270mm oversize

meni je jednom jedan tokar napravio diak za tenere 125, nisam ga mogo nabavit pa sam išo probat. Al bio je bez ikakvih rupica i treso je, ovo stvarno lijepo izgleda! Problem je u tome šta dok ga on radi metal se jako zagrije i izdeformira... Mislim da je nemoguće napravit home made savršen disk, to samo tvornica može....
 
šta ti je stvarno potreban toliki disk na skuteru od 50ccm??
 
Ceki said:
Home made oversize  (y)








Hvala tata
I kako koči? I da, koliko traži za izradu? :wink:
 
SKuter mi nije u voznom stanju, ali ovak sam probal zagurati i kociti  :LOL: i koci odlicno
 
sad srce u boju felge ofarbaj  8)

cime ti se čale bavi?  :mrgreen:
 
Zildjian said:
sad srce u boju felge ofarbaj  8)

cime ti se čale bavi?   :mrgreen:

Udovoljava sinekovim zahtjevima  :mrgreen:
 
ma i dalje vodim....

23s-DSC012.jpg


265 mm full floating sa srcem od duraluminija + Ore čeljusti kakve koristi močni mille ;)




rezultat?  definitivno prebrutalno i totalno nepotrebno na skuteru... al ljudi se kace na to ko muha na govno i dobra je reklama...



zahtjeva najmaakse gumu na trzistu da kolko tolko kontrolira proklizavanje kotaca lol... na soderu i po mokrom? niti pipnut...
 
rednyaW said:
ajte te ljubomorne shme na forum.svijetskutera.com  :wink: ima i klanova za to cak tamo...

Nemoras se pravit pametan, ovo je bilo u smislu sale, znam Cekia dok si ti bicikl fural  :wink:
 
rednyaW said:
ma i dalje vodim....

265 mm full floating sa srcem od duraluminija + Ore čeljusti kakve koristi močni mille ;)




rezultat?  definitivno prebrutalno i totalno nepotrebno na skuteru... al ljudi se kace na to ko muha na govno i dobra je reklama...



zahtjeva najmaakse gumu na trzistu da kolko tolko kontrolira proklizavanje kotaca lol... na soderu i po mokrom? niti pipnut...
a kako je za na prednji  (y)
 
SM rules said:
a kako je za na prednji  (y)

zajebano.... preosjetljivo... recimo ak se ucis na nekom normalnom sistemu pa onda dobis ovaj killer  stuff lol... preosjetljivo...  :mrgreen:
 
Ja sam stare diskove sa svog cbr-a stavio na stalkera. dva dull floatera od 296mm i 4 klipna kliješta. gdje ste sad, a??
 
evo vam slika diska sa ranerice 180sp,to sam slikao u marofu na prvenstvu hrvatske u skuterima i supermotu kada je bilo prosle godine



http://img90.imageshack.us/my.php?image=sp180mk1.jpg
 
niger3001 said:
evo vam slika diska sa ranerice 180sp,to sam slikao u marofu na prvenstvu hrvatske u skuterima i supermotu kada je bilo prosle godine



http://img90.imageshack.us/my.php?image=sp180mk1.jpg

to je to
 
aurellie said:
Ja sam stare diskove sa svog cbr-a stavio na stalkera. dva dull floatera od 296mm i 4 klipna kliješta. gdje ste sad, a??

Ajd mi reci na kaj si pricvrstil taj disk s druge strane felge kad nema šarafa, ni utora, ni nist  :LOL: