636 uzivancija ili problem?

tx, nema na čemu , dobar je to strojček ak ga se pripazi malo  (y)
 
pripreme za jesen u tijeku  :mrgreen:

novi ležaji volana i povratak gumama DR II  8)
Diablo strada su izdržale 10 000 prije neg su počele mijenjat svojstva, doduše, bile su vožene par puta i onak kak nije baš zamišljeno za njih , al dobro, pretrpjele su relativno uspješno  :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20190909_190522.jpg
    IMG_20190909_190522.jpg
    69.4 KB · Views: 126
  • IMG_20190909_185851.jpg
    IMG_20190909_185851.jpg
    96.8 KB · Views: 200
  • Love
Reactions: kronik
to je šegrt  :mrgreen:
koji se voli petljat :oops:  :LOL:

ajmo reć da na estetitku nisam osjetljiva, al na mehaniku jesam ( skužim i najmanju promjenu)  , sve što ima i male naznake da bi moglo uzrokovat neki problem kasnije, ode ća  8)
 
ne isplati ti se , na njoj vjerojatno ima samo ulje i sve filtere promijenit, ako i to , pretpostavljam da je prijašnji vlasnik ne samo prao filter zraka već je i mrežicu polirao  :mrgreen: :LOL:

 
lunjo said:
ne isplati ti se , na njoj vjerojatno ima samo ulje i sve filtere promijenit, ako i to , pretpostavljam da je prijašnji vlasnik ne samo prao filter zraka već je i mrežicu polirao  :mrgreen: :LOL:


Nisam majkemi    :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: lunjo
a ha  :LOL:
 
meni uspije, ak neidem s banditima :LOL:



je, ja imam drugi problem, prelagana sam i najviše se, na našim cestama, vozim po prednjem kotaču
neda mi se ulagat u posebne amortizere, prilagodila sam se , i imam uvijek dobre gume :mrgreen:

moj je 2006 i kuc kuc, zasad sve po ps-u , 70 000 ima ;)
Baš gledam , 2019 sam imala 70 , naradila se u koroni ko kristuš , niš se vozila , a sad ima 81 000.
Za sad nije niš krepalo , od svih radova na motoru u ovih 81 promijenjen je fazni , štelani ventili , zamijenjene lamele i feder , čišćena i prana pumpa goriva svake sezone, naravno i potrošni materijal zahvaljujući našim cestama i kvaliteti današnjih rezervnih dijelova ( kompletni servis vilica , ležajevi volana, kotača , lančanici i ine sitnice )
Sada je bio red na mali servis , ulje i filteri , pa sam se počastila jednom sitnicom , nije puno al čovjeka veseli , nije više drekžuta :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG-20220602-WA0011.jpg
    IMG-20220602-WA0011.jpg
    15.3 KB · Views: 0
Pro tip: Kod spominjanja brojeva dobro je napisati na kaj se odnose, ciljam na onih 70 godina u 2019-oj. :mrgreen:
 
  • Love
  • Haha
Reactions: El Mravac and lunjo
A šta ja znam , nemam srca ga pustit bez onog kaj ga ide, a imam uvjete. Osim toga , ne znam šta bi vozila drugo, ovog poznam u dušu, iako se tu i tamo izvalim kad me zavaže ☺️ 😂 Mala sam , kad idem na duže ili se malo brže vozim većinom legnem na tank , mogu tako kilometrima. A da je dobar, je , svog sam kupila zahvaljujući Kingu, znam sve o njemu , ako ovako ostane i on će još do vremena kad bum si kupila nešto samo za na kavu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Kako besposlen pop i jariće krsti, nama vrag nije dao mira ( čitaj ja :mrgreen: ) pa smo krenuli u obnovu.
Na zadnjoj jesenskoj vožnji me ona njihova boljka druge brzine, zahvaljujući one tri bezobrazne kuglice, počela lagano živcirat jer ako nisam pogodila okretaje, nebi uskočila u drugu. Pa smo to odlučili rastepst i usput kupit novo kaj se da :mrgreen:

1675696766324.jpg


Uglavnom nakon pregleda ispalo je da se čuje ležaj , mislim nije mu još niš al je počeo zujat , jedna vilica birača ima dost a druge dve nešto manje lufta , i zupčanici su ok , ima tragova korištenja ali niš kritično. Ja kakva jesam mijenjat ćemo tak da bude sve ko novo, trošak dijelova izgleda ovak.

1675696766331.jpg

Znači , za mog preostalog vozačkog staža to se neće potrošit 😂
 
Izvrsna prilika za dodat 7. brzinu sad kad je već getriba otvarana (y)
 
nemam di ni ovih 6 iskoristit osim na autocesti , mogu jedino automatik od njega napravit :mrgreen: 😂 😂
 
  • Haha
Reactions: bricksrheavy
Je , kad zbrojiš godine kaj traje, fakat nije "težak" za održavanje (y)
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg