29.07.2006 MK STANKOVCI / Stankovci

bassman

Member
29.07.2006 MK STANKOVCI

-moto party
-proslava 2.rođendana kluba
-live music
-kampiranje
-striptiz
-pečeni vol
-...
upad za pješake 10 kn a s motorom gratis

kontakt:
OLJA 091/510 64 74
ŠULC 091/731 19 60
 
pozdrav stankovcima (y)
pazani sigurno dolaze
 
Dplaze i Sjene u velikom broju (y)Pozdrav Stankovcima!!!

www.mk-sjene.hr
 
bassman said:
ne baš tako blizu ali to su ti stankovci :wink:

murter-tisno-pirovac-stankovci (y)

Mislio sam u blizini otoka Murtera  8) u to vrijeme sam najvjerojatnije u Tisnom pa navratim  (y)
 
Dolazim i ja
 
Ja sam najvjerojatnije u petak u Makarskoj, zvala me ekipa iz HP-a, ali nije još 100%
Ako otkažu, vidimo se

Tko svira u petak a tko u subotu??
 
Nike said:
Ja sam najvjerojatnije u petak u Makarskoj, zvala me ekipa iz HP-a, ali nije još 100%
Ako otkažu, vidimo se

Tko svira u petak a tko u subotu??
u petak ne svira nitko samo je otvorena večer ali ja i dida i još jedan prijatelj krečemo u petak
u subotu sviraju dva benda iz knina i još neki  :misli:
 
Bio i mogu reći da je bilo dobro za prvi put - ljubazni domaćini vrijedniji su od bilo kakvog programa (y)
Evo i par slija dok mi nije nestalo baterija...
 
Nadam se da je bilo zabavno u Stankovcima!!!! Nisam bila, ali bilo smo tamo u utorak kad su dečki još pripremali teren, pekli roštilj, pili pivo.....  (y) Pozdrav svima tamo!!!!
 
eto po običaju mi nekako prvi dođemo i zadnji otiđemo :D

još sam u petak jako kasno doša dok je moja ekipa več bila u kampu
malo zajebancije oko postavljanja šatora i ravno na pljeskavice i pivu
pljeskavica za pet (y)

ujutro sam jedva dočeka vola i pomogao momcima oko nabijanja na ražanj

defile je bija naporan do onog dijela dok nisam dozna di smo i zašto smo došli baš tu
svaka čast za defile, je naporan ali veoma interesantan i poučan (y)

natrag u kamp i udri brigu na veselje

za prvi put više nego odlično (y) (y) (y)
 
Mogu reći da sam u Stankovcima bio ugodno iznenađen gostoprimstvom i dobrodošlicom od strane domaćina i moje pohvale MK Stankovcima za dobro organiziran susret. Jedina primjedba bila bi (a što važi i za ostale organizatore susreta) ne puštati motore u ograđeni prostor gdje je zabava. MK Sjene, svaka čast, mogu biti uzor tome. Za vrijeme kiše jedan je čak motor uspio staviti ispod šatora, gdje se nakupilo krcato ljudi, ali pošto svi volimo motore, nitko nije ništa prigovorio. Vol je bio za pet (koliko smo ga uspjeli probat) ali mi ni dan danas nije jasno di je prije nestalo 300 kg mesa. Stavili smo ga zajedno s domaćinima peć oko 10 sati, išli se kupat, došli oko 16.30 a od vola samo kosti na ražnju??? Šteta! Ne valja kod nas ništa davati besplatno. Ljudi nemaju srama. Treba je vol biti 10 kn pa bi ga ostalo i za one navečer. Ali to su sitnice i zato (y)
 
odlican party.
bez puno komercijale uz odlicne domacine (y) (y)
 
33atb6.jpg


32apk2.jpg


31ang6.jpg


30ark0.jpg


28avk2.jpg


26afv4.jpg


25apa6.jpg


24ayn2.jpg


23aum5.jpg


22aen7.jpg


14aat5.jpg


13anf8.jpg


11abk1.jpg


7axx4.jpg


5akk2.jpg


4aqq3.jpg


2asw2.jpg


34asd9.jpg


29.7.2006 Održan je prvi moto party MK Stankovaca u Stankovcima, ijako u isto vrijeme se održavao parti u Imotskom odlučij sam se ić u Stankovce samo radi puta jer je cijelo vrijeme zvalo kišu ... Subota ujutro vrijeme ko iz bajke sunčano pretoplo ..... Radim početničku grešku kako je kufer uvjek mali i fali mjesta izbacivam kišno odjelo i krečem polako magistralom preme Stankovcima. Pauzu radim u Šibeniku i nakon popijene vode krećen u Stankovcima sam oko 16.15 . Vrućina nepodnošljiva nigdje lada Stankovćani se trude sa svojom dobrotom i osmjehom i nadsve domacinskim ponašanjem da zaboravimo na probleme..Svakako atrakcija je pečeni vol koji se dijelio mukte (a ja moram priznati da davno tako slatko meso nisam jeo) U 17 sati krećemo na (milenijsko) fotografiranje vozimo se nekih 10 km seoskim puteljcima kad makadam (dobri) i uspon mi koji imamo za to motore uživamo ali rr i čoperistima ovj put je zahtjevan i zamara ..ali ugodno iznenađenje sljedi na vrhu mala crkvica pogled koji puca po kornatima nešto je što svih ostavlja bez daha , namještnje slikanje traje dosta brzo i svi polako krećemo u bazu .
I tako polako red igara ner piča i već je došlo 22,00 muzičarima je trebelo ter dva sata da se sporazume sa toncem tako da nije bilo žalosno bilo je smješno  popraćeno smjehom i dobacivanjem publike . Svakako sad je ovaj plato bio krcat ljudi a onda je počela sipit kiša polako i dosadno zabila nas pod šator ,,,i ovda ono naj boje dolaze striptizete iz Slovenije brže se čisti stol i one počimlju ali nemaju ni mota ni ritma ajme i mad je izgledalo da je sve otišlo kvragu dolazi bajker i počimlje skidanje raja u delirijumu žene vrište , a on ide do kraja otpleše onako gol okrene se curama koje onko zblesnuto stoje i kaže im "ovako se to radi cure moje " ekipa je u transu orgnizatori se vataju za glavu cure biže u auto kiša staje nastavak sljedi na šanku ,,,gdje ove dvije izvode nikakvi striptiz ako se to moože tako nazvatio i onda se počimlju ljubit eeeee to pravi kršćani ne mogu podnjet i za til čas su mlade dame olađene sa par litara pive organizatori se opet vataju za glavu pregovori počimlju i stiptiz se nastavlja sam bez lezbejskih poriva   svakako u ovom naj ljepšim trenutcima meni rikavaju baterije na foto aparatu..Svakako već je 24,30 sa svih strana sijeva i odlučujemo se krenut doma idemo autoputom na skradinskom mostu kiša nas je oprala ko bebe i nije stala do kaštela moje kišno odjelo je ostalo neiskorišteno ali sam zato bogatiji sa iskustvom. 
ako ništa prvi put sam gledao uživo muški strptiz....


Stankovčani svaka čast samo tako ...........


P.S ova zadnja slika nije slučajno mutna :D :LOL: (y) (y)

 
Trebao si kao ja, ostati u Hacijendi u Vodicama, pa ne bi pokisao  :mrgreen: