26. do 28.07.2015 - na more kroz Bosnu i Crnu Goru - 3 dana

prijevoz.hr

Member
GRUBI PLAN RUTE
1. dan nedjelja 26.07.2015: zg-kostajnica-banja luka-kanjon vrbasa-travnik-sarajevo (400 km)
2. dan ponedjeljak 27.07.2015: sarajevo-foča-trsa-žabljak-cetinje (320 km)
3. dan utorak 28.07.2015: cetinje-lovćen-dubrovnik-magistralom do filip i jakova (450 km)

SPAVANJA: u čvrstim objektima, preferirano hoteli srednje kategorije
KLOPA: teška, lokalna
TEMPO VOŽNJE: turistički 80-90 km/h - i na tome je naglasak.. želim ne platiti kaznu i uživati u vožnji i u prekrasnim pejzažima..
STAJANJA: česta.. fotkanje, fiziološke potrebe, klopa, sve po dogovoru, zabrana ljutnje na onoga tko se zaustavi iz bilo kojeg razloga ;-)

zainteresiranih?
 
Pozdrav od smucekice...ja bi se rado pridruzila,al dok ja odlucim ti si vec na dr.destinaciji. :021:
 
Obelyx said:
Pozdrav od smucekice...ja bi se rado pridruzila,al dok ja odlucim ti si vec na dr.destinaciji. :021:

da smucekice (samo nek uđe u zapisnik, da ljudi znaju, obelyx nije smucekica, to mu je bolja polovica ;-))... dakle, da, promijenio sam plan.. naime, na drugoj temi "bosna ponosna" su došle informacije da se renovira cesta of foče prema šćepan polju i da ima povremenih zastoja i dosta makadama, pa sam ovaj đir prebacio za sljedeću godinu, a u ovom terminu idem u dolomite.. i tako sam, jedan od mnogobrojnih članova foruma, veliki fan alpa pa sam eto odlučio "osvojiti" sljedećih 11 prijevoja od "mojih" top 100 (vidi temu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,220087.0.html)..

a tu je plan puno jednostavniji:
1. dan: zg-ljubljana-tri prijevoja između italije-austrije-slovenije-cortina d'ampezzo spavanje (500 km)
2. dan: cortina-8 prijevoja po dolomitima-cortina (270 km)
3. dan: cortina-zg (420 km)

zainteresiranih? ;-)

pozz