30.09.-02.10.2022. - MotoGP: OR Thailand Grand Prix

Ovo sa paženjem i maženjem Bagnaie mi je već zgadilo prvenstvo. Nitko od dukaca ne ide zadnje minute odvrtiti brzi krug dok on ide na stazu da mu ne smetaju, čuvaj mu leđa u utrci, nemoj kihati u njegovoj blizini ... Nije Fabio u današnjoj utrci pokazao muda ali je više sam na toj Yamahi zaslužio biti prvak. Barem meni.
onda nek tebi bude prvak
 
  • Haha
Reactions: mate
MM93 lagano 4 i 5 zadnje dvije utrke
Nakon takve pauze, operacije.
Ako se Yamaha ne popravi sljedeća godina će biti dosadna.
Zapravo, i Enea će biti tu sigurno u borbi.
KTM popravlja formu, 6 i 8 u ukupnom
Otpisani( Miller i Oliveira) najbolji zadnjih par utrka
na prvu se valjda tako čini. Al ja bi rekao da je između prvog i petog mjesta - planina.
malo od danas:
 
  • Like
Reactions: Dene
U NBA prve momcadi dobivaju zadnje izbore na pick-u.
Jasno je i zasto.
I pazi ovo, nitko ne smije imati vise igraca od drugih!

Ajmo sada na MotoGP.
Prvo obavezni ECU koji je ranije koristio zna se tko.
Onda aero.
Hole-shot.
Labava pravila oko tlakova u gumama.
8 vozaca na gridu!?
Pa to firmi s ne tako velikim budgetom dopizdi i naprasno odu iz GP-a.
Pa radi svega toga pada broj preticanja, atraktivnost i gledanost.

To vec malo dijete moze skuziti da tu nesto ne valja.
Volim sve marke, vozio sam i volim Panigalea, sutra bih ga kupio... ali ovo je previse.
 
Yamaha test rider Crutchlow was sure that high front-tyre pressure was to blame for both his and Quartararo’s Buriram woes.

“I expected a lot more but as you can see today it wasn’t Yamaha’s day. We couldn’t lean the bike, couldn’t go around the corner. Too much heat in the front tyre, too much pressure in the front tyre," said the Englishman, who eventually finished 19th.

“The tyre pressure was just so high - already on the first lap of the race.

“I was in a group with Fabio. Fabio couldn't turn the bike, couldn't lean the bike over, the front wheel was not following the corner. I had exactly the same feeling.

“I had a high pressure the whole race. Way, way too high and we would have been and should have been better than 19th today. I knew already in the warm-up lap that this bike was not going to be great.
“I had to push a lot with the rear because the front was so high pressure and so hot that I couldn’t ride with the front wheel, so I had to ride with the rear.

“I passed Fabio, he was behind me by one second or something. It came down to 0.4. I was not gaining on the guys in the front and wasn’t going to be in the points so I left him past. But he stayed in the same position I was in before.

“Bad weekend for Yamaha all around. It’s unfortunate because I think if it’s a dry race, we would have all had good races, from our pace.

“But we expected more in the rain as well because Fabio was on the podium in Mandalika. Then we come here and we are absolutely nowhere. And Fabio’s a good wet weather rider. So it’s a shame.

“Frankie had a good race, honestly speaking, but he still finished 22-seconds from the winner.”

Asked who makes the call on tyre pressures, Crutchlow replied: “The wrong person. They should let the riders fix it! I know what I used to run. And I know what I run now…”
 
  • Like
Reactions: igVG
U NBA prve momcadi dobivaju zadnje izbore na pick-u.
Jasno je i zasto.
I pazi ovo, nitko ne smije imati vise igraca od drugih!

Ajmo sada na MotoGP.
Prvo obavezni ECU koji je ranije koristio zna se tko.
Onda aero.
Hole-shot.
Labava pravila oko tlakova u gumama.
8 vozaca na gridu!?
Pa to firmi s ne tako velikim budgetom dopizdi i naprasno odu iz GP-a.
Pa radi svega toga pada broj preticanja, atraktivnost i gledanost.

To vec malo dijete moze skuziti da tu nesto ne valja.
Volim sve marke, vozio sam i volim Panigalea, sutra bih ga kupio... ali ovo je previse.
Zamisli sta ce tek biti na godinu ako ne uzmu prvenstvo ove godine :mrgreen:
 
Aero
Hole-shot
Tlakovi.....


