25-27.08.2006. HOLLISTER MC CROATIA - Orešje

Added to Calendar: 25-08-06, 26-08-06, 27-08-06

Ibiza

Administrator
HOLLISTER MC CROATIA
11th The Willd One Weekend - Orešje
Info: hollistermc @ hotmail.com
www.hollistermc.hr
 
Admin said:
HOLLISTER MC CROATIA
11th The Willd One Weekend - Orešje
Info: hollistermc @ hotmail.com
www.hollistermc.hr

Možda samo napomena za one kojima se ne da provjeravat gdje je Orešje... Zagreb, Sv. Nedelja, pa onda blizu toga...  :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
Pitanje za put. Krećem iz Rijeke i išao bi starom cestom za Zagreb. Od tamo bi krenuo starom cestom za Samobor kroz Jastrebarsko i kad dodjem u Sv. Nedjelju skrenem za Strmec. Sam na dobrom putu? Auto-put ne volim i uvijek radije idem starim cestama a i u Samoboru sam vec ko doma!  :biker:
 
Možeš i tako... ja znam za onaj put od Jastreb. preko Klinča sela, pa onda u Kalinovici skreneš za Sv. Nedelju....  :wink:

Možda postoji i neki put kroz PP Žumberak - Samoborsko gorje od Jastreb do Samobora, ali ja ne znam za njega, a ne da mi se sad provjeravat... uglavnom, ako dođeš do Jastrebarskog, dalje samo piči i nemoš fulat Sv. Nedelju, osim ako ne pratiš znakove...  :mrgreen:
 
pa mozes i preko brda u samobor iz jaske sta je dobar smjer za ugodnu viznjicu



tko sve ide sa foruma na susret ja sam vjerojatno dole
 
blizanac said:
Pitanje za put. Krećem iz Rijeke i išao bi starom cestom za Zagreb. Od tamo bi krenuo starom cestom za Samobor kroz Jastrebarsko i kad dodjem u Sv. Nedjelju skrenem za Strmec. Sam na dobrom putu?
jesi!Orešje ti je pored strmca!
 
blaz said:
pa mozes i preko brda u samobor iz jaske sta je dobar smjer za ugodnu viznjicu


tko sve ide sa foruma na susret ja sam vjerojatno dole


super lijepo


uh...kak nitko iz osijeka ne giba tam da me poveze...tak sam nesretna :?
 
crna_noc said:
super lijepo


uh...kak nitko iz osijeka ne giba tam da me poveze...tak sam nesretna :?

idem ja u Zg u petak, ali na svadbu..... a u subotu možda tamo a možda u Županju.....
vrlo rado, samo, nije ti sigurno nikuda samnom..... :mrgreen:
 
sssss said:
idem ja u Zg u petak, ali na svadbu..... a u subotu možda tamo a možda u Županju.....
vrlo rado, samo, nije ti sigurno nikuda samnom..... :mrgreen:


a draga moja i tak ne bi mogla u petak nikud...a u subotu je ipak možda bolje da ostanem kod kuće i počnem se ponašati ko normalna mama...izludih dijete s tim motorima :|
 
sssss said:
ajd nemoj lutat po Bosni!!!!! malo te je.. samoglasnici ili je inače a - e ista stvar!!!!  :mrgreen: :LOL: :LOL:

dobro da si mi rekla, evo krećem iz Bosne lagano pa se vidimo u Orešju  8)