo prebrzo..
Imaš pravo,ispričao se i to je to,nema veze što je čovjek radi budale ostao bez drugog mjesta,nema veze što stalno ugrožava tuđe živote,nema veze što ga je mogao teže ozljediti,nema veze ako bi radi toga ostao bez par utrka i puno bodova,tko zna, možda naslova...?
Svakome se može desiti,i to je normalno,ali kada se to dešava svako toliko onda nije
 
Imaš pravo,ispričao se i to je to,nema veze što je čovjek radi budale ostao bez drugog mjesta,nema veze što stalno ugrožava tuđe živote,nema veze što ga je mogao teže ozljediti,nema veze ako bi radi toga ostao bez par utrka i puno bodova,tko zna, možda naslova...?
Svakome se može desiti,i to je normalno,ali kada se to dešava svako toliko onda nije
Mislim, toga je bilo od kad je utrkivanja kao sporta, ne razumijem poantu bas. MM vozi agresivno, i uvijek je tako vozio. Decko vozi da pobijedi.
 
Mislis da drugi ne voze da pobjede ? Mulac radi previse sranja, previse ugrozava druge i to jako opasno, uvijek je bilo budala i bit ce ih i zato ih treba kaznjavat da shvate neke stvari na tezi nacin
Mislim, toga je bilo od kad je utrkivanja kao sporta, ne razumijem poantu bas. MM vozi agresivno, i uvijek je tako vozio. Decko vozi da m
 
Vrlo jednostavno
Visoki prosjek obaranja drugih vozača
Kadkad mislim da ide i namjerno pa ako prođe, prođe
Mislis da ga je toliko malo briga za to da i on sam potencijalno ne zavrsi utrku?
Momak se vratio u okej formi nakon rehabilitacija, sprint zavrsio na podiju, utrku startao prvi i imao odlicne sanse za neke bodove.
Mislis da bi namjerno riskirao pad i da nije bio zajeb?
Ne kazem da nema povijest riskantnih poteza, komentiram danasnju trku.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
svasta covjek tu procita :mrgreen: ogroman sam fan Rossia, ali ako kazem da MM nije nopravio nista novo ni drukcije, odmah sam debil..

S jednakom agresivnoscu vozi od prvog dana..i ako se trebalo rijesiti, onda je trebalo tada..danas je to posljedica..na kraju dana, moto utrke su, prekocio se, zajebo se, 100 razlicitih stvari..ni prvi ni zadnji..

Sicu su isto svi hebali mater, pa kad ga nema hvalospjevi samo…
 
  • Like
Reactions: Nero
Mislim, toga je bilo od kad je utrkivanja kao sporta, ne razumijem poantu bas. MM vozi agresivno, i uvijek je tako vozio. Decko vozi da pobijedi.
Ne razumiješ poantu?
Poanta je da se netko sprema cijeli vikend za utrku i da ga kreten izbaci iz nje svojom glupošću.
Šta tuđi trud ne vrijedi ništa. Zamisli da dođe do neke ozljede,jako lako moguće,zar tuđa karijera i zdravlje ne vrijedi ništa?
U svemu treba imati poštovanja prema drugima.
Normalno da svatko želi pobjediti,ali nikad se u životu ne radi ništa baš pod svaku cijenu
 
svasta covjek tu procita :mrgreen: ogroman sam fan Rossia, ali ako kazem da MM nije nopravio nista novo ni drukcije, odmah sam debil..

S jednakom agresivnoscu vozi od prvog dana..i ako se trebalo rijesiti, onda je trebalo tada..danas je to posljedica..na kraju dana, moto utrke su, prekocio se, zajebo se, 100 razlicitih stvari..ni prvi ni zadnji..

Sicu su isto svi hebali mater, pa kad ga nema hvalospjevi samo…
Nitko ne misli ništa loše o tebi, komentiramo,svatko ima svoje mišljenje i iznosi ga.
Da ja sam od prvog dana govorio da je preagresivan i trebalo ga je davno kazniti. Da su to napravili zaštitili bi druge vozače od njega a i on bi se možda smirio i nebi završio sa onakvom teškom ozljedom i propustio dvije sezone.
Kao što sam rekao,svakom se desi ali njemu se već previše puta desilo
 
  • Like
Reactions: cicogti
Ako ce svi vozit tako da se nece/nemogu prekocit, najbolje da se vozi kolonica po Plominki, velikoj nagradi Makarske ili di već.

MM93 je božanstvo, kralj prednjeg kotača. Stoner je bio kralj zadnjeg...

Rossi je bio jack of all trades, master of none. Kralj psihickih igrica...

Kad je Marc bio out prosle godine, motogp je bio bezokusan, kao pomfrit bez soli.