636 uzivancija ili problem?

Splico

New member
Stvarno nebi preporucio kupnju ZX-6R-a bez obzira sto ga ja imam, jer motor pocinje zajebavati vec sa 7000 km. Trosi ulje a serviseri tvrde da je to do goriva! Pa pitam ja vas sta onda drugi motori nebi trosili ulje? Sad po novom je problem vezan uz Grobnik jer kao nebi ga se smjelo voziti stalno na 15500 tisuca! Pa za koji kurac je taj motor onda??? Uglavnom "ja" sam kriv sto motor trosi ulje jer ga "cipan do daske" kao ti ga! Ma nek se jebu svi koji to govore-zna se na koga mislim TOCKA.

LJUT SAM KO PAS !!!
 
koji uzas! :( :( :(
 
Zokiju triba nova rama.. pa se javi njemu ako das za bagatelu.. meni mos dat jedan oklop da imam crno/zelenu kombinaciju motora.. yebeno!
 
Splico said:
Stvarno nebi preporucio kupnju ZX-6R-a bez obzira sto ga ja imam, jer motor pocinje zajebavati vec sa 7000 km. Trosi ulje a serviseri tvrde da je to do goriva! Pa pitam ja vas sta onda drugi motori nebi trosili ulje? Sad po novom je problem vezan uz Grobnik jer kao nebi ga se smjelo voziti stalno na 15500 tisuca! Pa za koji kurac je taj motor onda??? Uglavnom "ja" sam kriv sto motor trosi ulje jer ga "cipan do daske" kao ti ga! Ma nek se jebu svi koji to govore-zna se na koga mislim TOCKA.

LJUT SAM KO PAS !!!


Ubio si kramasakija!!! :mrgreen: :mrgreen:

Ljepo si mogo kupiti Hondu!


(ajde sad vi ne istomisljenici nemojte odmah graktat) :weee:
 
Andreas, zar ti mislis da ce ti jos dugo trajati pa trosi ti 3 puta vise ulja od mog ali ocito nisi zaradio te pare pa te boli kurac - kad ga sjebes doci ce novi, zar ne!!!
 
Biće neki crnac umisto njega radija u Americi a on tamo ladija jaja i uzima lovu
 
Splico said:
Andreas, zar ti mislis da ce ti jos dugo trajati pa trosi ti 3 puta vise ulja od mog ali ocito nisi zaradio te pare pa te boli kurac - kad ga sjebes doci ce novi, zar ne!!!

Nisam zaradio pare a? p***a li ti se zgadila.. a koji qrac sam crncio u americi 6 mjeseci dvokratno od 7 do 23 svaki jebeni dan???? NA BADNJAK SAM RADIO DOK SI TI PURETINU GUTO..
obozavam kad mi se takvi tipovi javljaju.. svaka tebi cast neznam cime se bavis niti me zanima al nemoj ni ti drugima srat o cemu pojma nemas..
 
Da valjda dok si ti radija ja sam se zajebava po casinima i bankama,hoda po Austriji i Italiji i jeo lavlji prsut i zmije sa zara a jebiga kompa kako posijes tako ces i znjati! Ma pusti to ali samo da znas da sam ti to napisao jer si se sprdao sa mojim problemom a ti imas isti i mjesto da se skupa bunimo i trazimo sve novo na motoru ti mene podjebavas! Sta mislis da ces srat po meni bez problema, drugi put cu ti ja "promjenit" ulje u motoru samo da znas! OK pa se sprdaj sa onim crnjama u Americi j***m im majku garavu!!! :chainsaw:
 
Sve je to istina, al ja na to gledam ovako:
Imam jos punih godinu dana garancije.. ako se ovo nastavi odvest cu motor kod njih kad malo zahladi i ako treba mjesec dana neka ga kopaju i raskapaju dok ne nadju problem..
Rec cu im da se jednostavno ne osjecam sigurno na tom motoru, a ipak je to stroj koji ide debelo preko 200km/h i ocu da na njemu sve stima ko svicarki sat il neka ga zamjene za ispravnoga..
Neznam sto ti se na motoru desilo jer mi nisi reko uopce, al ako imas garanciju samo naprijed..
 
Ko vam je kriv sta nekupite Hondu :p
Samo Honda ima drugi problem "isporuka" :?:
 
znaci sad znam koji motor zaobilazim kad kupujem (za koju godinu)... :(
Splico sta se brigas, imas garanciju, hebe ti se...
samo kad istekne... :oops: :oops: :oops:
 
Shokrefumi said:
znaci sad znam koji motor zaobilazim kad kupujem (za koju godinu)... :(
Splico sta se brigas, imas garanciju, hebe ti se...
samo kad istekne... :oops: :oops: :oops:

Za koju godinu ce to sve biti rijeseno ;)
 
e.bug said:
Shokrefumi said:
znaci sad znam koji motor zaobilazim kad kupujem (za koju godinu)... :(
Splico sta se brigas, imas garanciju, hebe ti se...
samo kad istekne... :oops: :oops: :oops:

Za koju godinu ce to sve biti rijeseno ;)
znam da hoce, al ja cu (kako stvari sad stoje :| ) kupovat rabljeni motor...
:(
 
Fogi vjerujem da je rr debelo losiji-samo moje misljenje, a sta se tice Honde mislim da sam vidio brod sa Hondama na CNN-u negdje oko Iraka -stelaju ventile! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
a ja iz daljine vicem RSIIIIIIIIIIIIIIXXX!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Splico said:
Fogi vjerujem da je rr debelo losiji-samo moje misljenje, a sta se tice Honde mislim da sam vidio brod sa Hondama na CNN-u negdje oko Iraka -stelaju ventile! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kakve sam srice moja je sigurno pogodjena zalutalom granatom :(
 
Ma tvoja jedina nije sjebana znas da smo mi tovari sritni!!! Al kad ce doc to pitaj naseg Alfija jer on je vec "dobija" i vec se na debelo vozi, al on ti ima veze-jebiga!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Splico said:
Fogi vjerujem da je rr debelo losiji-samo moje misljenje, :

hahah jeben si igrac splico
Jedino s cim se slazem je da ste i ti i Ante dobili moitore s kojima nekaj jebeno ne stima. Da se meni tak nekaj dogada je bi ih vec bacil u Savu.
Trose vam motori ulje od prvog dana. Trebali ste na prvu reagirat.
A ne ono, joj trosi mi litru na soma kilometara, ma nje bed stiscem ga u crveno ap trosi, mora trosit.
Strasno koji primitivci.
Bez uvrede ali motor ak je ispravan ne smije trosit ulje van okvira propisanih u tvornici.
Ako je potrosnja ulja takva kakva je, a kod vas je jebeno visoka trebali su ljudi iz KMS-a uzet motore i dok god ih ne dovedu na norme koje navodi KAWASAKI ne smiju ih isporuciti.
Ti mater kaj treba cekat da se nekom razleti masina na 250 pa onda ic utvrdivat kvar?

Ja samo znam da moj motor nije potrosio ni kap ulja a sad ima preko 4 soma, al niti jebeno kap ulja.
Vidli bumo nakon 7hiljada, mozda se sve razleti, ipak su to krame, kawasakiji.