3.Moto zbor MK Divja Jaga(2.-4.julij 2010)-Bikers,Trikers and so on... Rock n

Added to Calendar: 02-07-10, 03-07-10, 04-07-10

Valuk

New member
- Naziv moto kluba:MK Divja Jaga
- Mjesto susreta:Metlika-Slovenija
- Datume kad se susret održava:2.-4.srpanj 2010
- Kontakt informacije:Bojan    gsm  +38640840610  webpage:http://www.divja-jaga.com/

Vsi prisrčno vabljeni na 3.Moto zbor MK Divja Jaga v Beli Krajini-Metlika-Slovenija,letos sicer na drugi lokaciji(kamp Metlika-kopališče Metlika,zraven mejnega prehoda Metlika-na desni strani) , ampak direkt zraven reke Kolpe(lahko si bote ohladili razgreta jajca v reki Koupi,ženske se pa lahk sončite zgoraj brez :)) vsega bo,od dobre hrane,dobre pijače,vrhunskega rock n rolla in vsega kar zravn paše!!!
Vsi brez izjeme vljudno vabljeni v naš lušn Belokranjski ambient-ne bo vam žal!!!!

ROCK HARD RIDE FREE!!!!!!!!!!!!!!!!!

COME IN PEACE OR STAY AT HOME!!!
 
...a zašto ste se makli sa stare lokacije???...tamo je bilo super...
...ovo u metliki mi se čini preblizu policijama...to je na samoj granici....?? ...oko 100 m je udaljeno po graničnog prijelaza....
...mogli se možda bolje to napraviti na primostku....
 
Iz stare lokacije smo se morali odmaknit zato ker majo " slovenski auslenderi" tulum na vsakih 10 let,ampak to je samo trenutno drugo leto se vrnemo nazaj v Prilozje.
Za policijo ni panike kar se dogaja na motozboru ni njihov problem,papiri so pa tud komplet urejeni.
Na Primostku je previsoka cena,tukaj v Metliki ja pa đabe,samo moramo uredit in vzdrževat okolico motozbora.
 
Gdje dođe to kupališće? Jel to na levo ili desno od semafora kada se ide od granice? Kam onda?
 
Street Illegal said:
Gdje dođe to kupališće? Jel to na levo ili desno od semafora kada se ide od granice? Kam onda?
Tamo kod slunja.. :hehehe:
 
Takoj iza slovenske meje levo,cirka 40 metrov.Bo tabla ne se bat.
 
Ajd ampak tudi onda prihajam, pripremite zelo ladne pive i dobrih punčki  :LOL:
Živili  :klopa: :drunk: :gitara:
 
Ne da se hvalim ampak tist ki pride na naš zbor se vsako leto spet vrne.Curic bo dost,piva bo rosno mrzla,rock n roll bo parau zvočnike i čevapi bojo slastni :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
...kupalište vidiš odmah sa mosta do slo granice...lijevo.....kada prođeš granicu, prva cesta lijevi i tu si....ne ide se do semafora, odnosno do metlike
 
Jel se može preplivat da se ne ide preko granice?  :LOL:
Ajd, super, ja sam bio na vašem 1. susretu i bilo je super, bilježim se i ovaj puta.
 
Če mene vprašaš ne bi smelo bit granice že dougo-jebeš politiko i politike.
Sex,Rock n Roll,Bikes itd.....
 
Street Illegal -ko se vidimo dam ja obvezno za rundo dve pr šanku (y)
 
Valuk said:
Street Illegal -ko se vidimo dam ja obvezno za rundo dve pr šanku (y)
I meni jednu kaj ću ga dopeljat.  :mrgreen:
 
Meni baš paše kaj ste bliže, ali ne morate se brinuti, da ste se preselili i dalje od Prilozja, Colapis Ridersi bi uvijek došli.  (y)