30.09.-02.10.2022. - MotoGP: OR Thailand Grand Prix

Za 'lektriku si se malo zayebo, more je svako imat i ima je svako jer ju mora kupit a te su zice radjene i programirane za Centralni komitet
Od kad je uvedena elektronika, koliko je bilo kompletno novih motora sa svih strana predstavljeno? Ako je takva ista za svih i svi imaju iste mogucnosti, cemu onda takve suplje price?

Kao da sad ja pocnem teoriju kako je Fabio lani uzeo naslov zato jer je on Francuz, a svi moraju vozit na Michelinu i onda je on u prednosti? 🤮
 
  • Haha
Reactions: Dene and Mocippaldi
Ja nisam kontra nikoga.
Zao mi je radi sporta.
Nije bitno sto ja mislim i tko mi se sviđa.
Bitni su svi fanovi generalno.
Za ocekivati je da ce posjecenost porasti nakon popustanja COVID mjera, a suprotno je.
Pamtim ko jucer trku iz 2018/19. na kojoj je bilo 190 preticanja.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Bio je vlak njih 8 na celu.
Stalno su se rokali.
Ne znas vise tko koga.
Da bude stvar bolja i iza je bio R'N'R.
Sjecam se da smo morali gledati snimku, da polovimo sto se sve izdesavalo.
 
a da. Ali zato su i manje klase zabavne. tko voli. Pogotovo kad prirodno jedro na prvom u moto3 djeluje na ovog iza bolje od 300 drs-a
 
  • Like
Reactions: pamzor
Pamtim ko jucer trku iz 2018/19. na kojoj je bilo 190 preticanja.

Ja bih iskreno radije vožnju na nož do zadnjeg trena u pokušaju da ovog ispred natjeraš na grešku koju imamo sad nego 190 pretjecanja... radije napeta utrka nego hrpa pretjecanja sa uvijek istim rezultatima
 
  • Like
Reactions: bolcic
Uz ducati je povukla i aprilija, reklo bi se, mute nešto.
Po brzinama na pravcu bi se reklo da imaju više trakcije na izlazu iz zavoja.
Lektonika vrag je odnio.

Šala, lijepo bi bilo da pobjedi ducati i da malo prodrmaju hamamatsu, honda je postala troma kao evropski autokoncerni, još malo će im se i fazni lanci teglit.
 
Ja bih iskreno radije vožnju na nož do zadnjeg trena u pokušaju da ovog ispred natjeraš na grešku koju imamo sad nego 190 pretjecanja... radije napeta utrka nego hrpa pretjecanja sa uvijek istim rezultatima
Sta je drugo nego zanimljivo, kada se njih 8 kolje za prvo mjesto?
Da nisu vozili na noz, nebi bilo preticanja i vozili bi se u vlakicu.
 
Nego kolega kad smo vec kod tih trocifrenih pretjecanja, koliko od njih je bilo u dimu TDI masina?
 
Fabiov crew chief je dao izjavu gdje je rekao da je on pogriješio sa pritiskom u gumama i da zbog toga Fabio nije mogao ništa u utrci
Ma sere budala i sigurno je placen od partije.

Za sve to je kriva partija, krila, elektronika, Lufthansa i Sony !!!
 
  • Love
Reactions: Mocippaldi
Oću nekog pametnijeg od mene da stavi temu!
nema do klokana.
Velika očekivanja od jacka, ali enea to uzima