30.06-02.07.2006. MK BAROKER - Varaždin

Added to Calendar: 30-06-06, 01-07-06, 02-07-06

dodjes s vlaka, ides do ceste i ides desno... dossal bus do semofora ( s desne strane bus videl Studentski dom). e tu ides ravno, pa na semaforu desno,,,, pa jos jedan semafor, tu ravno i malo prije mosta skrenes desno i dosal bus ispod mosta... i to je to....  (y)
 
Sad sam tek proćito mutan pa napavno to ti je od one zmazane vode u kojoj ste se kupali tojest zmazali  ko prasčiči  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ili je alkohol mozda kriv neznam ja nista o tome.

pa ovaj vikend bi mogli i nesta popit u varazdinu nije problem
Ako ide netko iz snjera zagreba karlovca samobora  neka se javi pa mozemo skupa gore (y)
 
debeli ne seri i dolazi 8)
poserm ti se na Europu :mrgreen:
 
blaz said:
Sad sam tek proćito mutan pa napavno to ti je od one zmazane vode u kojoj ste se kupali tojest zmazali  ko prasčiči  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ili je alkohol mozda kriv neznam ja nista o tome.

pa ovaj vikend bi mogli i nesta popit u varazdinu nije problem
Ako ide netko iz snjera zagreba karlovca samobora  neka se javi pa mozemo skupa gore (y)

Voda je bila dobra i čista,nadam se jer je bio mrak i sam sam se ja kupala(ma ludoo)  :LOL: :LOL:
 
izgleda da si ti ipak koji put zaronila ili je stvarno bilo tak opako zmazano  :misli: :mrgreen:
 
blaz said:
izgleda da si ti ipak koji put zaronila ili je stvarno bilo tak opako zmazano  :misli: :mrgreen:

ma nemam pojma.....možda po suhom  :LOL: :LOL: :LOL: a jesmo otišli u off
 
Vidimo se gore,Karabaja pogotovo,nebuš prešel da pivu ne platiš :mrgreen: u subotu
 
CroKick said:
Vidimo se gore,Karabaja pogotovo,nebuš prešel da pivu ne platiš :mrgreen: u subotu
Sad neznam dal bum išel, nisam uspel motorćeka popraviti....  :(
 
PRObike Bojan said:
A kaj mu je  :misli:
Betežen je....  :(
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,21273.25.html
 
zeto said:
ja idem iz slavonije,osijeka....što voziš,možda se možemo dogovoriti........ (y)

Vozim Varadera i vjerojatno bi se mogli dogovorit da sam u mogućnosti ići. Nažalost ni ovaj put me Varaždin neće vidjeti.

Čujemo se za neku drugu vožnju.  (y)
 
J...m ti izgleda da bude kiša! :palacdolje: