4 maxi meet 18. - 19. 06 2011 POSAVJE

1. @xyzdomba ................ 1 dan subota (povratak za OS oko 17 sati)
2. @prijevoz.hr ............... 1 dan subota (povratak za ZG oko 17 sati)
 
Pozdrav svima!
Eto, maxi meet Posavje 2011 je pred vratima i tako pozivam sve, da se sa nama provozate bilo koji dan... Kilometara neče biti puno, jer su organizovani ogledi pojedinih tačaka, koje je vredno pogledati... tako da čemo imati dovoljno vremena i za druženje svih, kojima je jednaka strast... a to su naravno maxi skuteri i sve što je vezano na njih...
Svi koji budete našli vrijeme... Vama lepim koordinatne tačke sa časovnicom, kdje čemo kada biti:
1.dan - 18.06.2011
Mercator Sevnica (polazak u 9.h):.................................... 46.013825, 15.288689
Grad Sevnica (ogled počinje između 9.30 i 10.sati):......... 46.007711, 15.314087
Lisca (oko 12.30 sati, ručak): ............................................46.067056, 15.284752
Repnice Bizeljsko (oko 16.sati, ogled i degustacija):........ 45.997651, 15.682962
Hotel City Krško (oko 19.sati dolazimo u hotel):............... 45.957353, 15.494347

2.dan - 19.06.2011
Hotel City Krsko (polazak oko 9.sati):.......................... 45.957353, 15.494347
Kostanjeviška Jama (ogled oko 10.sati):...................... 45.838697, 15.433248
Pleterje (ogled oko 12.sati):......................................... 45.818214, 15.35045
Kmečki Hram Kostanjevica na Krki (ručak i kraj meeta): 45.845358, 15.419583

Svi koji dolazite, ljepimo vama i put kako bi izbegli autocestu (i sa tim plačanje "vinjete"): link
Se veselimo Vašeg dolaska...!!!
Do tada... lep maxi pozdrav svima
p.s. U koliko bi imali bilo kakva pitanja, možete se obratiti i na @os nexus-a, koji je upoznat sa svim detajlima toga maxi meeta... i o kojem možete pročitati i na naši MAXIscooter.SI stranici...
 
Pozdrav!
Ima li zainteresiranih za subotu, prvi dan,
polazak ujutro i povratak poslijepodne za Zagreb.
Treba krenuti nešto ranije ujutro iz Zagreba želimo
li stići na mjesto sastanka do 9:00 u Sevnici.
Ovisno o zainteresiranim dogovorit ćemo mjesto sastanka.

Predloženi plan puta:
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=zagreb&daddr=Zapre%C5%A1i%C4%87,+Hrvatska+to:Rigonce,+Bre%C5%BEice,+Slovenija+to:Kr%C5%A1ko,+Slovenija+to:Bo%C5%A1tanj&hl=hr&geocode=FYAUuwIdEtDzACk5zALJktZlRzGKwvsoliRFOg%3BFVi1uwIdpC7xACmJJchRc8VlRzGwtyuGUK0ABA%3BFVxBvAIdRkHvACmzmJ1Fc8hlRzHwC6zOHvgACg%3BFUlIvQIdB2PsACl9F3by1qRlRzHwFatMpt0k4g%3BFVIgvgIdUEfpAA&mra=ls&dirflg=ht&sll=45.978832,15.48111&sspn=0.770141,1.783905&ie=UTF8&z=11
 
@shokac - osnexus, još dvojica koje ne poznajem i ja smo se dogovorili između 7 i 7.30 (tad je pokret) na Ina benzinskoj  Plitvice na ZG obilaznici u smjeru Ljubljane, pa ako ti paše.. prepoznat ćeš nas po  :021: ..  :mrgreen: .. ubacio sam rutu u garmina i ovo dolje mi je isplanirao pa smo mislili ići po njoj, ali ako ti znaš pouzdano ovu koju si predložio, možemo po njoj.. svejedno, bitno je da stignemo  ;) ..

