29.04.-01.05.2022. - MotoGP: Gran Premio Red Bull de España

Dovi: "In my oppinion there is not much difference in terms of speed between Fabio and me."
Pa barem je konačno priznal.

Not much difference in terms of speed between Fabio and me, only in terms of time 😊
 
Svi nesto ko svrsavaju na mm kao vauuu vidi ga kako se spasio..po meni je to isto ko kad kasikom zagrabis govana pa prineses ustima i ispadne ti kasika a raja vice jaaao kako si se spasio...znaci nemoj jest govna i bice sve u redu
 
Ne bin se slozil kolega, Pecco je u potpunosti kontroliral trku i saki put kad je tabla pokazala ispod pol sekunde je pojacal tempo. Maestralno!
Svaka čast na kontroli i koncentraciji ali ne želim gledat natjecanje violinista. :mrgreen: U kontekstu majtajer, reklo bi se rejs pejs fak of. 😂
 
  • Haha
Reactions: igVG and Mocippaldi
Ma onu scenu u komitetu kad je Pecco proso prvi kroz cilj to ne moze niti jedno natjecanje nadmasit 😂
 
  • Haha
Reactions: go-go
Svaka čast na kontroli i koncentraciji ali ne želim gledat natjecanje violinista. :mrgreen: U kontekstu majtajer, reklo bi se rejs pejs fak of. 😂
Možda umjesto violine bude bolji saxofon!:mrgreen:
 

Attachments

  • screenshot.1.jpg
    screenshot.1.jpg
    219.8 KB · Views: 0
Prognoza da će Quartararo ili Bagnaia ove godine odnijeti titulu konačno je dobila svoj smisao. I dok je francuz cijelo vrijeme dobar , talijanu su konačno našarafali dukca kako bog zapovjeda, i dogodilo se nešto...a to nešto je premoć ... 10 sec pred ostalima potvrđuje tu realnost. Sad bi moglo biti interesantnije , pogotovo već u slijedećoj utrci ... novi epski dvoboj ???? (y)
AE na Apriliji me opet iznenadio, vjerojatno će tako biti svaki put kad dođe do postolja, možda se već jednom naučim da su postali savršena kombinacija, svaka čast ;)
Svi komentiraju da MM nije onaj stari, ja mislim da je on isti kao prije, samo su se drugi jako digli i sam je to konačno shvatio, u svakom slučaju respekt za zadnjih par krugova, mačak sa devet života. Za Milera sam odavno sve napisao, treba se pomirit sa time da ima vozača na gridu , a bilo ih je i kroz povjest koji su vrhunski ali nikada neće osvojit titulu, stoga interesantno je dok je tu ali ne shvaćam ga ozbiljno, nažalost ....nažalost jer nije ni jedini, gledam Dovia jučer, Vinalesa ... ljude koji su godinama imali složene strojeve za titulu, sad se vuku ko početnici ....jbg. sad (n)

Vidim gura se Ogura u motogp, prva pobjeda u moto2 i već je u nekim kombinacijama da zamjeni Takia, ok japanska stvar al ništa se neće promjeniti..dok se ovaj najede palente stvorit će se novi japanac.... i opet ništa od toga .. već viđeno ... novi Takazumi Katajama još nije na vidiku :cool:

I još nešto, utrke u Španjolskoj i Italiji su nešto drugo, ...publika, atmosfera , ludilo .... jbš one poligone po bliskom istoku .... jedva čekam Misano, iako ovaj put bez Valea bit će ludnica, jedva čekam ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: igVG and go-go
💪 :mrgreen:

"It’s true that other Yamaha’s are struggling but this is not my problem. I already have enough to think about being fast with our bike."
 
  • Haha
Reactions: igVG
Kaze jucer a danas 17 zavrsio :mrgreen: ish ish kuci djavle :mrgreen::ROFLMAO:

1651519243935.png
 
  • Haha
Reactions: bolcic