Samo da ne dobijemo F1
Preporodio sam se odkada to ne gledam, dobiješ auto, ako je najbolji možeš i Latifija staviti i biti će prvak.
Vozač je marginalan, ovdje barem i dalje imamo razne likove koje rade čuda samo zbog talenta.
 
Aero
Hole-shot
Tlakovi.....


Samo da ne dobijemo F1
Preporodio sam se odkada to ne gledam, dobiješ auto, ako je najbolji možeš i Latifija staviti i biti će prvak.
Vozač je marginalan, ovdje barem i dalje imamo razne likove koje rade čuda samo zbog talenta.
Od riječi do riječi.
Skoro da se glupo osjećam što sam uopće toliko vremena trošio na taj big reklama fejk cirkus.
Motor vozi vozač i to je jako teško promijeniti
 
Od riječi do riječi.
Skoro da se glupo osjećam što sam uopće toliko vremena trošio na taj big reklama fejk cirkus.
Motor vozi vozač i to je jako teško promijeniti
svi su oni u par desetih po krugu, itekako motocikl odlucuje.
 
U F1 poredani po dva iz svakog tima jedan za drugim
u moto gp mm prvi pol 15
fabio prvi franky 15
 
U NBA prve momcadi dobivaju zadnje izbore na pick-u.
Jasno je i zasto.
I pazi ovo, nitko ne smije imati vise igraca od drugih!

Ajmo sada na MotoGP.
Prvo obavezni ECU koji je ranije koristio zna se tko.
Onda aero.
Hole-shot.
Labava pravila oko tlakova u gumama.
8 vozaca na gridu!?
Pa to firmi s ne tako velikim budgetom dopizdi i naprasno odu iz GP-a.
Pa radi svega toga pada broj preticanja, atraktivnost i gledanost.

To vec malo dijete moze skuziti da tu nesto ne valja.
Volim sve marke, vozio sam i volim Panigalea, sutra bih ga kupio... ali ovo je previse.
A prije je kao bilo bolje..prvo ecu koji kosta milione koji je mogla platit sano jedna firma zna se koja..pa onda jedna firma mjenja pravila i vozi sa 5 cil svi ostali nemaju love moze 4..onda imamo para hajmo imat brzina u mjenjacu koliko hoces..pa recimo svi imaju po 2 tvornicka vizaca a mi mozemo imat 3..itd itd..neko uhvati prednost jedne godine a ostali nek stizu ako mogu ako ne mogu ko im je kriv
 
Ovo je skoro pa na znastvenoj razini za psihoanalizu kako kada ide partiji, krenu salve teorija urote i kataklizmickih scenarija zasto je tome tako :eek:

MotoGP/GP500 je godinama bio dosadniji cak i od F1, a takav monopol i krivudanje sa pravilnicimanije zabiljezen od izbora za potpredsjenicu Azerbedjana. To je sve bilo OK, sve dok je masi servirana snjeguljica i mali pasic koji bi malo piskio, a malo kakio 🤮

Svi ovi kvazi-argumenti su stvar osobnog izbora, a elektroniku, koja je dostupna apsolutna svima za istu cijenu, su u ovo vrijeme mogli nauciti i sporiji polaznici tecaja pismenosti iz skole za slijepe, gluhe i mentalno retardirane iz Glupistana.

Mene samo zanima da nema 8 folcika na startu bi li radije gledali GP ala PH ? sa 15 motora na startu i tko god vozi dobiva bodove?

Toliko pobjednika, pole positiona i raznolikosti u jednoj sezoni nismo svjedocili duuuugo godina. Po meni je ovo vrhunac moto utrka u zadnja 2 desetljeca.
 
Za 'lektriku si se malo zayebo, more je svako imat i ima je svako jer ju mora kupit a te su zice radjene i programirane za Centralni komitet
 
Za 'lektriku si se malo zayebo, more je svako imat i ima je svako jer ju mora kupit a te su zice radjene i programirane za Centralni komitet
Ok jes bila to lektrika iz komiteta al prije koliko godina..nema to veze sad nit imaju kakve prednosti..mani japanera..da se njih pita svi bi jos vozili cbr900..sta su izmislili u zadnjih 20g..nista..jos uvijek trpaju gumena crijeva na kocnice..heeejj 2022g