24. BIKER FEST OSOPPO- UDINE - ITALIA

thmc

New member
Iako smo stari klub, jedan od prvih motosusreta bio nam je BikerFest u blizini grada Udine u Italiji. Ove godine od 17. do 20. lipnja održava se njegovo 24. izdanje. Više o programu nači ćete na stranicama  www.bikerfest.it, a ako vas nešto zanima slobodno pitajte.
 
svašta se tamo događa pa tako i pokušaj rušenja guinesovog rekorda za količinu motocikala iste marke i modela na jednom mjestu , za šta je potrebno 885 Hondi Shadow, pa ko voli nek izvoli a dali će organizatori uspjeti u naumu... bumo vidli
 
Cool'n Riders bili na istom festu prije par godina u Sutriu kod Udina, svirali su Creedence Revival Band i bilo je  :cool: :peace: :gitara: :rock: :piva:
 
E još kad se taj susret održava u San Dnijele  bilo je ludo . U vrime tek kad se tu kod nas počelo pričati o osnivanju klubova bilo nas je osamdesetak odjednom na tom susretu negdje 95 mislim. A i kasnijih lit kad smo hodili tamo je bilo super .  (y)
 
A vikend poslije na istom mjestu Woodstok fest- TEN YEARS AFTER I CREEDENCE CLEARWATER REVIVED
 
ja sam bija 2000. godine,bilo je ok,samo nema kod njih divljanja i pucanja iz auspuha,odma redari dodju i stop.Mi smo se upoznali sa nekim lokalnim divljacima jer kad sam ga diga na zadnje odma smo se sprijatiljili a oni su tamo bili kao kod kuce,sve znaju pa smo mogli malo i palit gume.Nema do nasih partija i susjedne nam bosne,to je zivot,juga brate,balkanci.Placalo se onda mislim 50 maraka za ulaz i pice nije bilo bas naj jeftinije a i policije i karabinjera je dosta,tako ako pijete ne vozite.
 
Oooo, u Sutriu je bilo pucanja i te kako, jedan počne na jednom kraju kampa drugi nastavi pa treći, sa svih strana...na kraju maltene cijelu noć sa subote na nedjelju je bilo kao sad u Južnoj Africi... A nama do kuće 700 km puta...Ali ipak, isplatilo se vidjeti i doživjeti tu atmosferu internacionalnog susreta i "kredence" (y)
 
Ima li interesenata za Osoppo ove godine? Mislim da je termin 16.-19.06.2011.
Prosle godine bilo lose jer je citavo vrijeme padala kisa.