6. susret maxi skuteraša 19/20. 05 2012. - Štajerska ( SLO )

Maxi pozdrav!
Ekipa situacija je slijedeća....kao i svake godine vrijeme je na granici za ići ili ne. Zaboravite kratke majice, natikače, luftiće,suncobrane......Debele termo majice, uloške i po metar drva će biti obavezna oprema. Medvjed Bear slijedeću epizodu preživljavanja snima na lokaciji Celje, Slovenija od 18. - 20. 05 2012 pod nazivom ULTIMATE PREŽIVLJAVANJE u CIVILIZACIJI. Do sada nedoživljeni uvjeti. Stoga svi vi koji dođete na meet biti ćete sudionici povjesti. E, da sanjkalište će biti pokriveno snijegom tako da od spuštanja stazom nema ništa. Slijedeći sunčani meet je u Rabu.... :embarassed: :embarassed:
 
os nexus said:
Maxi pozdrav!
Ekipa situacija je slijedeća....kao i svake godine vrijeme je na granici za ići ili ne. Zaboravite kratke majice, natikače, luftiće,suncobrane......Debele termo majice, uloške i po metar drva će biti obavezna oprema. Medvjed Bear slijedeću epizodu preživljavanja snima na lokaciji Celje, Slovenija od 18. - 20. 05 2012 pod nazivom ULTIMATE PREŽIVLJAVANJE u CIVILIZACIJI. Do sada nedoživljeni uvjeti. Stoga svi vi koji dođete na meet biti ćete sudionici povjesti. E, da sanjkalište će biti pokriveno snijegom tako da od spuštanja stazom nema ništa. Slijedeći sunčani meet je u Rabu.... :embarassed: :embarassed:

Kaj hoćeš reći da nam slijedi scenarij ko u Igmanskom maršu ?  :LOL:
 
a kad sam ja rekao da dolazim s Fisherom...ste se smijali,.. kako god patkica kaže da se ide pa tako ..... bacam :kada: na  :021:
 
koma1 said:
a kad sam ja rekao da dolazim s Fisherom...ste se smijali,.. kako god patkica kaže da se ide pa tako ..... bacam :kada: na  :021:

Samo ti stavi patkicu pod sic i debelu obleku na sebe, a bez Fishera nemoj ni kretati  :mrgreen:
 
Belly_SMB said:
Sretan put i ugodnu vožnju želim svima.
Vidimo se sutra.  (y)

Dobro si se sakrio  :mrgreen:

I ja sam na žalost morao otič prije. A da malo doživite "atmosferu" evo još slika največeg i najmanjeg skutera  8), a više če reč ko drugi.
 
Evo i nas dva člana Tmax kluba Hrvatska smo se pridružili okupljanju, puno pozdrava cijeloj ekipi, žao nam je što smo se morali prerano vratiti u Zagreb, nadam se da se lijepo provodite, vidimo se mi opet...

POZDRAV!!!

(y) :021:
 
Maxi pozdrav!
Evo utisci su još svježi. Veliki broj učesnika, lijepo vrijeme, bogat program, .... Uspijeli smo u svemu što smo htjeli obaviti za dva dana i dogovrili se što i kako dalje. I ovaj put Hrvatska je imala svoje već tradicionalne uzdanice @belly, @tone sa suprugom,@enzo,@črnomerec,@koma,@gigo i još tri dečka kojima na žalost neznam imena. Došla su i dva "dečka" iz T-max kluba Hrvatska ...uglavnom 80 što skutera , što motocikala.....negdje oko 100-njak učesnika jedan puni hotel i jedan pola....stvarno se priča razvija u pravom smjeru. Slike na facebook profilu maxiscooter hrvatskahttps://www.facebook.com/messages/100000131916482#!/pages/Maxiscooter-Hrvatska/115240748558904
 
DiAbLeRo said:
Evo i nas dva člana Tmax kluba Hrvatska smo se pridružili okupljanju, puno pozdrava cijeloj ekipi, žao nam je što smo se morali prerano vratiti u Zagreb, nadam se da se lijepo provodite, vidimo se mi opet...

POZDRAV!!!

(y) :021:

da zbrisao je Remo,...netom prije nego sam došao,...čini mi se da mu je Os-nexus uvalio neku spiku,..."joj kad ti sad Koma dođe"....... :mrgreen:
 
Rekao je da ćeš nas istuć pa smo zbrisali...

Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
Vidimo se na Rabu krajem rujna! Tebi svaka čast što si potegao s Raba do Celja, koliko sam shvatio za jedan dan!
 
DiAbLeRo said:
Vidimo se na Rabu krajem rujna! Tebi svaka čast što si potegao s Raba do Celja, koliko sam shvatio za jedan dan!

nije bed za dobru ekipu....al na kraju smo ipak i prespavali... (y)
vidimo se