4 dana putovanje motorom (savjeti, destinacije koje da posjetim)

4.Dan

Zadnji dan sam uspio čak odspavat do 7 haha. Plan je bio teleportirat se do Ogulina pa državnom cestom dalje. Na odmorištu Vukova gorica na stolici jaketa i prsluk Željana Rakele. Pred Ogulin krenula je kiša te sam trenutno promjenio plan da izlazim na prvom izlazu kad prestane kiša. Izlazak na Brinje mi je bio iznenađenje za dobro jutro. Shvatio sam da sam izgubio karticu autoputa i morao sam platiti punu cijenu autoputa puta dva. Nisan da da me to štufa, nastavio sam put preko Otočca prema Gospiću. U Gospiću sam skrenuo za Memorijalni centar Nikole Tesle u Smiljanu. Razgledao sam centar, zahvalio se Tesli na izumima bez kojih danas nebi imali ovakav život. Nakon Smiljana preko Svetog Roka otišao sam u Udbinu. Posjeti sam crkvu hrvatskih mučenika. Uvatila me opet kiša pa sam odlučio ručat dok ne prođe u obližnjem restoranu. Nakon ručka nastavio sam put prema vrilu rijeke une ali sam shvatio da sam krivo procjenio količinu goriva te otkazao posjetu vrilu. Stao sam u Kninu napravio pauzu za rastegnuti noge i malo doći sebi. Moran priznati da me počeo umoran hvatati te san jedva čekao doći doma. Sve jedno san morao ići preko Vrlike i Sinja jel luda je to glava. (460+km)
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.17 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.17 PM.jpeg
    143.6 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.18 PM (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.18 PM (1).jpeg
    223.6 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.18 PM (2).jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.18 PM (2).jpeg
    303.6 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.18 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.18 PM.jpeg
    171 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.19 PM (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.19 PM (1).jpeg
    329.1 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.19 PM (2).jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-02 at 2.00.19 PM (2).jpeg
    213 KB · Views: 0
svaka ti čast na trudu i volji!
svatko radi što ga volja, pa neću komentirati put i postaje...puno km u malo vremena i nije moglo bolje...

jedino ti moram napomeuti da Pešćenica koju si prošao prema Sisku, nema nikakve veze sa Malnarovom republikom...
 
  • Like
Reactions: Luke and Struja98
svaka ti čast na trudu i volji!
svatko radi što ga volja, pa neću komentirati put i postaje...puno km u malo vremena i nije moglo bolje...

jedino ti moram napomeuti da Pešćenica koju si prošao prema Sisku, nema nikakve veze sa Malnarovom republikom...
e jebiga haha nisan znao.
 
  • Like
Reactions: amante
Nisi probao Samoborske kremšnite???
BRavo lijepa tura, ako se mene pita po mom guštu.
A nisam na kraju bilo mi je prerano za njih.. a čuo sam da bi se i možda razočarao jel su tople a ne hladne kao naše klasicne krempite. Svakako prvom sljedecom prilikom ću probat.
 
  • Like
Reactions: Hoger and Luke
Lipo, bit će toga još (y). Drugi put ništa ne pitaj nego samo kreni, skreni koji put sa planiranog smjera i samo prati prednje kolo. Najbolje je ne planirat previše osim ravnat se po vremenskoj prognozi.

Ne znam zašto me tvoj putopis podsjeća na domaći rad iz osnovne :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Hoger and Struja98
Lipo, bit će toga još (y). Drugi put ništa ne pitaj nego samo kreni, skreni koji put sa planiranog smjera i samo prati prednje kolo. Najbolje je ne planirat previše osim ravnat se po vremenskoj prognozi.

Ne znam zašto me tvoj putopis podsjeća na domaći rad iz osnovne :mrgreen:
zato što mi je razina znanja hrvatskog ostala na toj razini :ROFLMAO: ma svakako netriba puno planira nego u trenutku... sljedeći put će čekat da se vratim s broda dogodine a onda ću barem tjedan dana opalit van Hrvatske.
 
  • Like
Reactions: alpine
Bravo,glavno da si se dobro teleportirao na-brzinu vamo i tamo ...
 
  • Like
Reactions: Hoger and Struja98