@vlady - ne poznajemo se, ali vidio sam na forumu kaj se dogodilo na povratku sa prošlog meeta.. fala na dobrim željama za ovaj meet, a tebi želim što brži oporavak i dolazak na jesenski meet..
 
lijep i ugodan provod želim svim učesnicima u posavju,...te se nadam da ćete putem slika i pokojeg filmića i nama koji nismo u mogućnosti da budemo prisutni,... prenijeti barem malo ugođaja koji je vladao na meetu....srečno...vaš... :mornar:
ovo je bilo ..on topic


a sad za ozbiljno....
nebi došao ni da ste me zvali.....
ja i moja patkica uživamo u blagodatima mediteranske klime i hlađenju jajca u moru...
a sa onim autobuserima tipa Renato, Dejan, Boris, Tomislav,....ionako zaspim kad se vozim pa niš ne vidim..... :oops:
nadam se da će Boštjan i Izidor uzeti stvar u svoje ruke i spasiti meet  :0648:

 
e i da ne zaboravim....
Stankec...onako kako smo se dogovorili...ne razmišljaj... neg samo rokaj..... :mrgreen:
gumbićem po svima  :cool:
 
Sutra od 07:00 do 07:30 se okupljamo na zg obilaznici na motelu Plitvice u smjeru Ljubljane..... broj mob na pp
 
koma1 said:
lijep i ugodan provod želim svim učesnicima u posavju,...te se nadam da ćete putem slika i pokojeg filmića i nama koji nismo u mogućnosti da budemo prisutni,... prenijeti barem malo ugođaja koji je vladao na meetu....srečno...vaš... :mornar:
ovo je bilo ..on topic


a sad za ozbiljno....
nebi došao ni da ste me zvali.....
ja i moja patkica uživamo u blagodatima mediteranske klime i hlađenju jajca u moru...
a sa onim autobuserima tipa Renato, Dejan, Boris, Tomislav,....ionako zaspim kad se vozim pa niš ne vidim..... :oops:
nadam se da će Boštjan i Izidor uzeti stvar u svoje ruke i spasiti meet  :0648:


Odlučio sam da i ja idem da stvarno neče bit samo autobusi. Uradičemo jedno fotku bez autobusa, da če bit barem nešto vidjet  :mrgreen:
 
koma1 said:
lijep i ugodan provod želim svim učesnicima u posavju,...te se nadam da ćete putem slika i pokojeg filmića i nama koji nismo u mogućnosti da budemo prisutni,... prenijeti barem malo ugođaja koji je vladao na meetu....srečno...vaš... :mornar:
ovo je bilo ..on topic


a sad za ozbiljno....
nebi došao ni da ste me zvali.....
ja i moja patkica uživamo u blagodatima mediteranske klime i hlađenju jajca u moru...
a sa onim autobuserima tipa Renato, Dejan, Boris, Tomislav,....ionako zaspim kad se vozim pa niš ne vidim..... :oops:
nadam se da će Boštjan i Izidor uzeti stvar u svoje ruke i spasiti meet  :0648:
Kod tih autobusera se barem vidi na čemu su došli, za razliku od nekih racera ovdje..... :mrhappy:
 
prijevoz.hr said:
@shokac - osnexus, još dvojica koje ne poznajem i ja smo se dogovorili između 7 i 7.30 (tad je pokret) na Ina benzinskoj  Plitvice na ZG obilaznici u smjeru Ljubljane, pa ako ti paše.. prepoznat ćeš nas po  :021: ..  :mrgreen: .. ubacio sam rutu u garmina i ovo dolje mi je isplanirao pa smo mislili ići po njoj, ali ako ti znaš pouzdano ovu koju si predložio, možemo po njoj.. svejedno, bitno je da stignemo  ;) ..

Razlika između ove dvije predložene rute je dolazak do Brežica, dalje je ista.
Išao sam predloženom rutom do Furlana u Dobovi i dalje do Brežica. Ovom
rutom do Brežica sigurno ne treba vinjeta. Ruta ide preko Zaprešića na
granični prijelaz Harmica. Od Harmice do Brežica cesta je OK,
uglavnom se ide kroz sela. Preporučam držati se ograničenja brzine,
uvjerio se (u Eurima) na opravdanost prethodne tvrdnje. Od Brežica
dalje do Sevnice ćemo laganini Garminom. Ponesi Garmin za svaki slučaj.

