24-ti happening-klasa Naked

Status
Not open for further replies.

lavado

New member
Evo bas me zanima kako je prosla utrka Naked po poretku motora,znam da je prvi bio Cepon sa Tuono,koji su bili motori poslije njega.
Posto nisam bio u mogucnosti vozit :( pa sam samo pratio moje lokalce :D  neznam točan poredak  motora
Evo da se ne pise samo o 6-sticama i hiljadarkama!!!

 
Bravo Veky,objava rezultata se ovaj put brzo rjesila.Znate mozda koji su se motori vozili,ja sam bio tamo ali nisam obracao paznju..Prva je bila Tuono,2 i 3 neznam,4 ja sa Z-om,5 neznam,6-sta je bila Hornet 600 i 7 niti neznam.
Mozda nekome zvuci bezveze ali mene isto interesira ovaj omjer snaga "goalca" na stazi.
Meni slijedi malo stimanje ovjesa,jer mi je plivao previse ovaj put a i nismo uspjeli niti jedan trening odvozitit posto je sve vec bilo popunjeno kad smo mi stigli :(..vise srece drugi put!!
 
Ako ti pomaže, 1.tuono,2.tuono,3.fazer 1000 onda neznam dalje a zadnji je bio dečko sa Pegasom 650 i bio je prvi put na stazi koliko znam sa vremenom 2:03..
Da sorry i TDM je bio negdje u ovima kojima neznam točan poredak.
 
erik said:
Ako ti pomaže, 1.tuono,2.tuono,3.fazer 1000 onda neznam dalje a zadnji je bio dečko sa Pegasom 650 i bio je prvi put na stazi koliko znam sa vremenom 2:03..
Da sorry i TDM je bio negdje u ovima kojima neznam točan poredak.
4.TDM
 
sve rjeseno:
1-tuono
2-tuono
3-fazer 1000
4-z-750
5-TDM
6-Hornet 600
7-Pegaso Strada
 
Status
Not open for further replies.