24.06.-26.06.2022. - MotoGP: Motul TT Assen

Al ovo će se reprizirati godinama :love:
1656279448523.png
 
Jel ima gdje objasnje zasto je Frtaljko dobio kaznu a npr Pecco i Taka nisu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Musashi
il da povecaju sansu za titulu nekome samo jos moraju Sparogu nekako syebat :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: piljun
Ebem te nepismena :D


Gledanost je jedino sto se brojji ;)

Slazem se da nije bas najjasnije zasto je Fabio dobio kaznu, ali mozemo reci da ide u smjeru nerazumne voznje i pokusaja ugroze izravnog suparnika za naslov prvaka :s

Mene zanima razgovor izmedju njega i Merengalija nakon drugog pada, kada je nakon ulaska u boxu mu lijepo rekao da nesto sa senzorom za traction control nije u redu nakon pada i ovaj je poceo filozofirati. Mislim da su imali ludu srecu da nije i Fabio jadan ni kriv ni duzan otisao na tecaj rukovanja stolarijom :(
 
Nepismeni ja sam pitao zasto je Frtaljcic kaznjen a Pecco i Taka nisu, znam zasto je on kaznjen a ne znam zasto ova druga dvojica nisu :mrgreen:
Bas vas briga bit ce te drugi u drazavi iza zemljaka :mrgreen:
 
ali mozemo reci da ide u smjeru nerazumne voznje i pokusaja ugroze izravnog suparnika za naslov prvaka

I onda stave danas na društvenim mrežama snimku kada se Quartararo došao ispričati u boks i kaže Espargaro da mu je jasno da nije bilo namjere da ga izbaci i da ga je primjetio da dolazi da bi uspravio motor da mu ostavi mjesta
 
Da Larvis nije otjero Loreta i prije bi on karijeru zavrsio, ne bi doceko Frtaljka :mrgreen:
 
On bi svaki drugi krug vozio dugi krug. I svejedno bi ih pobjeđivao. 🤣
Ovo da bi stalno dobivao kazne to je 100% a ovo da bi ih dobivao,nisam baš siguran. Ako se oporavi iduće sezone onda ćemo vidjeti tko je bolji,on ili F.Q. Samo da i F.Q ima konkurentan motor i biti će zanimljivo.