30.06-02.07.2006. MK BAROKER - Varaždin

Added to Calendar: 30-06-06, 01-07-06, 02-07-06

blaz said:
zato za drugu godinu bi bilo dobro da organizira hranu i za one ujutro koji moraju ostat ne svojon voljom nego tudom


ko ti je kriv kad pijes?


pa nije ti niko drugi kriv, tipa pajkan koji te nije pustio. dobro je napravio

a minus organizatoru sto nisu organizirali klopu za nedelju :palacdolje:
 
slažem se s tobom speed, mislim da je bilo ok kaj nisu puštali pijane motoriste van kampa, tak bi trebalo biti svugdje, vjerojatno bi nas bilo manje u rubrici R.I.P.
 
ja napuhal 0.00 nakon tri pive,al sam se iz solidarnosti vratil sa članovima kluba unutra :mrgreen:
 
a ja sam posliej 6,7 deci vina napuhao 0,0....nisu me kontrolirali oni iz kampa,nego kada smo došli od mosta na glavnu cestu,mislio sam da je gotovo......a ja se pravim kao grbav da provjeravaju me od alkohola,a pajkan kaže da ej gotovo ako napušem,to je veliki minus......
 
palomas said:
Evo i malo akrobacija sa staze, prije utrke ubrzanja:

imaš kakve fotke il snimke pobjednika??
tko je uopce pobjedio u klasi 1000?? :misli: :misli:
 
hm da objašnjenje uz fotke
1) s leđa s desne strane;zeto,ja i neki tip..nasuprot nama figure,krco(koji leži na stolu),cyber girl i nemam pojma(tko bi sve popamtio)-ekipa he he
2)striptizeta
3)ja i moji Vž ili da bolje kažem Trnovec prijatelji  :wink:
4)s lijeva na desno:zeto,tip kojem nisam uhvatila ime i haponja
:B: :B: :B:
 
Akasha said:
hm da objašnjenje uz fotke
1) s leđa s desne strane;zeto,ja i neki tip..nasuprot nama figure,krco(koji leži na stolu),cyber girl i   nemam pojma(tko bi sve popamtio)-ekipa he he

romeo, iz karlovca  :wink:
 
Pozdrav i od mene. Na žalost smo se s nekima vidjeli samo na ubrzavanju (pohvala na organizaciji) ali sigurno se vidimo i iduče godine.  (y)

Lp, GREENNINJA
 
GREENNINJA said:
Pozdrav i od mene. Na žalost smo se s nekima vidjeli samo na ubrzavanju (pohvala na organizaciji) ali sigurno se vidimo i iduče godine.  (y)

Lp, GREENNINJA

Pozdrav Tanji i dobrodošla na ovaj Forum  (y)

Inače, za one koji neznaju: Tanja je jedina cura koja je nastupala na utrkama ubrzanja i dva puta pobijedila mušku konkurenciju...  :) Da u trećoj utrci nije malo zaspala na startu, tko zna gdje bi joj bio kraj! Tako lijepa cura, a tak dobro vozi  (y) :misli: :wink:
 
palomas said:
Pozdrav Tanji i dobrodošla na ovaj Forum  (y)

Inače, za one koji neznaju: Tanja je jedina cura koja je nastupala na utrkama ubrzanja i dva puta pobijedila mušku konkurenciju...  :) Da u trećoj utrci nije malo zaspala na startu, tko zna gdje bi joj bio kraj! Tako lijepa cura, a tak dobro vozi  (y) :misli: :wink:

Svaka čast (y)
 
palomas said:
Pozdrav Tanji i dobrodošla na ovaj Forum  (y)

Inače, za one koji neznaju: Tanja je jedina cura koja je nastupala na utrkama ubrzanja i dva puta pobijedila mušku konkurenciju...  :) Da u trećoj utrci nije malo zaspala na startu, tko zna gdje bi joj bio kraj! Tako lijepa cura, a tak dobro vozi  (y) :misli: :wink:

to je istina! (y)
 
He, he , hvala momci.

Jedno pitanje...  8) Da li je moguče trenirati na aerodromu do idučeg ubrzavanja? Šala. Ali pitam jer ne još nisam pomirila sa greškom koja je omogučila vozači R6-ice boj u finalu.  :jesus:

No, pa.. Vidimo se.

Lp, greenninja
 
Naravno da je moguće, ali na drugom kraju piste.. kad nije puno aviona u zraku:)) Samo kod okretanja moraš prvo provjeriti dal neki avion nije u proceduri slijetanja  :misli:
Ja sam prije koji mjesec tamo radio prve testove na svojem motoru, nakon kupnje.. Nikog nije smetalo i nitko se nije pojavio, da mi prigovori  :jesus: A i da je htio, odmaglio bih čim bi se takav pojavio na vidiku  :jesus: