4 ROĐENDAN MK BILICE

Nixon Bilice

New member
4 ROĐENDAN MK BILICE
20.11.2010
Lokacija Kafe bar TONKA stubalj
Program DJ
roštilj gratis,piče po povoljnim cijenama
Ima i teta koje če nas zabavljati,za svakog po nešto
Svi su dobro došli
POZDRAV
NIXON
092 285 6234 begin_of_the_skype_highlighting              092 285 6234      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              092 285 6234      end_of_the_skype_highlighting
 
Pa ja sam se vec zabrinuo, nista se ne objavljuje!! To se ne propusta!!
 
A jebiga bija nam je problem onaj stari prostor
pa smo odlučili da ga napravimo kod TONKE :bananalove: :bananalove:
Vidimo se društvo :cool: :peace: :peace:
 
Nixon Bilice said:
Brate šta ima novog kod vas
Jel kod vas teku pripreme :cijpadrva: :cijpadrva:
Naravno da teku, jos malo pa gotovo!!
 
aa ja zaboravila na vas  :zid:  zaaakon!! vec su mi crvi proradili- oda bas i nema nekih događaja, a za ic negdi dalje neman vrimena  :?

see ya  (y)
 
opa bit će nešto bit .. :piva: :piva: :klopa: :klopa: niksone :mrgreen:

a svratit čemo malo ... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

žžžvviiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :piva: :piva: :piva:
(y) (y) (y) (y) (y)
 
a zooooooo .... to veceras  :shock:
 
Jelky said:
a zooooooo .... to veceras  :shock:
Je večeras - dođi obavezno  :jesus:

      BILIČANI bilo je odlično a drugo ni ne mogu reći jer su se usprkos onoj kišurini spuštili i motori a dečko iz Stankovaca je po
      onom potopu doša skuterićem,zafrkancija,smijanje,pivanje i Maxovova roštiljada koja je kako je Nixon i prije rekao bila gratis je
      dodatno zagrijala vruću atmosferu vođenu onom šesnom divojkom što se vrtila na stoliću  :wink: sve skupa govori da kod veselog
      domaćina i nevesela koza počne skakati,usput pozdrav ekipi iz M.K. SISCIA koji su kako su i rekli potegli ovamo i raspivali se ka i
      svi  (y) iako smo otišli rano ujutro ekipe su još neumorno uživale,Pozdrav i vidimo se uskoro bilo gdje-opet dobro  (y)  (y)

      P.S. : samo nam je zakaza Brunac  :LOL: 
 
meni bilo liiiiiiiiipoooooo....  Ivan iz Stankovaca me oduševija ne samo svojim dolaskom na skuteru nego i paljenjem guma na istom  :LOL: :LOL:

je je bija je neki roštilj, Max je nešto dilija al ja sam na dijeti pa ...  :mrgreen:
uvjek ugodni oku Slavica i Pićo digli atmosferu čim su zaplesali - đisus oklen vam energije  :shock:
Vidila sam Leonu  (y) i Mistera foruma gsxr (jel tako?)  :liza: i maru....  :shock:  a cura sta je plesala je bila tolko dobra da se još jedna cura ohrabrila i popela se da pleše skupa s njom , tako da su bile dvi plesačice..  :LOL: :LOL:

vidno veći broj muškaraca od žena ali za divno cudo ovaj put niko nije skida vrata od zahoda  :LOL: , sve uredno i na svom mjestu, ugodna atmosfera , ugodni ljudovi  :wink: , je da nas je  satrala kiša po putu ali isplatilo se  (y)

a što je sve Nixon slikao  :oops:

a jesss i Papillon je bio tamo  :jesus:


p.s. nu datum zadnjeg posta , to ja jučer gledala ... I velko fala Barba Rusu jer mi je priko fejsa objasnija di se to točno nalazi a ja nikako da skuzim  :LOL:

ja mislim da je to to, ako nije, biće dogodine  (y) (y)

Hvala vam MK Bilice da predivnoj veceri i nadam se da se uskoro vidimo  (y)
 
Da si mi rekla upoznao bih te sa Misterom Foruma pa bi možda i ti bila Miss - nije loše  :wink: ,a sve si opisala a i ti si slikala sa mog
(mislim na aparat  :mrgreen: ) pa Nixon ajde biće valjda slika ali bitno je da nam je svima bilo dobro :wink:
 
papillon said:
Da si mi rekla upoznao bih te sa Misterom Foruma pa bi možda i ti bila Miss - nije loše  :wink: ,a sve si opisala a i ti si slikala sa mog
(mislim na aparat  :mrgreen: ) pa Nixon ajde biće valjda slika ali bitno je da nam je svima bilo dobro :wink:
Upoznao sam ih ja, ne brini  :wink:
 
pozdrav  NIxonu i biličanima,vidim da je bilo dobro  (y) žao mi je što nisam mogao doć,viša sila  :cry:......