2t

vragec

New member
volio bi znati jeli se sa 2t motorima smije kociti motorom tj brzinom niže,i jeli to i kako stetno za motor?
 
kod cvaje nema od toga pomoci.....moze stetiti kad se dulje koci motorom....odnosno kada je gas full zatvoren...
 
bmw m 5 said:
kod cvaje nema od toga pomoci.....moze stetiti kad se dulje koci motorom....odnosno kada je gas full zatvoren...

            Tako je,lošije je podmazivanje i može ti samo štetiti karikama,a nemaš nikakve koristi. :palacdolje:
 
pa smije se do one razine da se motor ne dere,tj da ne prelazi vece okretaje nego sta bi smio u toj brzini...jbg 2g sam furo ATX-a bez kocnica i uvijek sam tako kocio... :LOL: :LOL: :LOL:
 
2 t se dere sam po sebi...cim spustis jednu dole....a kamoli dvije....nemozes usporedivati atx-a sa 6000 okr...i neku 2-t pilu koja se vrti do 13.000..... :shock:
 
ma kud ces kocit motorom  :misli:
nije da se bas previse razumjem....al kad cujem onog komarca da zavristi...ne para mi se da mu je bas ugodno  :mrgreen:

ako sam na 6-7t okretaja...mislim da onda tu i tamo znam kociti motorom  :misli:
ne znam ne gledam bas previse kontrolnu tablu  :LOL: cujem po zvuku  :misli:

do sada mi nitko nije reko da krivo radim :misli:
 
nienna said:
ma kud ces kocit motorom  :misli:
nije da se bas previse razumjem....al kad cujem onog komarca da zavristi...ne para mi se da mu je bas ugodno  :mrgreen:

ako sam na 6-7t okretaja...mislim da onda tu i tamo znam kociti motorom  :misli:
ne znam ne gledam bas previse kontrolnu tablu  :LOL: cujem po zvuku  :misli:

do sada mi nitko nije reko da krivo radim :misli:
Na cvaji samo gassss!
On se tako i tako dere, kočila ti ili ne sa motorom! (druga je stvar kaj kod 2-t nema učinka kod takvog kočenja!) :mrgreen:
 
Balki said:
Na cvaji samo gassss!
On se tako i tako dere, kočila ti ili ne sa motorom! (druga je stvar kaj kod 2-t nema učinka kod takvog kočenja!) :mrgreen:
ne znam kako je sa jacim motorom... :misli:

ali koliko mi se cini, i nema ucinka sa DT-om, samo zavristi...a uspori...hm...a ono mozda malo  :misli:

:mrgreen:

sta cu kada ne mogu usporedivat  :(
 
nienna said:
ne znam kako je sa jacim motorom... :misli:

ali koliko mi se cini, i nema ucinka sa DT-om, samo zavristi...a uspori...hm...a ono mozda malo  :misli:

:mrgreen:

sta cu kada ne mogu usporedivat  :(
Na 4t motorima se koči mašinom!

Kupit ćeš ti kad tad jači motor pa ćeš vidjeti! (y)
 
e imam ja rs 250... sa brzinom dolekocim bas kad je gusto... ali ipak mislim da djeluje malo... ne nesto previse ko kod zx- 6r ali djeluje... jace usporava kad stisnes prednjui i bacis brzinu ili dvije dole...