6.Motosusret 12.06.2010 MC-Gromovi Croatia Stuttgart

TOJO

New member
6.Motosusret  11.-12.06.2010 MC Gromovi Croatia Stuttgart

Kontakt Tel : Tojo 0049151-23306029

Auf der Heide 1
D-72585 Riederich
Germany

A8 Stuttgart - B27 Stuttgart Reutlingen izlaz Riederich

Prenociste za Motoriste i ULAZ for Free .
 
Daj nađite neko misto južnije da mi s juga možemo doć na parti! Šalim se prijatelju,pozdrav tebi i svoj ekipi,želim vam dobro vrime i još bolji parti!!! Pozdrav iz Trogira
 
svaki party je drga lokacija i to je nekakav pomak,možda nekad bude južnije  :LOL: :LOL:
 
Tomas1 said:
svaki party je drga lokacija i to je nekakav pomak,možda nekad bude južnije  :LOL: :LOL:

Tele jedno  :jesus: ko kad neznas naci ! Lokacija je istako 2008  (y)
 
Tomas1 said:
svaki party je drga lokacija i to je nekakav pomak,možda nekad bude južnije  :LOL: :LOL:


to je tamo di si pola noci prispava u A-klasi :bananapivo: 8)
 
Čudni su putevi Gospodnji kao i moji pa se možda i ove godine vidimo. Pozdrav ekipi! (y)
 
Tojo,
Jel to ista lokacija kakva je i bila? Kako će biti prenoćište, isto kao i lani?
I jel ima neki ovlašteni Kawasaki servis u blizini? Čini mi se da bi trebao usput obavit i servis ako sve bude po planu, pa molim neku informaciju.
 
Street Illegal said:
Tojo,
Jel to ista lokacija kakva je i bila? Kako će biti prenoćište, isto kao i lani?
I jel ima neki ovlašteni Kawasaki servis u blizini? Čini mi se da bi trebao usput obavit i servis ako sve bude po planu, pa molim neku informaciju.

Nije ista lokacija.Spavanje nije problem,bit ce ti bolje nego lani.
Tri ovlastena Kawa servisa ima u blizini ( u krugu od 15km) i jedan u Stuttgartu (ca.30km) i par neovlastenih i ne prijavljenih(npr.TojoMoto,Lignja`s GreenTeam.... :LOL: :mrgreen:)
Samo ti dodji (y)
 
Street Illegal said:
Tojo,
Jel to ista lokacija kakva je i bila? Kako će biti prenoćište, isto kao i lani?
I jel ima neki ovlašteni Kawasaki servis u blizini? Čini mi se da bi trebao usput obavit i servis ako sve bude po planu, pa molim neku informaciju.
Pa imaš ti navigaciju! :mrgreen: Sad bi još i servis..
 
TOJO said:
Tele jedno  :jesus: ko kad neznas naci ! Lokacija je istako 2008  (y)

a to je tamo gdje sam i ja šator sastavljao,tamo se dobro spava (svjež zrak) samo pojedinci moraju pazit kako ulaze u vreću za spavanje
 
Tomas1 said:
a to je tamo gdje sam i ja šator sastavljao,tamo se dobro spava (svjež zrak) samo pojedinci moraju pazit kako ulaze u vreću za spavanje

Trebas nam opet za sator , a za vrecu nebrini na obije strane je otvorena  :jesus:
 
Petak je Tabledance  :mrgreen:



 
Pripreme teku bez problema , naruceno je 200 gajbi Becksa i 20 buradi zwiefaltera !

Dodi ti u petak pa vidi  :jesus: