3. susret maxi skuterasa 21. - 22. 05 2011

kako je frajer prosao kroz nas po onoj kisi,ko neki profi drajver,jedino mu zaustavljanje bas neide najbolje :LOL: :LOL: :LOL:
 
črnomerec said:
ej,jeli neko sliko onog specijalca sta se popeo na tenk nakon sto je u slalomskoj vožnji prosao kroz nas,sada sam ga se sijetio i puko od smijeha :LOL: :LOL: :LOL:

ja,..al samo noge,..kad sam skužio šta priča,...mislio sam da je on dio programa...
poslije sam ga ispsovao zatvorio kameru i rekao Tomislavu da "oću kući"
 
koma1 said:
jebeš mi sve danas na autoputu bilo više zavoja nego jučer i prekjučer po onim cestama,... :LOL:
Istina živa.... zato smo i onoliko preticali sa vraćanjami u desnu traku da napokon osjetimo zavoje...
 
xyzdomba said:
Za sada ne ali plan je 3. i 4.09. tako kaže organizator.


Sve informacije oko izleta možete nači na naši MAXIscooter.SI stranici...
V pripremi su dva izleta, sada u 6.mjesecu... tačnije 18. i 19.06.2011... idemo u Posavje (izlet na otvorenju SLO maxi sezone),
a u 9.mjesecu... tačnije 03. in 04.09.2011... če se iči na na Vršič... Detalji se još pripremaju i čemo jih objaviti u roku jednog mjeseca.

Zato bi pozvao sve, da se provozate sa nama bar jedan dan i ako vam vrjeme dopušta, da provedete sa nama i više dana (je su svi izleti na 2 dana, ogranizirano je i spavanje po hotelima, kako bi svi bili na jednom mjestu)...

Za sve informacije možete kontaktirati mene ili @os nexus-a (koji je član i naše MAXI ekipe) ili preko naše MAXI stranice...

Lep MAXI pozdrav svima i se veselimo vašeg dolaska...  (y)

 
Još bi se htio (u ime svih SLO maxi skuteraša)....

zahvaliti organizatoru @os nexus-u (+ekipi) na odlično pripremljenom MAXI susretu...  (y)

i svima vama, sa kojima smo se ovaj vikend družili... bio nam je stvarno ljepo i nezaboravno...  :D

Lep MAXI pozdrav i se vidimo sledečeg puta...  :wink:

@MyMaxi (B.)

p.s. V Lady želimo što brži oporavak... i da se što pre ponovo provozamo zajedno...!!!
 
dali neko od ekipe planira do biograda za vikend,malo pogledat harlye?
 
Evo nešto malo snimaka vožnje sa meeta. Ostalo kada namontiram filmić kako treba da bude pravi promocijski.
http://youtu.be/zsnnVVjIccw
 
Evo mi se vratili iz Virovitice i moram reći da meet nije gotov  :mrgreen:
Meet će biti zvanično gotov u petak kada se Vlady javi na forum od kuće  (y)

E sada V lady vas sve pozdravlja i zahvaljuje se na lijepim željama za brzo ozdravljenje i najavljuje da dolazi na meet u 9 mj. kada se svi okupljamo opet  (y) (y)

V lady svi smo uz tebe!!!!!!

Evo par slika iz bolnice.....