37. Moto alka u Bjelovaru - 1.10.2017.

Ico92

Active member
Vrijeme je za još jednu moto alku u Bjelovaru, i to 37. po redu!! Kao i svaki put od davne 1976. godine, moto klub Bjelovar organizira moto alku 1.10.2017. povodom Dana grada Bjelovara na koju pozivamo sve motoriste da dođu i okušaju se u gađanju alke, ali i ostale koji se žele zabaviti gledajući oktansku verziju Sinjske alke. Vidimo se!!  (y)

Prijave za moto alku počinju od 10:30h, treninzi od 12:30h, a početak same moto alke je u 14h.
 

Attachments

  • motoalka20172f.jpg
    motoalka20172f.jpg
    1.4 MB · Views: 158
interesantno , nisam bio pa me zanima kak to izgleda , jel jedan vozi a drugi pokušava pogodit alku , ili sve moram sam
 
vodoriga7 said:
interesantno , nisam bio pa me zanima kak to izgleda , jel jedan vozi a drugi pokušava pogodit alku , ili sve moram sam

Može se voziti jednosjed i tu sve sam radiš, a u dvosjedu jedan vozi dok drugi gađa alku. Jednosjed zahtjeva malo spretnosti, ali ništa strašno  :D
 
znači moram gađat lijevom rukom jer desnom moram upravljat , ne izgleda mi to baš jednostavno ali izgleda da je zanimljivo
 
Ico92 said:
Vrijeme je za još jednu moto alku u Bjelovaru, i to 37. po redu!! Kao i svaki put od davne 1976. godine, moto klub Bjelovar organizira moto alku 1.10.2017. povodom Dana grada Bjelovara na koju pozivamo sve motoriste da dođu i okušaju se u gađanju alke, ali i ostale koji se žele zabaviti gledajući oktansku verziju Sinjske alke. Vidimo se!!  (y)

Prijave za moto alku počinju od 10:30h, treninzi od 12:30h, a početak same moto alke je u 14h.
Kažeš ti davne 1976.?Znači mi koji smo još i stariji "dolazimo"iz davnina,je li :misli:K'o dinosauri :LOL:

Moto alka je zakon (y)
 
vodoriga7 said:
znači moram gađat lijevom rukom jer desnom moram upravljat , ne izgleda mi to baš jednostavno ali izgleda da je zanimljivo

Ma sve se to skuži kad se proba par puta... :mrgreen:

kawatom said:
Kažeš ti davne 1976.?Znači mi koji smo još i stariji "dolazimo"iz davnina,je li :misli:K'o dinosauri :LOL:

Moto alka je zakon (y)

Davne, davne bome. Ja sam '92. godište pa mi je i to već davno. :LOL:
 
pa jel ima neka proba prije , neki kao ja to nisu ni vidjeli a kamoli odmah na konja zajahat i učestvovat , domaći tu imaju veliku prednost
 
kawatom said:
Ma odmah u vatru,tako ispadne najbolje  (y)
daj tek sam kupio motor , pa da se sramotim pred cjelim gradom , ako ne bude kiše svakako bum došel jer imam i familiju tamo pa da zviznem ko palačinka i da u zemlju propadnem , bez neke probe ne sjedam na motor , onda bum radije navijač  :mrgreen:
 
Sjedni na motor ,uzmi metlu u lijevu ruku i treniraj.Ljudi će te malo čudno gledati, al' k'o ga j..e,što oni znaju o višim ciljevima tvog treninga :)
 
pa vjerujem da će biti dosta sličnih meni pa to shvačam kao jedan vid zabave i atrakcije , valjda nebum zadnji  :LOL:
 
To si sigurno misle, al ipak netko mora biti i zadnji. Glavno da je druzenje i zabava.
 
vodoriga7 said:
pa vjerujem da će biti dosta sličnih meni pa to shvačam kao jedan vid zabave i atrakcije , valjda nebum zadnji  :LOL:
Kakve veze ako si i zadnji...bitno je da nisi "namazan"pa da ne vidiš ni alku(mislim na cilj koji gađaš) :drunk: :mrgreen:
 
Nema ništa loše u tome ako si zadnji, jer dobiješ vijenac od kobasica, a često baš zbog toga ljudi namjerno ruše alku - bolje otići doma s nečim za jesti nego s trofejom koji skuplja prašinu  :LOL:  :mrgreen:  I bez brige, kao što je i napisano treninzi su prije početka alke. Glavno da se svi zabavimo i družimo, sve ostalo je manje bitno (y)

Prošle godine sam ja osvojio vijenac s kobasicama, odmah sam i motor ukrasio (slika dolje)  :LOL:
 

Attachments

  • 20714.jpg
    20714.jpg
    91.2 KB · Views: 107
kao što rekoh dolazim a prognoza je za kišu tek u utorak , dolazim sa frendom koji ima mz 150 ali ima jaku volju i to treba poštivat a kobase bih odmah uzeo , znači nebum ni treniral nego bum sve porušil , tak i tak bute svi veseli  :mrgreen: