24.06.-26.06.2022. - MotoGP: Motul TT Assen

Srecom da je Frtaljko ubrljo inace bi utrka bila dosadna a i prvenstvo gotovo :mrgreen: sad smo opet na pocetku šŸ¤˜
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Dene and bolcic
I onda neko kaže da je MotoGP postao dosadan... AleÅ” je car! Najbolja utrka u životu mu je ovo bila! Kako je skinuo i Bindera i Millera u zadnjoj ćoÅ”i će biti jedan od najboljih poteza ikada...
s time da je neÅ”to slično već jednom napravio ove godine, a imao je 6 desetinki zaostatka u zadnjem krugu

šŸ„°
 
  • Like
Reactions: Dene
Predobra utrka!!!

Sva sreca da su odlucili svi skinut i krila i djidjimidjarije i evo opet prave utrke šŸ¤§

Mega mega natjecanje šŸ’ŖšŸ’ŖšŸ’Ŗ

Sta sve nece napravit prokleti muzicar samo da mi sjebe prognozu šŸ˜ od sada ide u svaku šŸ¤‘

Moram priznat da ga nisam imao za ozbiljnog kandidata za prvaka do sada, ali nakon ove trke bi Acika stvarno mozda i mogao ici do kraja. Bravooooo!!!! šŸ†
 
IMG_20220626_150830.jpg
 
  • Like
Reactions: bolcic
I onda neko kaže da je MotoGP postao dosadan... AleÅ” je car! Najbolja utrka u životu mu je ovo bila! Kako je skinuo i Bindera i Millera u zadnjoj ćoÅ”i će biti jedan od najboljih poteza ikada...
Da ga nije mulac izgurao, mislim da bi pobjeda bila bez problema.
 
  • Wow
Reactions: bolcic
I onda neko kaže da je MotoGP postao dosadan... AleÅ” je car! Najbolja utrka u životu mu je ovo bila! Kako je skinuo i Bindera i Millera u zadnjoj ćoÅ”i će biti jedan od najboljih poteza ikada...

MotoGP je dosadan onima koji su navikli kroz zadnjih 10-ak godina da su razmaci veliki i onda ako nekim čudom netko od najbržih zavrÅ”i nisko na gridu se probija naprijed i pretiče jer ima veliku prednost. A i u sredini su razlike među motociklima bile velike pa je pretjecanja bilo viÅ”e. Sad kad su svi u jako malom razmaku treba ili brutalno riskirati (pa ti se ne isplati kao Fabio danas ili ti se isplati kao Aleixu danas) ili treba toliko ubiti u pojam ovog ispred da promaÅ”i apex za 20cm i onda ga na izlazu iz zavoja skineÅ”.

Ako očekujemo da će MotoGP biti kao Moto3 uvijek će nam biti dosadan. Meni je recimo zadnje 3 godine bolji nego nekoliko godina prije toga. MM nije u top formi, Honda nije u top formi, Yamaha nije u top formi, ostali pritiŔću. I odjednom dođeÅ” u vikend i nemaÅ” pojma koga očekivati na vrhu.
 
  • Like
Reactions: bolcic
koji smijeh. Nakagami pomete dva vozača u Barceloni, od čega jedan slomi zapeŔće i nema kazne. Quartararo padne i izgura van Espargara koji na kraju zavrÅ”i visoko u bodovima i dobije long lap za silverstone
 
Izvjesno je da bi se Aleix borio za pobjedu da ga Quartararo nije skoro sruÅ”io, ali s druge strane, mislim da mu je baÅ” to donijelo onu prijeko potrebnu dozu bijesa i agresivnosti za ovakvu vožnju kakvom je danas pokazao prvo sebi a onda i svima ostalima da zasluženo ima sve odlike vozača koji konkurira za prvaka u MotoGP klasi. Vozio je bez kalkulacija, kao da nema Å”to izgubiti i nadam se da ćemo ga odsad do kraja sezone upravo takvog viđati na stazi.
Quartararo dobio i long lap penalty za Silverstone.
 
Ŕparoga jedino ako uspije smanjit doživljaje, ne ide sve na silu, rekao sam vam sto puta..
 
Izvjesno je da bi se Aleix borio za pobjedu da ga Quartararo nije skoro sruŔio,
A more bit da ga Frtaljko nije srusio da bi dogurao do 3 mjesta a Frtaljko ili prvo ili drugo i time bi povecao bodovnu razliku za 4 ili 9 bodova a vako je Sparoga smanjio prednost za 13 bodova, ko je profitirao :unsure:
Komunisticku kaznu ne treba ni komentarisati :poop:
 
  • Like
Reactions: Dene
E to je to.
Vaga je to, uvijek bila. tko je gori sad je doli
Nije MM obukao odijelo od alejÅ”a nego od fabia. Ovo me baÅ” podsjetilo na onu njegovu slavnu trku - početak kraja. Dva pada u jednoj trci. Sva sreća da fabio nije ostao sjeban. Gadno je to bilo. A i kako se to dogodilo, jako čudno. Rećiće nam sad dovi Å”to se to događa s ymahom...