5. susret maxi skuteraša 03/04. 09 2011

Ima li zainteresiranih koji planiraju na 5.susret maxi skuteraša, Vršič 2011,
s polaskom/prolaskom iz/kroz Zagreb i koji dan polaze/prolaze?
 
ako sve bude prema planu ja na putu za vršić prolazim kroz zg ovu subotu oko 7 ujutro  :D
 
kewlnick said:
ako sve bude prema planu ja na putu za vršić prolazim kroz zg ovu subotu oko 7 ujutro  :D

Prika, kad budeš prolazio obilaznicom oko Zagreba ajd mahni,
stanujem u Novom Zagrebu, tako da te mogu gađat  :0648: .

Sretan put i možda se vidimo na Vršiču.

 
Maxi pozdrav! Sto je bilo daleko priblizilo se....Meet u Slo je za 5 dana. Na stranicama slo foruma se moze vidjeti ponuda menija za veceru pa pozivam sve one koji su se odlucili ici da si rezerviraju obroke. Rok za prijavu je istekao jucer ali ako se netko odlucio na zadnje ekipa ce naci neki rjesenje. Za odabir menija je rok srijeda 31.08 Svima zelim suncani vikend i ugodan provod
 
jel ide ko u subotu ujutro iz zg ili kroz zg na susret?
 
črnomerec said:
jel ide ko u subotu ujutro iz zg ili kroz zg na susret?

begin <copy/paste>
Ima li zainteresiranih koji planiraju na 5.susret maxi skuteraša, Vršič 2011,
s polaskom/prolaskom iz/kroz Zagreb i koji dan polaze/prolaze?
end <copy/paste>

Jesi li možda zainteresiran za otići? Nitko se nije javio/prijavio!
Na slo forumu prijavljena su dva maxiscooter-a iz Hr, Istrijani.
 
Eto, dragi maxi prijatelji...
...maxi susret Vršič 2011 je pred nama, vreme če biti idealno... za naravno ...sve MAXI skup... Više o svemu možete pročitati i na našem forumu... Svakako, prijavljenih je prilično dosta maxija... što znači, da čemo se ponovno nači svi oni, kojima je jednaka ista strast... a to je MAXIji i sve oko njih... :)
Mi se nadamo, da čete doči po svojim mogučnostima... i se veselimo vašeg dolaska!!!
Lep maxi pozdrav svima... i uskoro se vidimo!!!

 
ja se premisljam da bi mozda isao, ali ako idem isti dan se i vracam! moja ekipa ide u oroslavlje na zagorske orlove pa sam mislio u povratku tamo ostai i s njima se druziti i prenociti a preko dana sa skuterasima!