5. susret maxi skuteraša 03/04. 09 2011

kewlnick said:
beberly je isto na prodaju, već zakaparen, sad treba naći nešto čime ćemo do slovenije

os nexus said:
Ako idem,  idem 02. 09 za sada još u fazi razmišljanja spletom otegotnih okolnosti..... I naravno da bi bilo lijepo i nadasve ugodno u skupini se provozati do Istre.....ali trebali bi se naći i dogovoriti barem 2 tjedna pred polazak.... :afro: :afro:

Vas dvojica da slučajno ne dođem po Vas u Osijek  :pandur:  . Ja sam več izplanirao routu Planica, 69, MB  :mrgreen:
 
kewlnick said:
za Tomu ne znam, al ja u podrumu imam rezervu za slučaj da prodam beberly a ne nađem novi...


http://imageshack.us/photo/my-images/11/img0076gwv.jpg/


nisam brži od t-maxova al sa burgmanima se mogu nosit  :mrgreen:

Zaista nisi brži od T-maxa a zbog toga si puno lepši  :LOL: :LOL: :LOL: .

Konj Lipicanac kad se skoti je crne boje a s vremenom kad poraste dobije prelepo bijelu boju. Možda kad porasteš bičeš blizu Burgmana...  :tongue: :tongue: :tongue:
 
Na zalost bez mene , ali to ne znaci da sjedim doma . Moj klub ( TMax klub Hrvatska ) organizira susret bas na 3/4 .09.  pa moram malo pripaziti na prioritete  i moj cilj - barem jednom u godini zajedno sa ekipom .
Pozz
 
Rok za prijave je 28.8.2011, tako da polako počnite pravit spisak  8)

1. @........
2. @........
 
To je kod nas već napravljeno tako da nema potrebe brinuti.....kratko ali jasno...
1. @ ?? ?????
i kraj...... :mrgreen:
 
Ima li zainteresiranih koji planiraju na 5.susret maxi skuteraša, Vršič 2011?
Za sada planiram odlazak, vjerojatno dan prije, 2.rujna, preko Ljubljane.
 
previše dugo sam uzgajao i timario moju ergelu od 34 konja da bih je po talijanskom naputku upakirao u predivnu, čistokrvnu, crnu munju i nije mi na kraj pameti istu mješati sa kojekakvim burgijama po nekakvim brdima tu u susjedstvu.....
ajd da nam daju još štogod i za jesti nego cijeli dan gladan za njima se vući ili ih satima čekati.... :jesus:
 
Ti samo dođi sa tvojom crnom munjom. Pokaži nam kako se vozi po krivinama, iako neznam od kud ti praksa.
A što se tiče hrane uzimam ja dva salatna lista. U tvojim godinama ne semš preterivat sa holesterol hranu.  :jesus:

 
kewlnick said:

1. kewlnick + sopotnica  6 dana :021:
Tmax said:

Znači dolaziš u četvrtak i odlaziš utorak
:misli:  . Samo da znamo za spavanje, jer za tebe treba krevet a suvozačicu čemo negdje smjestit :LOL:  .[/size]

evo da službeno potvrdim dolazak sopotnice, ja ću još vidjet ako me bude htjela vodit :LOL:
što se aranžmana tiče, u strahu za suvozačicu uplačeno je 7odnevno ljetovanje u Umagu tako da će suvozačica spavati na sigurnoj udaljenosti od vas :jesus:


vidimo se iduću subotu :021: [size=small]
 
Svejedno bi bilo dobro da uradite spisak  8) evo ovako:

1. @kewlnick
2.  ...........
3.  ............

Molim te da napišeš jel ti treba nočenje i ovde provijeri "meni" za jelo.
Na našome forumu so prijavljeni "Pulaši", nadam se da če se ovde još ko prijavit  ;) .
 
neće se Joško prijavit, samo ja  :LOL:
noćenje ne treba, u subotu navečer idem nazad, a di je meni za subotu?
 
kewlnick said:
neće se Joško prijavit, samo ja  :LOL:
noćenje ne treba, u subotu navečer idem nazad, a di je meni za subotu?
U subotu je samoposluživanje iz ponuđenog....tako da si svatko može sam birati što će jesti tako da meni nije potreban.
 
ma kakav gasstejšn, tabla slanine da slovencima pravimo zazubice  :LOL: