27.05.-29.05.2022. - MotoGP: Gran Premio d’Italia Oakley

Bolci Klavijature i Travanjaka vam u kuci uzimaju postolje :mrgreen: Nagodinu uzmite Suzukijev i Yamahin satelitski tim pa s 12 motora mozda i uzmete prvenstvo :mrgreen:
Da se kojim slucajem nesto dogodilo Franjotu, bombardirali bi Mugello prije isteka utrke :mad:

Ovako bram pobjeda, ali stvarno Fabio je svemirac :eek: Kapa do poda kako decko vozi. Koliko ja shvacam on jos uvijek nema ugovor za slijedecu godinu?
 
  • Like
Reactions: Dene and Mocippaldi
Da se kojim slucajem nesto dogodilo Franjotu, bombardirali bi Mugello prije isteka utrke :mad:

Ovako bram pobjeda, ali stvarno Fabio je svemirac :eek: Kapa do poda kako decko vozi. Koliko ja shvacam on jos uvijek nema ugovor za slijedecu godinu?
Ma ne ide on nigdje iz Yamahe, vjerujem da se ni on a ni dvojac iz Suzukija ne bi usrećili na V4 pogonu, toliko ja razumijem to je potpuno različit stil vožnje.
Npr, prilično sam siguran da Rinsu ne bi odgovaralo
Neznam koja tranzicija je hipotetski jednostavnija, sa Ducatija na Yamahu ili obratno.
 
Razumijem poziciju, ali DUCATI je stvarno se razvio u smjeru voznosti pa recimo svi ovi juniori dolaze iz 3 cilindarskog Moto2/Triumph svijeta i jako brzo love ritam.

One horor price penzionera i njegovog tvrdoglavog razbijanja svijeta, nema vise niti u tragovima.

Meni je Fabio show vozac i ja sam siguran da bi se takav na snaznijoj i konkurentnijoj masini jako brzo i dobro snasao. Osobito jer je demon na kocenju i apsolutno svi govore da je upravo to jedan od jacih aduta tedeija, naravno uz snagu=brzinu.

U svakom slucaju karte ce se podijeliti jako jako brzo i bit ce zanimljivo!
 
  • Like
Reactions: Dene
Razumijem poziciju, ali DUCATI je stvarno se razvio u smjeru voznosti pa recimo svi ovi juniori dolaze iz 3 cilindarskog Moto2/Triumph svijeta i jako brzo love ritam.

One horor price penzionera i njegovog tvrdoglavog razbijanja svijeta, nema vise niti u tragovima.

Meni je Fabio show vozac i ja sam siguran da bi se takav na snaznijoj i konkurentnijoj masini jako brzo i dobro snasao. Osobito jer je demon na kocenju i apsolutno svi govore da je upravo to jedan od jacih aduta tedeija, naravno uz snagu=brzinu.

U svakom slucaju karte ce se podijeliti jako jako brzo i bit ce zanimljivo!
Pa ova sezona uz samu borbu za naslov donosi najveće rošade unutar momčadi/mašina valjda u povijesti.
Možemo očekivati neočekivano, svaki dan otvaraš portale u isčekivanju neke velike vijesti.....
Od vijesti bi volio čuti nešto tipa Rins i Ogura na tvorničkoj Hondi.
Ili Fabio uz Paca pa da vidimo......
 
Sad se konačno prelomilo i postaje jasno i najvećim optimistima da nekim vozačima iz donjeg doma fali još dosta palente,D. Binder, Fernandez, Gardner...

Pa realno ovo prvo troje su svi početnici, k tome Binder na staroj Yamahi, dok su Fernandez i Gardener stigli u KTM kad su ovi izgleda pogubili malo konce. Recimo Binder je jučer na staroj Yamahi završio ispred Morbidellija i Dovija, a oba voze na najnovijoj tvorničkoj M1. Realno od početnika jedino Di Giannantonio i Bezzecchi imaju konkurentne strojeve. A samo je zadnji nešto konstantnije i pokazao ove sezone
 
Nisam skuzio da je mali Binder imao long lap penalty :unsure: to je sigurno 4-5sec znaci bez toga bi bio 13. iza Vinalesa o_O
 
  • Like
Reactions: bolcic and Shepa
O.K. trkica. A. Šparoga mi je sad kad nebu MMa numero uno . Fabiu svaka čast, Pecu isto. Samo što u njih dvojcu još nisam stekao potpuno povjerenje da budu na svakoj trci među prvih 56. Još uvijek su mi nekonstantni. No vidjet ćemo s vremenom.

Naprijed Šparoga i Apjijija(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)
 
1654023041249.png