26-28.05.2006. MK Sv. I ZELINA - Sv. Ivan Zelina

Added to Calendar: 26-05-06, 27-05-06

Ibiza

Administrator
MK Sv. I ZELINA
5. Ožujsko moto i off road party - Sv. I Zelina
Info: 091/507-6326 (Guga)
 
u Zelini je svake godine fešta mmmmm  VOLOVSKA

ko nije probal nek mu bude žal!!!

2 Ibiza:a ja mislio da sam samo ja lud pa na forum u ove sitne sate :mrgreen:
 
Za Zelinu spremni!!! Pozdrav debelom Gugi, Zutom i ostaloj ekipi u Zelini i neka vol bude 'sand by' i bez parizera u defileu molim. :jesus:
 
u zelini je stvarno dobra festa svake godine..ja sam bio zadnje dvije.... ..ove cu bit samo u petak..u subotu sam sprijecen....a tako i tako je u petak bolje :) ..
 
e zelina mi promakla zadnje dvije godine, ali nadam se da ću ove doći... :wink:
čula sam da je dobro...
 
sssss said:
e zelina mi promakla zadnje dvije godine, ali nadam se da ću ove doći... :wink:
čula sam da je dobro...
da dobro :misli:

skrooooooz dobro (y) (y) (y)

samo što  ove godine datum zelinske fešte pada isto kad i uuuuuuuuuuuu fešta na Grobniku tak d ame zelina nebu vidila,a na žalosz ni ja nju  :(

a vol tak dobaaaaaar

ko ide u zelinu mora probat (y)
 
i ne samo da je vol dobar nego su stvarno velike porcije dak da se to nesmije propustiti (y)
 
rockantologija said:
Za Zelinu spremni!!! Pozdrav debelom Gugi, Zutom i ostaloj ekipi u Zelini i neka vol bude 'sand by' i bez parizera u defileu molim. :jesus:
:misli: :misli:

nahuska me bajker boby da se nacrtan u zelini ali jua balkanac nemma pojma di je to  jel ikma kakv kamp ili sta  kolika je kotizacija  ja  nemmam bajk trenutno jel sam dobro dosa  imam li kakav lkertak za vidid i tako to
 
5plakat6dg.jpg
 
za civile i skutere ( posto skuterasi nisu bajkeri, a 14-estogodisnjaci sa IZNAJMLJENIM R1-icama sa cvikama i japankama ulaze pod bajkeri... ) 30 kn
 
Fanatic said:
za civile i skutere ( posto skuterasi nisu bajkeri, a 14-estogodisnjaci sa IZNAJMLJENIM R1-icama sa cvikama i japankama ulaze pod bajkeri... ) 30 kn

no lijepo.....

 
nek se srame....ovaj vikend sam kampirao u gorici sa deckima iz kluba iz zeline ( nisam platio ulaz u gorici  ) a u zelini na domacem terenu ce me davit.....
 
Fat_Joe said:
kolko je upad za civile?
pa jebajga  sta se mora platit nije tesko sta se mose bajker bez motora ka  riba na suvom nema veze zva me bajker boby i dolzim pa taman padale radilice sa neba
ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ja sam u petak tam s autom vjerojatno (nije sigurno), a u subotu možda s cagivom (na servisu je, pa ak bude gotova), ak ne onda u subotu ujutro šrafim skutera i krećem s njim na putovanje hehe (prošlu godinu je išla ekipa moja s automaticima i 2 apn-a), putovali su 2,5h.  :mrgreen:
 
Fanatic said:
nek se srame....ovaj vikend sam kampirao u gorici sa deckima iz kluba iz zeline ( nisam platio ulaz u gorici  ) a u zelini na domacem terenu ce me davit.....

nek te neko na motoru uveze unutra  :misli: