24 ure Slavonije, 8 uri Bosne, 3 ure Like.......

picoda

Well-known member
....... i 2 ure Dalmacije. Fali mi jos ura?? Nije bitno. Lakse mi je ovako nego u kilometrima. I tako ih svaki put zaboravim ponistit.

Ovo bi se jos moglo zvati: "U gostima kod Slavonskih Endurasa" ili "Ispracaj Petra Putnika".
Ustvari sta ja pricam, ovo bi se trebalo zvati: "Tenere long windshield - review". To je i bio osnovni cilj puta.

Dakle, krenuo sam u subotu ujutro preko Livna, Bugojna, N.Travnika, Zenice i Doboja za Slavonski Brod. Tamo su me docekali AnteK i Svakak sa jos jednim prijateljem. Odmah voznja po Slavoniji. Zavrsili smo u Vukovaru na ispracaju Putniku koji ujutro krece oko svijeta. Nakon ispracaja na spavanje kod AnteK u Bizovac.

Ujutro mi Ante nakon dorucka i rakijice predlozi rutu za nazad. Pozega, Gradiska, Novska, Dubica, Dvor, Krupa, Bihac, D.Lapac, Knin, itd..... Tako i bi. Napomene mi i Strbacki Buk kojeg je stvarno vrijedilo posjetiti. Sve u svemu lijepo proveden vikend. Uz laganu voznjicu. :mrgreen:

Evo karte   
143n6mt.jpg



Negdje na moru....
2ut3rpe.jpg


....kraj Livna. :mrgreen:
m80jgj.jpg



Intermezzo kod Doboja
28s7rf4.jpg



"Sve rijeke teku od izvora prema uscu, samo Sana tece prema Vama"
(to nema veze s ovom slikom al me svaka bosanska rijeka podsjeca na tu reklamu)
mltcig.jpg



Negdje kod Slavonskog Broda.
(tocnu lokaciju ce AnteK ili Svakak)
wssc9w.jpg



AnteK i Svakak - lokacija Vrila
f54kld.jpg



Nakon dobre voznje po Slavoniji - Vukovar
jtx4y0.jpg



Evo sto ce Putnika provozat oko svijeta. Ova plava pila. :mrgreen:
1zzjg4i.jpg



Putnik, AnteK i mnostvo svijetlecih odijela.
2rdi2y1.jpg



Putnik i Putnica
2w3rl1w.jpg



Oko popularne Krndije
(na kojoj nije bilo nikoga danas. osim mene, naravno  :mrgreen:)
nf2l3p.jpg



Pljeskavica i šopska salata na Kostelskom Buku prije Bihaca.
Cesta Krupa - Bihac mi otvorila apetit.

vewx0z.jpg



Una pred nasom granicom
161c6jb.jpg



Spustanje na Strbacki Buk. Sve neki bukovi danas. I napokon prava cesta.  :mrgreen:
2h3q4jl.jpg



Strbacki Buk
20l2le.jpg


11l389e.jpg


Cuvarica Buka
2nsxfld.jpg



iglqgj.jpg



Zanimljivo  :mrgreen: :mrgreen:
nn65ox.jpg



2enba4z.jpg



Somewhere in Lika
v6jl3c.jpg


28w2dtz.jpg


1nxxti.jpg



Kazu da postoje mjesta na koja i Carevi idu pjeske. Jebes ti takve Careve.
Ja i tamo idem motorom.  :mrgreen: :mrgreen:

2cfcx85.jpg



Negdje oko Izvora Zrmanje
143j8tt.jpg


fdudn5.jpg



U blizini Drnisa simpatican prizor.......
2jexsg2.jpg


24l0t4k.jpg



....... jako simpatican.  :mrgreen: :mrgreen:
30usepe.jpg


sq59j5.jpg


.............i tako do doma.


Hvala jos jednom Slavoncima na gostoljubivosti, a posebno hvala, (ovo sam ukrao sa dodjele oscara), mojim gumama, zracnicama i svim brokvama svijeta. Pomirili smo se. Za sad. :mrgreen:   
 
pa ovaj Svakak i AnteK na svakoj slici sve ružniji i ružniji ...  :jesus: :LOL:

ali lijepa vožnjica ...  (y) ... svaka ti dala... samo da nije bilo ove kiše... ili voliš okisnuti ...  :mrgreen:
 
a nisi napisa "Tenere long windshield - review"  :jesus:

lipo  (y)
zanimljiv mi je ovaj Štrbački buk...  :mrgreen:
 
strasilo said:
pa ovaj Svakak i AnteK na svakoj slici sve ružniji i ružniji ...  :jesus: :LOL:

ali lijepa vožnjica ...  (y) ... svaka ti dala... samo da nije bilo ove kiše... ili voliš okisnuti ...  :mrgreen:

a ko ne voli  :mrgreen:

ivan_m said:
a nisi napisa "Tenere long windshield - review"  :jesus:

Evo: Tenere visoki vizir (powered by Puig) - veeeery nice  (y)
 
ivan_m said:
a nisi napisa "Tenere long windshield - review"  :jesus:

Mogu ti ga i ja napisati - odličan je, pogotovo ako si upravo sišao s motora koji nema nikakvu vjetrobransku zaštitu  :mrgreen:

Picoda, bila mi je čast, a i veliko zadovoljsto upoznati te  (y)
 
svakak said:
Mogu ti ga i ja napisati - odličan je, pogotovo ako si upravo sišao s motora koji nema nikakvu vjetrobransku zaštitu  :mrgreen:

Rjesio sam i ono malo vibriranja. Tvojim savjetom. U svakoj prilici, Orbit Profesional.  :mrgreen: :mrgreen:

svakak said:
Picoda, bila mi je čast, a i veliko zadovoljsto upoznati te  (y)

Takodjer  (y)

i cekam vas ovamo  :wink:
 
Lip gir  (y)
 
vladof said:
Sve je to lijepo,ali lika je zakon.(barem meni) (y)

Lijepa je Lika, pogotovo sada. Al nista manje ni ostali nasi krajevi. Pa Bosna, puna netaknute prirode, pa ostale zemlje okolo.
Toliko toga oko nas, a mi bi najradije u Alpe ili na drugi kontinent. Kao, ovo uvijek mozemo proci.
I onda prodje zivot, ne znajuci u kakvom smo ga lijepom kraju svijeta potrosili.  :mrgreen: 
 
picoda said:
Lijepa je Lika, pogotovo sada. Al nista manje ni ostali nasi krajevi. Pa Bosna, puna netaknute prirode, pa ostale zemlje okolo.
Toliko toga oko nas, a mi bi najradije u Alpe ili na drugi kontinent. Kao, ovo uvijek mozemo proci.
I onda prodje zivot, ne znajuci u kakvom smo ga lijepom kraju svijeta potrosili.  :mrgreen: 
(y)