Sastanak u sedam:zero:zero,
Plitvice smjer prema Ljubljani, mislim da su to Plitvice sjever.
Što se nosi za okrijepu, šljiva, kruška loza? Molim samo sve voćno.

Dolazi li lega iz Osijeka osNEXUS s BURGMANOM :misli: ?
Nešto od ovo dvoje treba promijeniti  :D , nick ili skuter?
 
shokac said:
Razlika između ove dvije predložene rute je dolazak do Brežica, dalje je ista.
Išao sam predloženom rutom do Furlana u Dobovi i dalje do Brežica. Ovom
rutom do Brežica sigurno ne treba vinjeta. Ruta ide preko Zaprešića na
granični prijelaz Harmica. Od Harmice do Brežica cesta je OK,
uglavnom se ide kroz sela. Preporučam držati se ograničenja brzine,
uvjerio se (u Eurima) na opravdanost prethodne tvrdnje. Od Brežica
dalje do Sevnice ćemo laganini Garminom. Ponesi Garmin za svaki slučaj.

Sastanak u sedam:zero:zero,
Plitvice smjer prema Ljubljani, mislim da su to Plitvice sjever.
Što se nosi za okrijepu, šljiva, kruška loza? Molim samo sve voćno.

Dolazi li lega iz Osijeka osNEXUS s BURGMANOM :misli: ?
Nešto od ovo dvoje treba promijeniti  :D , nick ili skuter?
Ništa ne treba mjenjati i ovako je sve nategnuto..........u 07:00 slažem se tvojom rutom............
 
Evo, vrijeme do maxi meeta u Posavje 2011 več brojimo u satima...  :D
...svima vama, koji ste našli vrijeme, da dođete na naš meet... baš se veselimo vašeg dolaska!!!  (y)
Svi oni, koji još niste odlučili gde čete se voziti u nedelju... doljetite... u Posavje...  ;) ...ako nečete imati vremena ovaj vikend... ništa strašno, u 9.mjesecu... tačnije 03. i 04.09.2011 planiramo meet (na 2 dana) za zatvaranje maxi sezone... i idemo na Vršič (sve detaijle čemo objaviti na MAXIscooter.SI). Zato več danas planirajte... taj termin...  (y)
Lep maxi pozdrav svima, B.
p.s. @koma1, Boštjan ne ide... zauzet kao i ti...  :palacdolje:
 
još jedan lijepi pozdrav sa sunčanog Raba....
off topic...Ova kombinacija OS-SLO....mi nekak ne paše........ubili boga sinoć u meni,..... :drunk: :klopa: :bananapivo:
no danas sam ih primirio i poslao da se  :nediraj: na plažici
 
Ja sam susret ranije završio ali mogu da kažem da unatoč svim pokušajem našeg Tomislava kiše danas nije bilo  :mrgreen: , što nemogu obečat za sutra jer mene neče bit.
Pošto mi je fotoaparat  :palacdolje: samo jedna fotka sa Lisce. A sve ostalo če napisat verovatno Tomislav ili netko drugi kad se vrate  :021: kuči.
 
Bojan...daj prodaj tu hondicu...vrati se na maxa i za resto nabavi fotić ...već treći meet ti nemre slikat.... :evil: :LOL:
 
ni burgman više nije što je nekad bio, gledam Bojanovu fotku, pa to svaka šuša vozi  :LOL:
 
Posavje 2011...dan 1. je prošao bez kiše i u prijatnom maxi društvu... odradili smo sve po planu a i nešto i više od toga...


Neke trenutke možete pogledati na našoj maxiscooter.si FB stranici (ne trebate prijavu na FB)... ostalo sljedi, kad se vratimo kuči...


Hvala svima, koji ste došli... to moramo ponoviti uskoro...  (y)