636 2006

pbb

New member
imam priliku kupiti 636 iz 2006 godine za sitne pare ali ima 47 000 km pa me zanima jel to pametna ideja ili ipak ne?  :misli:
 
ovisi kaj su za tebe sitne pare i kak motor izgleda.... ak imaš koju sliku ili oglas pomoglo bi oko procjene  :mrgreen:
 
rijec je o nekih 3000 e a sta se tice motora izgleda savrseno i vozio sam ga i cini se sve ok na prvi pogled... sad me jedino muci to sto ima dosta km za te godine pa da nebi stao nakon 2-3 tisuce :D
 
na 50 000 servis i vozi dalje.. Kawac je to  :wink:

ako ga ti nećeš ću ga ja uzet  :mrgreen:
 
pbb said:
rijec je o nekih 3000 e a sta se tice motora izgleda savrseno i vozio sam ga i cini se sve ok na prvi pogled... sad me jedino muci to sto ima dosta km za te godine pa da nebi stao nakon 2-3 tisuce :D

To su normalni kilometri za tu godinu.
cca 6000km je standard po sezoni (za nekog ko ima samo jedan motor)
 
ak je dobar nek te ne brine kilometraža....  vrijedi te pare
 
Modesty40 said:
na 50 000 servis i vozi dalje.. Kawac je to  :wink:

ako ga ti nećeš ću ga ja uzet  :mrgreen:

lepa koji ce ti vrag to, cenerku ubodi i to pRRvu ;-)

..mono je lepsa, a i lepse ce ti se isticat pozadina na njoj nego na isfuranoj "fat line" sest tri sest, a racunaj tek kako ce ti neandertalci i ini orangutani hranit tvoj savrseni ego kad pristanes.... i to digod  8)  :mrgreen:

636 druge generacije je bio revolucija, taj 05/06 je isti kurac ko golf u bosni ili merdjo u ercegovini, narodno prometalo za sirotinju  :mrgreen:
 
thule_5689 said:
Aj se dogovorite, vi kawoljupci :mrgreen:

samo pomalo i samo gas je jedno te isto  :0648:
 
KING RR said:
lepa koji ce ti vrag to, cenerku ubodi i to pRRvu ;-)

..mono je lepsa, a i lepse ce ti se isticat pozadina na njoj nego na isfuranoj "fat line" sest tri sest, a racunaj tek kako ce ti neandertalci i ini orangutani hranit tvoj savrseni ego kad pristanes.... i to digod  8)  :mrgreen:

636 druge generacije je bio revolucija, taj 05/06 je isti kurac ko golf u bosni ili merdjo u ercegovini, narodno prometalo za sirotinju  :mrgreen:

stignem do cenerke, sad mi samo malo više konja treba da ove lakše držim za rep.. :0648:

o ostalom ni slova  8)
 
Modesty40 said:
stignem do cenerke, sad mi samo malo više konja treba da ove lakše držim za rep.. :0648:

o ostalom ni slova  8)

sad il nikad  8)

bil radje za iste pare iscjedjenog dedu il mene u cvitu mladosti  :mrgreen:    :LOL:
 
KING RR said:
sad il nikad  8)

bil radje za iste pare iscjedjenog dedu il mene u cvitu mladosti  :mrgreen:    :LOL:

ništa se ti ne brini, samo gledan niš ne kupujem...
ok, i malo se hvalim  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Modesty40 said:
ništa se ti ne brini, samo gledan niš ne kupujem...
ok, i malo se hvalim  :mrgreen: :LOL: :LOL:

pih, ako se nes hvalit na sva zvona jebes takvu hvalu    :jesus:  :LOL:


Komadi na desetkama ( pa makar bile i dobro utegnute MILFace  :mrgreen: ) uvik fasciniraju, a na tim sesticama su bas bezveze ko recimo i rispektovci, resicari, satorasi i ina smetala    8)    :mrgreen:
 
mene više zanima fasciniranje vožnjom, za sada.. :wink: :LOL: :LOL:

za poziranje ću neku desetku uzet, čin na Lotu dobijem  :mrgreen: