30.04.2006. - MK JAHAČI VINODOLSKOG ZAKONA, Novi vinodolski

Added to Calendar: 30-04-06

Čox

Member
Law riders meeting & Mortadela cup

3. Harley & Open Bike Event - Novi Vinodolski
Info: 091/200-9435 (Žanić)
www.law-riders.hr

Pozivaju se svi prijatelji moto kluba “Law Riders” kao i svi ljubitelji dobre fešte da dana 30.4. posjete grad Novi Vinodolski, te svojim dolaskom uveličaju jednodnevno druženje koje će se održati na rivi ispred Captains Cluba uz dobru muziku, hladno pivo, ...





 
Prognoza je katastrofa! :eek:pakoljut: Ali možda su fulali ( :nervious:) pa ipak previsi barem nekoliko sati bez kiše.... :misli:
 
Diže se nekakva burica, možda rasčisti do sutra :moli:, ako ne, onda ćemo se stisnut pod šatore i  :kisa:
 
NEEEMA KIŠEEE
Eto kako sam i pretpostavio, popuhuje lagana burica i kiše nema, zato put pod noge i u Novi (y)
 
Čox said:
NEEEMA KIŠEEE
Eto kako sam i pretpostavio, popuhuje lagana burica i kiše nema, zato put pod noge i u Novi (y)

Tu kod mene kiša pada ko luda...a i temperatura nije baš nekaj. Obzirom da sam prehlađen, ništa od mene za ovu godinu. :(
 
ekipa iz rijeke je totalno zakazala.ni sa autom nitko nije dolazio.kako je vrijeme bilo loše ljudi skoro da nije bilo,možda 40-ak motora na okupu a i organizatori se baš nisu pokazali spretnima pa smo rano krenuli za nazad.od mortadele ni M!
prema dole vrijeme je bilo kišno i vjetrovito ali uz sporiju vožnju sve je išlo u redu.
za nazad smo se smočili do kože.stavim koju fotku kad stormbringer pošalje.
 
Danas iz Novog V.
Nije bilo puno ljudi, a mortadele jos manje.
 
jedina radost u Novom je bio Stormbringer koji je svijetlio kao pajac za dobrodošlicu  :mrgreen:
 
Čox said:
NEEEMA KIŠEEE
Eto kako sam i pretpostavio, popuhuje lagana burica i kiše nema, zato put pod noge i u Novi (y)

Čox, mi dosli dole, trebalo nas je zadrzat.

Saljem jos slika ali mi kaze da ne moze vise od 4.
 
ipak su prosle i slike sa bribircima, evo jos.
svijetlio sam da ne pokisnem, a i da budem uocljiv.
 
NEKID said:
jedina radost u Novom je bio Stormbringer koji je svijetlio kao pajac za dobrodošlicu  :mrgreen:


(y)
:kisa: :kisa:
 

smočio se kao p.... još se nisam ugrijao.ni Deda na grobniku me nije spasio  :misli:
 
NEKID said:
smočio se kao p.... još se nisam ugrijao.ni Deda na grobniku me nije spasio  :misli:

zato si trebao pozvati onu k-baricu

:cice: :slinavac:
 
za ljubitelje HD i one koji su bili u Novom